• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa numer 11
Autor Wiadomość
Hisato Kaguya 


Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 32
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-16, 08:10   

Aff. Muszę się bardziej skupić... - pomyślał Hisato. Musze przestać myśleć o rodzinie, dekoncentruję się.. Mamo - tato... przepraszam, że nie zdołałem was uratować... - Mówił sobie w myślach hisato. Jeszcze raz - powiedział sobie pod nosem. Przypomniał sobie jak zrobił to sensei, tylko teraz myślał dodatkowo o dobrym rozmieszczeniu części ciała. Obie ręce, nogi... oczy nos... Zrobił sobie własny obraz w głowie. Złożył pieczęć, myśląc o tym "obrazku" i tchnął w niego chakrę, równolegle i jednocześnie na wszystkie części ciała. Bunshin no jutsu! -zawołał pewnie, i donośnie. Jeśli tym razem się nie uda, to siedze. Najzwyczajniej na świecie coś mu nie wychodziło, a tego nie lubił. Zawsze był pewny swoich czynów, lecz to już przesada...
 
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Wysłany: 2010-01-16, 13:25   

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-16, 13:25   

-Brawo, brawo, brawo- powiedział Jabba wstając z krzesła.- obojgu świetnie wam to wyszło. To może teraz coś równie przydatnego w walce.- dodał po czym znaleźliście się wysoko na niebie i zaczeliście spadać
-Musicie wykonać Kai- powiedział i zniknął
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-01-16, 14:44   

Chwiejnym i niepewnym krokiem wszedłem do sali. Zobaczyłem dwóch uczniów i nauczyciela. Podszedłem bliżej:
- Dzień dobry.- powiedziałem.- Miałem się tutaj zgłosić, jestem nowym uczniem.- wyjaśniłem.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-16, 14:48   

-Witaj. Nic nie szkodzi będziesz miał nawet łatwiej, gdyż będziesz obserwował jak inni trenują techniki, których ty dopiero będziesz się uczyć. A więc żeby nie marnować czasu opowiedz coś o sobie: przedstaw się opowiedz o swoim klanie, jakie masz zainteresowania itd. Następnie odpowiedz mi na następujące pytania: co to jest jutsu, co to jest chakra, i co to jest kekkei genkai- powiedział bardzo przyjaźnie do nowego ucznia sensei

PS. staraj się pisać dłuższe posty
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-01-16, 15:39   

Wziąłem głęboki oddech i zacząłem odpowiadać na pytania:
- Nazywam się Akki Olimpi, pochodzę z klanu Yukki. Lubię długie spacery po wioskach i oglądanie zachodu słońca. Chakra jest to połączenie energii mentalnej i psychicznej. Chakra to podstawa do zrobienia jutsu. Chakra jest wydzielana przez tenketsu. Chakrę można podzielić na 5 żywiołów: Futton, Dotton, Katon, Suiton, Raiton. Kekkei genkai są to umiejętności, które są posiadane od urodzenia, są one charakterystyczne dla danego klanu. Dzięki Kekkei genkai możemy używać jutsu, których normalnie nie użył by ten, kto nie ma danego KG. Jutsu to jest efekt naszego działania. Może to być zamiana w kogoś, zmylenie przeciwnika, technika ofensywna, jak i defensywna.- powiedziałem wyczerpany.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Mikami Naraki 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Śląsk :D
Wysłany: 2010-01-16, 16:05   

Kusso! Żebym ja jeszcze wiedział jak mam wykonać te Kai. W każdym razie muszę szybko coś zrobić, zanim genjutsu całkowicie mnie opęta. Mikami skupił się na moment. Wtem przypomniał sobie ostatnie 2 miesiące przed przystąpieniem do akademii ninja, kiedy to, by się przygotować, czytał książki o podstawowych umiejętnościach i jutsu. Po chwili zastanowienia, gdy przemyślał czy aby napewno wszystko dobrze zapamiętał, skoncentrował swoją chakrę najlepiej, jak tylko potrafił. Namyślił się chwilę, po czym złożył ręce w pieczęć tygrysa. Zwiększył do maximum swoje skupieni o czym wydał okrzyk: - KAI! - Odczekał chwilę, z nadzieją że jego jutsu da efekt, a jeśli nie, to próbuje aż do oporu. Tak jak przy treningu poprzedniej techniki, przy każdej próbie zwiększa minimalnie ilość użytej chakry.
_________________


Player Card ^^
 
 
     
Hisato Kaguya 


Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 32
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-16, 17:43   

Hej Akki, jestem Hisato Kaguya - przywitał się przyjaźnie, po czym powrócił do treningu
Hmm... Na "sucho" będzie to trudne, pomyślał. Sensei, znasz jakieś genjutsu? Spytał zaciekawiony, aczkolwiek mogło mu to pomóc w nauce Kai.. Z tego co słyszał, kai pozwala na odciągnięcie chakry z mózgu na którą działają genjutsu - Złożył pieczęć, "zajrzał" do swojego "wewnętrznego jeziorka chakry" i zobaczył który strumyk leci do mózgu, po czym go odcioł. Nic nie poczuł, więc niewiedział czy mu to wyszło czy nie. Genjutsu było by pomocne - westchnął Hisato
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-16, 19:41   

Akki: Teraz dostaniesz ode mnie karteczkę, która wyznaczy twoja naturę chakry: skruszy się, spali, zmarszczy, zwilży bądź przetnie

Mikami: Widok ci zawirował i znów pspadałeś
Hisato:jesteście w genjutsu
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-01-16, 19:46   

Usuń post
Ostatnio zmieniony przez Akki Nendo 2010-01-17, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Mikami Naraki 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Śląsk :D
Wysłany: 2010-01-16, 19:56   

Niech to szlag! Jeśli tak dalej pójdzie, to genjutsu osłabi nie do tego stopnia, że nie będę nawet w stanie kontrolować swojej chakry. Mikami skoncentrował się i spróbował wykryć w swoim ciele ślady działania chakry senseia, szczególnie w okolicach swojego mózgu. Gdy mu się już to udało, skoncentrował tam większość swej chakry. Skupił się, a jego ręce ponownie uformowały pieczęć. Teraz MUSI się udać... - Dla pewności Mikami zwiększył jeszcze trochę ilość chakry, po czym krzyknął na całe gardło.: - KAI!
_________________


Player Card ^^
 
 
     
Hisato Kaguya 


Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 32
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-16, 20:11   

Hisato zrealizował, że jest w genjutsu - Więc jedziemy na mokro, westchnął, szybko wciągnął powietrze i złożył pieczęcie, zamknął oczy (przynajmniej tak mu się wydawało, wkońcu był w genjutsu) i wyczuł swoją chakrę... W całym ciele, widział jej przebieg... Następnie dowiedział się która odnoga prowadzi chakrę do mózgu... Ręka... noga.. Mózg! gdy znalazł odpowiednią odnogę musiał "odłączyć" ją od mózgu... Kai!
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-18, 14:57   

Akki: nie
Mikami:pojawiłeś się w klasie i wróciłeś do nieba
Hisato: po odcięciu chakry zemdlałeś. Gdy się ocknąłeś wciąż spadałęś

Podpowiedź: musicie stworzyć jeszcze coś w rodzaju tarcz, żeby znowu nie trafić w genjutsu
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Hisato Kaguya 


Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 32
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-18, 15:41   

Hmm... Co się stało... - Hisato mruknął pod nosem, nie ogarniając gdzie jest - Aaa! Spadam! - jęknął, złożył pieczęć, i chciał ponownie odciąć chakrę od mózgu, lecz przypomniało mu się że ostatnio źle to się skończyło. Złożył pieczęć, i uformował swojego typu barierę, która otaczała jego ciało chakrą - jednocześnie izolując go od negatywnego wpływu chakry, oraz odcinała przepływ zewnętrzny... Kai! - krzyknął Hisato, słysząc tylko echo swojego pustego głosu..
 
 
     
Mikami Naraki 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Śląsk :D
Wysłany: 2010-01-18, 15:57   

Mam to! Teraz pozostaje mi to powtórzyć, ale tak, by nie dopuścić genjutsu do ponownego zadziałania na moją chakrę. Skupiając się mocno i koncentrując ilość chakry możliwie jak najbardziej zbliżona do tej użytej poprzednim razem, Mikami składa ponownie ręce w pieczęć tygrysa i wykrzykuje słowo "Kai!". Gdy genjutsu zaczyna tracić na sile, próbuje zlokalizować wszystkie tenketsu w obszarze swojego mózgu i osiągając najwyższe możliwe dla niego skupienie, odcina chwilowo dopływ chakry do nich, tak my zapobiec ponownemu działaniu genjutsu. Jeśli to nie poskutkuje, ponownie używa techniki Kai, tym razem podejmując odwrotne działanie, czyli koncentrując całą chakrę w sieci chakry otaczającej mózg, tak by stworzyć coś na wzór bariery przeciw genjutsu.
_________________


Player Card ^^
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-20, 13:41   

Akki: omijamy cie
Hisato: na hwile pojawiłeś się w nie kształtnej sali
Mikami: pojawiłeś się w sali
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |