• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Ichiraku Ramen
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-09, 21:30   

-Nawzajem... Złego? - zaśmiał się przyjaźnie Sjan.
-Po prostu zdarzają się takie wpadki... Nie jestem zły, jednakże nie zawsze jestem dobry... - dodał Sjan -... co do ANBU to nie lubię ich, szczególnie, że ja jestem w Fukyuu... Oddział Specjalny Tsuki...
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Wysłany: 2010-02-09, 21:35   

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-09, 21:35   

- Nie zły, ale nie zawsze dobry, hm? - zapytałam retorycznie i zamyślilam się.
- Z dużą grupą ludzi chyba tak jest, włącznie ze mną - dodałam z uśmiechem, jakby nigdy nic.
- Chociaż nigdy nic złego nie zrobiłam to jednak dobro jest czasami... przesadne - dokończyłam z lekkim wahaniem i zaśmiałam się.
- ANBU rzeczywiście może was nie lubić. Oddział Specjalny, kto by pomyślał - dodałam lekko zaciekawiona, ale nie chciałam wypytywać o szczegóły.
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-10, 19:23   

Schowałem małą książeczkę z powrotem do kieszeni po czy zwróciłem się do sprzedawcy
-Poproszę zwykły ramen
Powiedziałem przysłuchując się interesującej rozmowie dwojga nieznajomych
_________________


 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-11, 20:19   

- Dziękuję za wieczór...
Powiedziałam odkładając miseczkę i przerywając ciszę. Sensei był miłym człowiekiem, chciałam go poznać, także od strony prywatnej. Jednak milczenie było uciążliwe.
- Dobranoc.
Powiedziałam szybko zostawiając kilka monet na stoliku i wyszłam prędko.
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-11, 21:04   

Po skończeniu jedzenia grzecznie podziękowałem zapłaciłem i odszedłem
_________________


 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 19:08   

Przybywszy na ulicę Dzielnicy Handlowej postanowiłam wstąpić i być może spotkać dawnego znajomego. Już tak dawno nie spotkałam osoby, z którą mogłabym porozmawiać, tak więc pragnęłam wręcz kontaktu z ludźmi. Wchodząc przywitałam się grzecznie i usiadłam przy barze. Niekoniecznie chciałam cokolwiek zamawiać - ciepłe, przytulne miejsce na spędzenie kolejnego samotnego wieczoru mi wystarczyło.
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-13, 20:15   

Wieczorem wracając z akademii po drodze do domu postanowiłem wstąpić do Ichiraku na jakiś ciepły posiłek tak więc wchodzę do butki, lekko skłaniam się nieznajomej zajmuję miejsce nieopodal i czekam na pojawienie się sprzedawcy
_________________


 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 20:45   

- Cześć... - bąknęłam do nieznajomego jeszcze chłopaka i uśmiechnęłam się delikatnie.
- Sprzedawca gdzieś poszedł, nie ma go dłuższy czas - zagadnęłam po chwili ciszy, a twarz lekko zarumieniła mi się - zawsze w takich sytuacjach bałam się, że "rozmówca" uzna mnie za nachalną.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-13, 20:51   

Podszedłem ponownie do lady... Akane, nie bój się nigdzie nie poszedłem. Chcesz o czymś porozmawiać?? masz jakieś ważne sprawy lub coś??
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 20:55   

- Hej.. dalej nie wiem jak masz na imię, ale to sprawa drugoplanowa - zaśmiałam się do "sprzedawcy" i uśmiechnęłam delikatnie.
- Żadnych konkretnych tematów, po prostu urwałam się od świata i pomyślałam, że z Tobą zawsze mogę zamienić kilka słów. - dodałam i zdjęłam rękawiczki, gdyż dłonie już się rozgrzały.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-13, 20:56   

Mam na imię Gurin- powiedziałem po czym podniosłem lekko rączkę pięknej Pani i pocałowałem... tak, ze mną zawsze możesz porozmawiać... cóż, znowu samotny wieczór?? Może coś zamówisz??
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 20:59   

- Akane, jak już pewnie wspominałam - uśmiechnęłam się widząc nonszalancję Gurina.
- Samotny, samotny. Przywykłam - zaśmiałam się, chcąc pokazać, że wcale nie jestem tym zdołowana.
- Oj kusisz z tym jedzeniem - dodałam przeglądając znów kartę.
"Za niedługo nauczę się jej na pamięć" - pomyślałam i wskazałam palcem jedną z pozycji.
- Wegetariański poproszę - powiedziałam z uśmiechem skierowanym do Gurina.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-13, 21:03   

Wegetariański Ramen raz... - zakrzyczałem po czym poszedłem do kuchni przygotowac posiłek dla Akane... gdy się gotowało podchodzę do lady i zagaduję do przyjaciółki... A co tam ostatnio u Ciebie słychać?? Jakieś osiągnięcia w świecie Ninja??
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 21:06   

- Nie, zerowe. Nie mam ani ochoty na trening, ani nic. A z kim walczyć jak znam jedynie dwie osoby, odkąd się przeprowadziłam z przedmieści? - zapytałam retorycznie i dyskretnie nosem pociągnęłam zapach gotującego się powoli bulionu.
- Jak zawsze świetnie pachnie - powiedziałam z uśmiechem i błogą miną.
- Uwielbiam ramen - zaśmiałam się delikatnie po czym zwróciłam się do Gurina:
- A u Ciebie? Ciągle tu siedzisz tylko i nie wychodzisz? Nie masz nikogo do pomocy, żebyś wziął sobie wolne i pobył z rodziną czy przyjaciółmi?
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-13, 21:09   

Nie nie nie, ja wręcz przeciwnie, co prawda spędzam tu większość swojego czasu, ale mam też czas na trening. Cały czas udoskonalam moje techniki, być może kiedyś to wszystkie rzucę i ruszę w jakąś trudną wyprawę. ehh... kto wie gdzie powiezie mnie przeznaczenie- po tych słowach poczułem swąd przypalającego się Ramen'u
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |