• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Ichiraku Ramen
Autor Wiadomość
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 21:12   

- Wyprawę? Masz na myśli wojnę czy coś? Nie wyglądasz na człowieka lubiącego przemoc - zawyrokowałam delikatnie i przyjrzałam mu się. Po chwili opuściłam głowę i odgarnęłam czarne włosy za ucho.
- Chyba coś z ramenem idzie nie tak.. - zaśmiałam się cichutko i spojrzałam w stronę kuchni.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Wysłany: 2010-02-13, 21:15   

_________________

 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-13, 21:15   

Ramen gotowy... proszę zajadaj śmiało... smacznego życzę... nie, chodziło mi o jakąś misję, bardzo trudną misję, przydałoby się w moim życiu trochę więcej takich zwrotów akcji itp. Sprzedawanie w Ichiraku jest bardzo nudne. Ale nie wyruszę na żadną misję wcześniej niż jak nauczę się wszystkich technik jakie chcę poznać. A trochę tego jeszcze zostało...
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 21:18   

- I tak na pewno już jesteś wystarczająco silny, żeby nie jednemu pokazać, gdzie jest jego miejsce - dodałam przygarniając miskę.
- Dziękuję - dodałam przełamując pałeczki.
- Ale masz rację w jednym - czasami człowiek rzeczywiście potrzebuje przełomu w życiu, coś co go pchnie dalej. Ty bynajmniej masz pracę tu... - powiedziałam i zamyśliłam się nabierając łyżkę bulionu.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-13, 21:20   

A wiesz co... natchnęłąaś mnie żeby wziąć w najbliższym czasie misję... Jutro odbieram wypłatę, więc pójdę do sklepu z uzbrojeniem, i zrobię małe zakupy. Następnie wyruszę w misję, na początek jakąś prostą ale to będzie coś ekstra dla takiego Gbura jak ja który cały cza siedzi za ladą i robi Ramen...
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 21:24   

- Nie mów tak, bo jak coś Ci się stanie to będę miała wyrzuty sumienia, że Cię tam posłałam - powiedziałam i pogroziłam mu humorystycznie palcem.
- Ale Ichiraku nie opuścisz raz na zawsze, prawda? - zapytałam nabierając na pałeczki trochę makaronu i biorąc do ust niewielką porcję.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-13, 21:25   

Na misji rangi D?? Co mi się może stać?? Jedynie mogę sobie palca wybić i to jeszcze samemu... A ichiraku... hmm nie opuszczę na pewno, choćby ze względu na Ciebie Akane :)
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 21:28   

- Na mnie? - zdziwiłam się i aż opuściłam pałeczki.
- Daj spokój, jeżeli misje to Twoja droga życiowa to czemu miałbyś nie zostawić tego tu?
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-13, 21:30   

Jeszcze nie zadecydowałem że to moja droga życiowa. Po prostu chcę zobaczyć jak to jest, przeżyć jakąś przygodę. Jeśli mi się nie spodoba to wrócę tu na stałe.
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-13, 21:34   

- To powodzenia w szukaniu tej swojej drogi - dodałam przyjaźnie.
- Ja jeszcze nie wiem. Kiedyś myślałam, że będę dążyć do posiadania rodziny, jednak teraz czuję, że nie mam ochoty na jakikolwiek związek, nawet początkowy. Sama nie wiem, co chcę w życiu robić. Chciałam trenować, być wielka i walczyć, ale teraz mam dziwny czas na wyciszenie - zamyśliłam się wpatrując się w okno na zewnątrz. Po chwili wróciłam do zajadania w ciszy ramenu.
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-14, 22:19   

-Wybacz że się wtrącę ale gdy znajdziesz jakiś cel w życiu będziesz wiedziała że idziesz w dobrą stronę innymi słowy mówiąc, przeznaczenie samo cię znajdzie więc nie ma sensu go szukać - po tych słowach uśmiechnąłem się do pary i znów pogrążyłem się w lekturze
_________________


 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-15, 12:40   

- Masz rację, jednak najgorsze jest czekanie na taką chwilę, na takie przeczucie - odparłam do zagłębionego już w lekturze chłopaka i uśmiechnęłam się. Po chwili westchnęłam i kończyłam chłodny już Ramen.
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-15, 16:34   

-Owszem masz rację, ale jeśli to na co czekasz ma być najwspanialszą chwilą w swoim życiu czy nie warto na to zaczekać? - powiedziałem i z uśmiechem na twarzy patrze na nią oczekując odpowiedzi
_________________


 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-16, 20:00   

- Masz rację, warto - dodałam z uśmiechem i odsunęłam miseczkę po Ramen. Na blacie położyłam 30ryu - za ramen + napiwek. Zaśmiałam się sama do siebie, pomachałam ręką i wyszłam.
 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-16, 21:37   

-Taaaaa na mnie też już czas, zaczyna robić się późno - powiedziałem wyglądając na zewnątrz, więc schowałem moją książeczkę do kieszeni, pożegnałem się i poszedłem do domu
_________________


 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-14, 20:34   

- Ohaio - powiedziałem podchodząc do lady.
- Poproszę mięsny ramen, oto 10rou - położyłem zapłatę na blacie i cierpliwie czekałem na posiłek.
"Co powinienem się nauczyć jako następne. Do tej pory poznałem tylko NinJutsu. Może teraz coś z GenJutsu?" - myślałem nad tym chwilkę ale zdecydowałem, że zrobię coś innego.
Po chwili dostałem parująca miskę przed siebie, z której unosił się także przyjemny zapach. Zabrałem pałeczki i począłem jeść, gdy skończyłem to jeszcze chwilkę posiedziałem po czym zabrałem się do wyjścia. Po wyjściu okazało się, że jest już całkiem późno, więc postanowiłem udać się przespać.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |