• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Ichiraku Ramen
Autor Wiadomość
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-06, 19:54   

Dziękuje - odpowiedziałem po czym schowałem forsę do kasy... Cóż to za specjalna okazja, nie byle kto zamawia specjalne ramen aby sobie tylko pojeść :)
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Wysłany: 2010-02-06, 19:56   

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-06, 19:56   

- Właśnie zdałam na Genina, dla mnie to duże osiągnięcie. - zaśmiałam się z własnej być może głupotki.
- Wiem, że to dopiero początek, no ale... - urwałam w połowie i uśmiechnęłam się przyjaźnie.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-06, 19:58   

na Genina powiadasz?? Hmm, dla młodego studenta akademii to bardzo duże osiągnięcie. Cieszę się twoim szczęściem... Po tej wypowiedzi poszedłem robić ramen do kuchni...
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-06, 20:01   

- Dziękuję - powiedziałam radośnie i odprowadziłam go wzrokiem. Zawsze byłam ciekawa tajemnicy robienia ramen, jednak nigdy nie ciągnęło mnie do gotowania. Od początku to spoczywało na barkach ojca, a gdy go zabrakło - żywilam się głównie w Ichiraku.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-06, 20:03   

Ramen gotowy, proszę zajadaj, życzę smacznego :D Co ty opowiadasz?? Jak to go zabrakło?? Co się stało z twoim ojcem? ehh, zadaję za dużo pytań. Przepraszam za to, jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj.
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-06, 20:09   

- Mmm pachnie cudownie - pochwaliłam kucharza pochylając nos nad miską i wdychając cudowne aromaty.
- Dziękuję - dodałam przełamując pałeczki.
- Z moim ojcem? Zmarł, stosunkowo niedawno. - odpowiedziałam na pytanie z lekkim załamaniem głosu, jednak nie dałam po sobie mocniej poznać straty.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-06, 20:11   

Cieszę się że Ci smakuje :> Przykro mi z utraty Ojca... Możesz o Tym opowiedzieć jeśli chcesz :) - odpowiedziałem po czym wyszedłem od lady, usiadłem obok niej i coraz bliżej aż w końcu się do niej przytuliłem...
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-06, 20:17   

Przytulenie.. gest, który zbliżał ludzi. Coś obcego. Delikatnie wyswobodziłam się z uścisku i podjęłam kolejnego kęsa makaronu z ramen.
- Sama nie wiem, co się z nim stało. Zginął na misji, tyle wiem. - odparłam jakby bez ducha, wspominając wizytę jakichś wyższych osobistości, które od progu poinformowały mnie o stracie najbliższej i jedynej mi osoby na tym świecie.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-06, 20:20   

/ ładnie piszesz, tak dojrzale i wgl :) / / dlaczego się wyswobodziłaś, było już tak fajnie :D /

Współczuję, nie wiem jak to jest stracić kogoś tak bliskiego Twojemu sercu ale wyobrażam sobie ten ból w twojej duszy... Wiesz wgl jak zginął? ktoś go zabił czy to był wypadek??
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-06, 20:24   

/nie jestem łatwa :D dojrzale? hmm dzięki ^^/
- Z tego co wiem to został zamordowany. Ale kto to zrobił - nawet uczestnicy misji tego nie wiedzą. - powiedziałam nieco ciszej i delikatnie zanurzyłam łyżkę w bulionie i zaczerpnęłam łyk rozgrzewającej cieczy.
- Ale to nieważne. - urwałam temat i uśmiechnęłam się blado i nieznacznie.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-06, 20:30   

/ tak myślałem że to będzie trudne :D /

Okey, zmieńmy temat :D Porozmawiajmy o czymś milszym :) Może opowiedz coś o sobie?? jakie masz zainteresowania?? Z jakiego rodu pochodzisz?? Chciałbym zostać Twoim przyjacielem ( a z czasem nawet i więcej) więc muszę Cie trochę poznać :)
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-06, 20:35   

- Hmm jaka jestem? Czasami miła, ale życie mnie za dużo nauczyło, żeby się zagłębiać w bliższe kontakty z ludźmi. - powiedziałam zapatrzona w jeden punkt.
- Ekhm, wybacz - dodałam lekko speszona swoim zachowaniem i zajadłam znowu troszkę ramen. Ponownie bulion rozgrzał ciało, a zakąski delikatnie grały smakami w kubeczkach na języku.
- Jestem z klanu Nara, ale technik jeszcze żadnych nie znam. Wiem tylko, że używamy kontroli cienia. Zainteresowania? Walka, chęć bycia lepszą i lepszą, choć to bardziej cele i priorytety niż marzenia. - zaśmiałam się.
- Mam na imię Akane - dodałam pospiesznie przypominając sobie, że się jeszcze nie przedstawiłam.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-06, 21:48   

Akane Hyobanashi, widzę że miałaś trudne dzieciństwo i życie wiele Cie nauczyło... jest już ciemno, chyba powinnaś już iść :) Nie żebym Cie wyganiał, bo fajnie się z tobą rozmawia, ale potem możesz mieć problemy, za 15 minut jest cisza nocna i mogą Cie ukarać grzywną :) Więc dla twojego i mojego bezpieczeństwa lepiej ulotnijmy się do domu ;)
_________________

 
 
     
Akane Hyobanashi 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 61
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2010-02-06, 21:54   

- Masz rację, zasiedziałam się - dodałam i odstawiłam miskę. Przez cały czas konwersacji zajadałam pyszną potrawę i właśnie ta przyjemność dobiegła końca. Zeskoczyłam z krzesła - niskie osóbki takie jak ja nie mają zbyt łatwo.
- Dziękuję jeszcze raz i dobranoc - powiedziałam pospiesznie i wyszłam szybko z baru - do domu miałam bowiem trochę drogi.
 
 
     
Gurin Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 33
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 135
Skąd: Rzeszów City
Wysłany: 2010-02-06, 21:57   

[b]Dobranoc, życzę dobrej drogi do domu :) Żeby Ci się nic nie stało :) [/b]Biorę miskę po specjal ramenie i idę ją umyć, następnie pakuję wszystko i idę do domu... wracam do pracy o 8.00
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |