• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Drużyna nr. 1
Autor Wiadomość
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-10, 16:36   

Ja użyłem Shunshin no Jutsu, pojawiając się w krzakach i używając Gogyou Bunshin. Robię jednego klona, który wybiega z krzaków na Aburame i na dziewczyne i kopie kunoichi w twarz, tak by upadła daleko od Aburame. Wtedy mój klon przeszukuje Aburame czy czasem nie ma zwoju. Kiedy znajdzie zwój to szybko biegnie do mnie i mi go daje, a prawdziwy ja siedze w krzakach i śledze wszystkich członków. Jeśli pomysł z klonem się nie uda to używam Saiminjutsu na dziewczynę i dobijam ich Gogyou Shuriken.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Wysłany: 2010-01-11, 16:19   

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-11, 16:19   

Izumo pojawił się koło zakrwawionej dziewczyny i kopnął ją w twarz. Odleciała praktycznie bez władnie leżąc w kałuży krwi. Nie miała siły nawet płakać.
- Czemu to zrobiłeś!! - krzyknął chłopak. Coś w jego oczach się zmieniło. Wręcz czuliście emanującą od niego wściekłość. Podszedł do swojej koleżanki biorąc ją na ręce i przynosząc do zmarłego kolegi.
- Ich w to nie mieszajcie - powiedział znikając i pojawiając się tuż przed Izumo który nawet nie zdążył zareagować podbił go w górę i zadał pierwszy cios z kombinacji zwanej Shishi Rendan...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-11, 16:23   

Kiedy chłopak z Uchiha zaczął atakować Izumo wykonałem technikę Kurou Sei jak najszybciej potrafię, po czym wychyliłem rękę z ziemi z zwojem, który następnie rozwinąłem i wypuściłem z niego bronie prosto w chłopaka, po czym wyskoczyłem z włączonym Byakuganem i starałem się znaleźć chłopaka. Kiedy go zauważyłem używam Kurou Sei nawet się nie odwracając, po czym robię Shunshin No Jutsu i przenoszę się za przeciwnika starając się podciąć mu gardło.
_________________
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-11, 17:44   

-Izumo!!! - krzyknąłem za swoim przyjacielem biorąc w rękę katanę i robiąc Yuki Bushin no Jutsu robiąc dwa klony. Czekam aż Hattori wykona technikę ze zwojami i razem z moimi klonami atakuję w Uchiha Yusenganem. Gdyby to nie pomogło od razu spadamy na niego i blokujemy ręce.
-Kiedyś... Tak samo powiedziałem... Kiedy zginął mój wujek... - syknął przez zęby Sjan. Dodając:
-Oni nie mieli litości, więc dlaczego ja miałbym mieć?! - po czym dołoży mu dwa razy w twarz.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-12, 12:09   

-Uspokój się. Ona żyje, tylko chciałem by nie broniła zwoju, dlatego ją odrzuciłem do tyłu. Oddaj zwój, albo zrobię im naprawdę krzywdę. Jestem bezlitosny, ale daje ci szansę uratować ich. Albo zaatakujesz mnie, a moi kompani zabiją tamtą dziewczynę, albo oddasz zwój i pozwolimy wam odejść. -Powiedziałem opanowany, przerywając walkę pomiędzy wrogiem, a Sjanem i Hattorim:
-Nie potrzebna nam ich śmierć. Chcemy tylko zwój, a z tym Uchihą chcę walczyć na ubitej ziemi kiedyś. Jego moc nienawiści jest ogromna, spotkam go kiedyś to zmierzę się z nim, by wypróbować moje siły. -Powiedziałem do Sjana i Hattoriego i czekałem na reakcję wrogów.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-12, 16:09   

Widzieliście że jego nienawiść była wielka. Odskoczył do tyłu podbiegając do dziewczyny która ledwo żyła. Wziął od niej zwój nieba i szedł w waszą stronę.
- Masz i wsadź go sobie ! - krzyknął ciskając z wielką mocą zwój w Izumo który oberwał nim prosto w twarz. Z jego nosa zaczęła sączyć się krew. Zwój upadł na ziemię.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-12, 16:16   

Rzuciłem chłopakowi kawałek gliny dla dziewczyny, po czym podbiegłem do Izumo i podniosłem szybko zwój Nieba.
-No dobra, mamy zwój. Chodźmy do wieży, zanim spotkamy kogoś jeszcze, bo i tak ledwo co żyjemy.- Powiedziałem, po czym czekałem, aż przyjaciele z drużyny odpowiedzą i zaczną biec, a ja za nimi.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-12, 16:20   

"Ten dzieciak jest całkiem niezły. Jego złość daje mu niewyobrażalną moc, nad którą nie może zapanować. Mam nadzieje że kiedyś się jeszcze spotkamy" pomyślałem i bez słowa pobiegłem do wieży za Hattorim, ale najpierw poczekałem na Sjana, który został w tyle.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-12, 17:15   

-Pędem! Biegnijmy!
Krzyknąłem i zacząłem biec z kolegami w stronę wieży jak najszybciej rozglądając się uważnie.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-12, 17:35   

Biegliście do wieży. Z prawej strony widzieliście dużą mgłę rozszerzającą się . Naglę po chwili biegu staliście już w białej mgle uniemożliwiającej widoczność. Z niedalekiej odległości słychać było odgłosy walki.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-12, 17:37   

"Jesteśmy w środku walki pomiędzy jakimś gościom" pomyślałem i powiedziałem cicho do kompanów:
-Przemieńcie się w ptaki i poszybujemy nad tą mgłą. -Potem zamieniłem się w ptaka i wyleciałem nad mgłę i spokojnie, udawając że nic nie jest lecę do wieży.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-12, 17:40   

Aktywowałem Byakugana, po czym spojrzałem czy nikogo tu niema. Jeżeli nikogo nie zauważyłem przekazałem kompanom, że możemy spokojnie lecieć, po czym zamieniam się w ptaka i lecę za Izumo do wieży. A jeżeli zobaczę kogoś wchodzę szybko do ziemi i przemieszczam się powoli za przeciwnika i wbijam mu kunai w plecy.
_________________
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-12, 18:13   

Kirigakure no Jutsu .
Zamieniłem się w małego wróbla za pomocą Henge no Jutsu i leciałem niedaleko, lecz nie z kompanami.
Trzy ptaki lecące obok siebie po niebie? To mogłoby być podejrzane...
Nie zważałem na żadne walki, po prostu chciałem dolecieć i ukończyć Drugi Etap Egzaminu.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-12, 20:27   

Lecieliście do wieży bez przeszkód . Hattori zauważył waszych kolegów z Konohy walczących z jakimiś ludźmi lecz Izumo zatrzymał go.
- Mamy zadanie do wykonania - powiedział zmieniając się w ptaka.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-12, 20:29   

Szybuje prosto do wieży, próbując nie zwracać uwagi na shinobi pod nami. Nie zwracałem uwagi też na kolegów z drużyny, gdyż wiedziałem że są zamną. Myślałem tylko o tym żeby jak najszybciej dotrzeć do wieży, oddać zwój, a następnie wkońcu zostać Chuuninem.

P.S -Sorka że wcześniej był taki krótki, ale przypadkowo nacisnąłem Wyślij :D Teraz zmieniłem na troche dłuższy.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
Ostatnio zmieniony przez Izumo Uchiha 2010-01-12, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |