• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Drużyna nr. 1
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 12:58   Drużyna nr. 1

Stanęliście przed jedną z bram. Od egzaminatora dostaliście zwój ziemi.

// Zaczynacie//
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Wysłany: 2010-01-09, 13:03   

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-09, 13:03   

-Dobra. Ruszajmy. -Powiedziałem do drużyny i pobiegłem pierwszy przed siebie. Nigdzie się nie rozglądałem, ale miałem włączonego Sharingana. Nie patrzałem nawet czy biegną zamną moi koledzy, tylko czekałem aż oddają jakiś znak że są zamną:
-Musimy znaleźć zwój nieba, tak? -Zapytałem i dalej biegnąłem przed siebie.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-09, 13:05   

Sjan krzyknął podniecony krzycząc wniebogłosy i dając Izumo zwój. Powiedział szybko wchodząc do lasu:
-Izumo, będziesz niósł zwój. Idziemy ustaloną formacją... - po czym ruszył w stronę lasu w kierunku wieży. Biegł jak najszybciej mógł dodając sobie do tego chakrę przy wyskokach z gałęzi na gałąź. Miał nadzieje ze szybko tam dotrą.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-09, 13:05   

Stoję przed wejściem już gotowy do biegu. Kiedy brama się otwiera włączam Byakugana i słyszę jak Izumo mówi żebyśmy już biegli.
-Dobra. - Powiedziałen, po czym zaczynam biec za moimi przyjaciółmi z drużyny. Rozglądając się wokół czy nic na nas nie czeka z przodu i biegnę jak najszybciej bez odpoczynku za przyjaciółmi.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 13:15   

Biegliście w stronę wieży w pewnym momencie wydawało się wam że ktoś was śledzi. Po czterdziestu minutach biegu wydawało się wam że nawet nie zbliżyliście się do wieży.
- Ej czy my nie chodzimy w kółko ? - zapytał zmęczony Hattori
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-09, 13:19   

"Niemożliwe byśmy chodzili w kółko. To genjutsu" pomyślałem i odrazu użyłem Kai. Jeśli zadziała to mówię:
-Hattori. Znajdź dowcipnisia. -Powiedziałem i byłem gotowy do walki i także miałem gotowe Kawarimi no Jutsu. Jeśli nie zadziała to myślę "to musi być jakieś jutsu na wysokim poziomie" myślę i jestem przygotowany na najgorsze.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-09, 13:21   

Automatycznie użyłem Kai. Jeżeli byłoby to genjutsu zbieram chakrę w nogach i wskakuję na drzewo i kucając na gałęzi chowając się wśród liści. Jeżeli kogoś wypatrzę to daje znak Izumo i Hattoriemu sam rzucając w tamto miejsce kunaiem z kartką wybuchową. Sam zaś jestem gotowy do użycia Kawarimi no Jutsu bądź Shunshin no Jutsu. Gdy ktoś będzie daleko wystrzelę notkę z mojego karwasza.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-09, 13:24   

Od razu po moich przyjaciołach użyłem również technikę Kai. Jeżeli było to Genjutsu od razu po wykonaniu Kai i wydostaniu się z pod wpływu GenJutsu wyprostowałem się, skupiłem na terenie wokół mnie i powiedziałem.
-Już się robi. - Po tych słowach od razu zacząłem wyszukiwać dowcipnisia z pomocą mojego Byakugana na rozkaz Izumo.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 13:27   

Użyliście kai. Hattori włączył swoje doujutsu lecz nie musiał poszukiwać wrogów gdyż z krzaków wyskoczyło ich trzech rzucając w was dużą ilością broni. Uniknęliście ich zręcznie. Widzę że macie zwój potrzebny nam. Oddajcie go a przeżyjecie - powiedziała wysoka dziewczyna z twarzą zakrytą włosami. W ręku trzymała tanto.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-09, 13:32   

-Dobrze, ale jak nas puścicie wolno. -Powiedziałem i zchowałem zwój do kieszeni, a potem odrazu zrobiłem pieczęcie i użyłem Gogyou Shuriken. Celowałem tylko w zakrytą włosami dziewczynę, a gdy tylko kontraatakowała to użyłem Kawarimi no Jutsu. Nie przyglądałem się co jest z moimi kompanami, gdyż odrazu wiedziałem że zajmą się resztą drużyny tamtej dziewczyny.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-09, 13:42   

Postanowiłem zaatakować tego w długich, czarnych włosach i w tym beżowym płaszczu, w czarnych spodniach i niebieskiej koszulce z symbolem klanu Aburame. Wykonałem pieczęcie robiąc Yuki Bushin no Jutsu by stworzyć trzy klony które ruszyłyby na niego. Sam wykonałem Shunshin no Jutsu obok niego wykonując Yusengan w krzakach wyskakując na niego i atakując. Jednak wymyśliłem lepszy pomysł... Stworzyłem tam jeszcze jednego klona, który by pomógł mi dosłownie w sekundę stworzyć Yusengana. Po wykonaniu Jutsu karzę mu zaatakować mojego przeciwnika sam także dobiegając do niego i atakując.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-09, 13:48   

-Dobra, a więc mi został ten ostatni typek. - Powiedziałem, po czym stworzyłem cztery klony techniką Bunshin No Jutsu i uaktywniłem Byakugana, a następnie wykonałem jutsu Kurou Sei tworząc skalny pal wyrastający w mojego przeciwnika, a ja z klona rzucam w niego trzema shurieniami i jednym kunaim z notką wybuchową , po czym łapę za kunai i biegnę na przeciwnika z klonami obok mnie. Kiedy dobiegam do Shinobiego zamachuję się ręką z Kunaim, a drugą ręką wykonuję Harichakra starając się zablokować tenketsu przeciwnika.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 16:06   

Izumo Uchiha
Stanąłeś czekając na ruch przeciwnika.
- Dobrze - powiedziała biegnąc w twą stronę z tanto
Sjan Jin
Stworzyłeś trzy klony które go zaatakowały oraz jednego w krzakach. Zaatakowałeś go używając Yusengan lecz on go uniknął. W tym momencie z krzaków wyskoczył twój czwarty klon i tym razem atak przyniósł skutek. Lecz co? człowiek ten rozleciał się na robaki które był teraz dosłownie wszędzie.
Hattori Kenshin
Klony były iluzjami więc rzuciły w wroga iluzjami kunaiów lecz ty rzucałeś je prawdziwe, W tym samym momencie pojawiła się w okół niego dziwna otoczka i wszystko przelatywało przez niego. Ze wszystkich stron usłyszałeś:
- Hahaha nic ci to nie da - demonicznym głosem mówił twój przeciwnik
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-09, 16:11   

Sjan postanowił użyć Mizuame Nabara na owe robala sam zamieniając się za pomocą Henge no Jutsu w człowieka o sześciu rękach tworząc jak najwięcej klonów za pomocą Yuki Bushin no Jutsu. Karze im użyć Taren Ken samemu używając swojego jutsu Subeta Taren Ken na robale (Taren Ken z mieczem, uczyłem się tego więc mam bonus :p ). Chciałem zabić ich jak najwięcej.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-09, 16:13   

Zrobiłem Goukakyuu no Jutsu [Katon], a potem gdy mnie nie widziała to użyłem Shunshin no Jutsu gdzieś w krzaki, koło pola bitwy. W krzakach robię Gogyou Bunshin, robiąc jednego klona, który ma biegnąć w ją stronę z kunaiem w ręku. Gdy ona odskoczy, lub zaatakuje klona to ja używam Shunshin no Jutsu za nią i lekko ranie jej rękę z mojego zatrutego kunaia.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |