• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Drużyna nr. 1
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-09, 19:42   

-Heh... - powiedziałem obiegając pień i chowając się. Potem spróbował naśladować odgłos wołania.
-Heeeej! Tutaj są! - z innej strony.
-Mają zwój nieba i atakują Maryui! Dalej! Na nich! - i swojego wcześniej zrobionego i pozostawionego w krzakach klona wysyłam tam - stał niedaleko. Oraz karzę mu atakować kunaiami i shurikenami z kartkami wybuchowymi. Sam zaś odpoczywam i zbieram w sobie chakrę.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-01-09, 19:45   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-09, 19:45   

Siedziałem już bez sił, więc nie zostało mi nic innego jak ucieczka. Siedząc na ziemi od razu wykonałem pieczęć tygrysa i jak najszybciej użyłem Doton No Jutsu wchodząc w ziemie i przesunąłem się jak najszybciej pod przeciwnika i czekałem na moment, jego dekoncetracji, aby wykonać tą samą technikę co poprzednio na Shinobi'm z klanu Aburame. Czekając pod ziemią oczekuję na odpowiedni moment i zbieram chakre.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-10, 10:03   

Izumo Uchiha
Gdy odskakiwałeś pociski z jej palców musnęły ci ramię.
- Myślisz że się poddam? - zapytała. Z jej rękawów wysunęły się trzydziesto centymetrowe kolce
Sjan Jin
Klon rzucił w stronę członka klanu uchiha kunai z notką wybuchową. Chłopak użył kawarimi no jutsu i uniknął wybuchu.
Hattori Kenshin
W samą porę zdążyłeś schować się w ziemi gdyż nad tobą powstał duży wybuch.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-10, 10:07   

-Nie dajesz za wygraną. -Powiedziałem, a moje myśli były zapełnione "Dobra, czas na ostateczny cios" pomyślałem i spojrzałem jej w oczy. Następnie się uspokoiłem i użyłem Saiminjutsu. Gdy ona została zdekoncentrowana to dobijam ją shurikenami, które tworze za pomocą Gogyou Shuriken.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-10, 10:09   

-Czas jakoś wymanewrować... - użyłem teraz Yuki Bushin no Jutsu robiąc dwa klony. Jeden z nich zostaje i z shurikenami szuka tego z Sharinganem. Zaś ja atakuję z klonem zranionego już gościa z klanu Aburame przy pomocy Subeta Taren Ken i Konoha Senpuu. Gdyby to nie pomogło używam gdzieś shunshin no jutsu rzucając kunaiami i shurieknami. Co trzeci będzie z kartką wybuchową.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-10, 10:10   

Leżałem w ziemi i przyglądałem się sytuacji moim Byakuganem jednocześnie zbierając chakre do dalszej walki. Siedząc pod ziemią i kumulując chakre byłem również gotowy do ataku, jeżeli ktoś z moich przyjaciół miałby kłopoty.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-10, 10:50   

Izumo Uchiha
Wyskoczyła w górę uniemożliwiając ci użycie genjutsu. Wystrzeliłeś w jej kierunku ogniste shurikeny lecz ona zręcznie uniknęła twojego ataku . Użyła Shunshin no jutsu pojawiając się przed tobą i wbijając ci w ramię jeden kolec i odskakując do tyłu.
Sjan Jin
Chłopak z sharinganem pojawił się przed tobą i podciął ci nogi. Przed losem swojego kolegi uratował cię ognisty pocisk wystrzelony przez Izumo. Uchiha odskoczył i tuż nad twoim nosem przeleciało kilka pocisków
Hattori Kenshin
Siedzisz pod ziemią.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-10, 10:53   

Kiedy dziewczyna odskoczyła od Izumo i wylądowała na ziemie ja wbijam jej kunai w stopę i wyskakuję z pod ziemi, po czym zręcznym ruchem podcinam jej gardło. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli używam Shunshin No Jutsu i przenoszę się obok chłopaka z sharinagem, po czym używam Konoha Senpuu kopiąc go z całej siły w ramie, tak aby upadł z dużą siłą na ziemie.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-10, 10:54   

Dalej skupiony byłem na tym jak ją dobić. Wkońcu zrobiłem Gogyou Bunshin, robiąc pięć klonów i zamieniłem się miejscami z jednym z nich. Wtedy wszyscy czterej pobiegliśmy na nią, a jeden z klonów stał z tyłu, by myślała że on jest prawdziwy. Wtedy klon zachodzi ją od tyłu i udaje że robi pieczęcie. Ja pobiegłem przed nią i użyłem Gogyou Shuriken.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-10, 13:25   

Spróbowałem się podnieść wyskakując na niego przy użyciu Yuki Bushin no Jutsu by stworzyć trzy klony. Dwa zajmą się owym przeciwnikiem, drugi błyskawicznie pomoże mi wykonać Yusengan, potem rzucając kunaiem z kartką wybuchową w kierunku owego Uchiha. Czas aby chociaż jeden z nich został pokonany... Jedno było wiadomo, będzie trudno.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-10, 13:46   

Dziewczyna zniknęła - Pewnie użyła shunshin no jutsu - Tak samo członek klanu Uchiha z człowiekiem od Aburame.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-10, 13:53   

Szybko zacząłem rozglądać się wokół z moim Byakuganem z nadzieją, że go znajdę, żebyśmy skończyli już egzamin, a oni byli już bliscy porażki. Jeżeli ich znajdę powiadamiam przyjaciół i rzucam w ich stronę pięcioma kunaiami z notkami wybuchowymi, po czym szybko używam Shunshin No Jutsu obok chłopaka z klanu Aburame i dobijam go, po czym ponownie używam Shunshin No Jutsu i przenoszę się za dziewczynę z klanu Kaguya i wbijam jej Kunai w plecy.Jeżeli wszystko się uda łapę za kunai z notką wybuchową i rzucam pod owego przeciwnika z klanu Uchiha. Jeżeli uniknie używam Shunshin No Jutsu i próbuję zablokować jego tenketsu techniką Harichakra.

PS. Jeżeli nie wyjdzie mi pierwszy atak, czyli zaatakowanie tego z Aburame wycofuję się do mojej drużyny.
_________________
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-10, 14:40   

Zamieniam się w pchłę chowając i rozglądając na wszystkie strony czy aby nigdzie nie ma widocznych przeciwników.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-10, 15:02   

Czekam aż Hattori wytropi przeciwnika, mając przygotowane Kawarimi no Jutsu, żeby uniknąć każdego ataku:
-Uciekają z zwojem. Niemożemy im pozwolić na to. -Powiedziałem do kolegów, mając nadzieje że dorwiemy przeciwników.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-10, 15:10   

Izumo Uchiha
Zobaczyłeś że Hattori rzuca w pewne miejsce kunai z notką wybuchową i znika. Obok was był potężny wybuch
Sjan Jin
Widzisz tylko stertę kurzu
Hattori
Wykonałeś swój niezbyt mądry plan i oberwałeś od wybuchu razem ze swoimi przeciwnikami. Leżysz ledwo żywy na ziemi obok człowieka z klanu Aburame.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |