• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Drużyna nr. 1
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-09, 16:17   

Wykonałem technikę Fukumi Hari wystrzeliwując w przeciwnika jak najwięcej igieł potrafię, po czym wykonałem Bunshin No Jutsu, aby wykonać jednego klona. Kiedy w powietrzu będzie się unosił obłok dymu ja wbijam się w ziemie używając Doton No Jutsu i przenoszę się za przeciwnika, po czym wyskakuję i wbijam mu jak najszybciej kunai w ciało, po czym wytwarzam skalny pal, który wyrasta na unieruchomionego przeciwnika.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Wysłany: 2010-01-09, 16:20   

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 16:20   

Izumo ocalił wszystkich przed śmiercią używając Goukakyuu no Jutsu [Katon]. Wszyscy schowali się w krzaki. Sjan Jin nie mógł zabić wszystkich owadów i gdy był zajęty nimi jego przeciwnik prawie zaatakował go od tyłu. Hattori nie zwracał uwagę na to co się dzieje od tyłu i atakował iluzje.

Ps. kurde myślcie a nie . Już powinniście nie żyć ^^
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-09, 16:24   

Po tym gdy tylko wszyscy schowali się w krzakach to ja użyłem Shunshin no Jutsu za jakiś pień drzewa i użyłem Gogyou Bunshin, tworząc jednego klona który miał biegać po krzakach i szukać mojego przeciwnika. Gdy ją klon znajdzie to ja używam Shunshin no Jutsu za nią i podcinam ją w plecy z mojego zatrutego kunaia.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-09, 16:26   

Sjan Jin porządnie się wkurzył i spróbował naśladować odgłos zbliżających się wybuchów od przeciwnej strony. Następnie stworzy dwa klony znowu za pomocą Yuki Bushin no Jutsu (tylko takie tworzę) atakujące go. Sam atakuję znowu moją odmianą Taren Ken teraz tego prawdziwego.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-09, 16:31   

Idę w ślady Izumo i także używam Shunshin No Jutsu przenosząc się za jakieś wielkie drzewo, gdzie uruchamiam ponownie Byakugana i wyszukuję przeciwnika. Kiedy już go znajdę przyglądam się dokładnie czy to klon, czy prawdziwy shinobi, po czym robię iluzję klona, który zostaje w tym samym miejscu, aby zająć na chwilę kolczastego Shinobi, a ja przenoszę się za niego i podcinam jak najszybciej potrafię gardło wroga. Jeżeli plan się powiedzie przeszukuję przeciwnika z nadzieją znalezienia zwoju nieba. Po przeszukaniu rozglądam się dokładnie i patrzę co się dzieje. Jeżeli ktoś ma kłopoty to używam Bunshin No Jutsu i wysyłam klona, aby wyskoczył zza krzaków, a ja używam Shunshin No Jutsu i przenoszę się za przeciwnika wbijając mu Kunai w plecy.


PS. Wszystko staram się zrobić jak najciszej itp itd.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 17:04   

Izumo Uchiha
Klon szybko znalazł twoją przeciwniczkę dosłownie kilkanaście metrów od Ciebie. Zniszczyła go tym samym trochę ją to po parzyło. Pojawiłeś się za nią lecz zdążyła zablokować twój cios i podciąć ci nogi
Sjan Jin
Sjan Jin nie mógł znaleźć przeciwnika.
Hattori Kenshin
Dostrzegł wroga i tym razem nie była to iluzja. Przeniosłeś się za niego z nadzieją na podcięcie jego gardła lecz w tym samym momencie on wyskoczył w górę. Odwrócił się w powietrzu i dostrzegłeś jego czerwone oczy - Sharingan!. W locie składał pieczęci ostatnia była pieczęć tygrysa
"O nie! " pomyślałeś.
Hikyuu no Jutsu [Katon] - użył w twoją stronę.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-09, 17:08   

Gdy zostałem podcięty to szybko użyłem Kawarimi no Jutsu i podmieniłem się z byle czym, na byle jakim drzewie koło pola walki. Potem użyłem Shunshin no Jutsu za jeden krzak i zrobiłem Gogyou Bunshin. Potem zrobiłem Shunshin no Jutsu i zrobiłem Gogyou Bunshin. Najpierw zza krzaków wyleciał w stronę przeciwnika klon, potem ja a mój ostatni klon z tyłu udawał że robi pieczęć tygrysa. Gdy ona spojrzała na klona udającego pieczęć tygrysa to wtedy prawdziwy ja użyłem Goukakyuu no Jutsu.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-09, 17:09   

Sjan zauważył jak jeden z wrogów wybija się w powietrze. Użył jeszcze raz Yuki Bushin no Jutsu do znalezienia wroga zaś jednego z klonów posłał przed sobą tak aby tamten go zaatakował - tego z Sharinganem. Sjan Jin i jego drużyna są obok siebie i się widzą.
Sam rzuci w niego kunaiem z kartką wybuchową a drugą ręką trzema shurikenami i w jednym będzie zwinięta (w środku) kartka wybuchowa.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-09, 17:16   

Kiedy zauważyłem kulę ognia lecącą w moim kierunku od razu zacząłem rozmyślać nad ucieczką i wybrałem jak dla mnie najlepszy pomysł. Użyłem Doton no jutsu by schować się przed płomieniem po czym posuwając się pod ziemią podszedłem za przeciwnika i techniką Taken Ren z połączeniem Kunaiów zaatakowałem przeciwnika z zamiarem śmierci.
_________________
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 17:32   

Izumo Uchiha
Wykonałeś wszystko co miałeś jeden z klonów wyskoczył na twoją przeciwniczkę ona natomiast wyciągnęła w jego kierunku palce z których wyleciały pociski z kości niszcząc od razu klona po czym odwróciła się w stronę klona wykonującego pieczęć tygrysa i również ustrzeliła go z pocisków lecz niestety (dla niej) nie zdążyła uniknąć twojego ataku który podpalił jej włosy i poparzył prawą rękę.
Sjan Jin
Człowiek z sharinganem uniknął ataku pojawiając się obok Ciebie i próbując kopnąć cię w twarz. Jako iż Hattori zniknął wybrał Ciebie za swój cel. W tym samym momencie z krzaków wyszedł członek klanu Aburame i wyciągnął rękę w twoją stronę. Z rękawów wyleciały mu wielkie ilości robaków które leciały w twoją stronę.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-09, 17:37   

Postanowiłem uciec za pomocą Kawarimi no Jutsu na jakąś gałąź zamieniając się z liściem. Wykonał szybko Yuki Bushin no Jutsu robiąc jak najwięcej klonów i posyłając je na wrogów. Sam zaś robiąc Shunshin no Jutsu chowając się i wykonując jeszcze raz to jutsu by zaatakować ich kolejnymi falami klonów. Sam zamieni się w robaka chodząc po pniu drzewa zbada sytuację. Gdyby mnie zaatakowali to spróbuję wykonać unik i w razie bezpośredniego ataku Konoha Senpuu. W razie jakiegoś ninjutsu schowam się gdzieś Shunshin no Jutsu. Wystarczy że jeden z klonów chociaż draśnie kataną wroga.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-09, 17:42   

Jeżeli Sjanowi nie uda się uciec.:

Wykonałem technikę Kurou Sei przed insekty lecące na Sjana, aby je zablokować, a ja w tym samym czasie wyskakuję z ziemi i chcąc zablokować Shinobi'ego z Sharinganem i używam tenketsu w brzuch, po czym robię obrót i kopię przeciwnika za pomocą techniki Konoha Senpuu, po czym ląduje na ziemi, przyjmuję gardę Jyuken mówię do Sjana.
-Nic ci nie jest? - Po tych słowach używam Harichakra Shinhou w przeciwnika nie zmieniając pozycji.

Jeżeli Sjanowi uda się uciec.:

Czekam pod ziemią i oglądam całą sytuację. Kiedy Sjan przeniesie się w inne miejsce, ja śledzę jednego z Shinobich, a konkretnie tego z Sharinganem. Kiedy będę miał sto procentową szanse na zabicie go wyskakuję z ziemi i używam Taren Ken z Kunaiami w dłoniach, dzięki czemu używając tej techniki podziurawię przeciwnika jak ser szwajcarski, po czym stoję w miejscu, przyjmuję gardę Jyuken i modlę się, aby ten facet był martwy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Toszizo Aszizożizo Na Nin 2010-01-09, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-09, 19:22   

-Który z was ma zwój nieba albo ziemi? Nie chcemy was zabijać, ale jak nie powiesz po dobroci to cię zabije. -Powiedziałem i w razie niebezpieczeństwa miałem przygotowane Kawarimi no Jutsu. Nie interesowałem się Sjanem i Hattorim, wiedząc że napewno dobrze sobie radzą z powodu dobrych umiejętności, chociaż uważałem też by nikt mnie nie zaatakował od tyłu.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 19:27   

Izumo Uchiha
Spojrzała się na ciebie i wyciągnęła w twoją stronę rękę wypuszczając pociski z kości
Sjan Jin
Uciekłeś i atakowałeś ich falami klonów co skutkowało tym że tamci ledwo się bronili lecz ty byłeś niemal wyczerpany. Siedziałeś nad ich głowami w postaci robaka
Hattori Kenshin
Wyskoczyłeś za człowiekiem z klanu Aburame z ziemi i dźgnąłeś go w plecy kilkanaście razy. Tamten upadł lecz na jego miejsce pojawił się chłopak z klanu Uchiha. Kopnął cię wybijając w powietrze tuż obok sjana przemienionego w robaka i wykonał Shishi Rendan. Po sekwencji ciosów leżałeś na ziemi ledwo oddychając.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-01-09, 19:31   

Odskoczyłem na prawo, troszkę dalej niż wtedy i powtórzyłem pytanie:
-Kto ma zwój nieba albo ziemi? Masz ostatnią szansę. Naprawdę aż tak bardzo ci życie niemiłe? -Zapytałem i znowu byłem gotów do użycia Kawarimi no Jutsu. Jeśli kunoichi nie odpowiedziała lub powiedziała coś w stylu "spadaj", to używam na niej Fukumi Hari, by ją dobić.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |