• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr.10
Autor Wiadomość
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-01-02, 16:31   

-Dobrze Sensei !! !- Odkrzyknął Sheng. Skupił się na sensei'u. Wyobraził sobie jego trójwymiarową sylwetkę. Otworzył oczy i porównał sensei'a z jego obrazem w głowie.
-Aha- powiedział. Fryzura jest inna, bandaż jest po lewej stronie a pochwa na kunaie jest z drugiej strony. Tak poprawiony obraz wprowadził do głowy. Porównał go z prawdziwym sensei'em. Zgadzał się. Zmieszał chakre i poczuł to samo gilgotanie. Powiedział:
-Jestem gotowy- wykonał pieczęcie i wykrzyknął :
-Henge no Jutsu- gdy wykonał technikę spojrzał na sensei'a i powiedział :
-Jak tym razem mi poszło?
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-01-02, 16:34   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-02, 16:34   

-Hmm... Wszystko dobrze, ale krzywkę mam trochę krótszą niż ty. - Powiedziałem i wstałem, aby chłopak mógł dokładnie zobaczyć jak wyglądam.

Umiesz 87%
_________________
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-01-02, 16:43   

-No dobra jak tym razem mi się nie uda to się zabiję- burknął Sheng ale nie stracił motywacji. Wprowadził zmianę w obrazie w głowie. Wyostrzył go. Skrócił nos sensei'a tak aby wyglądał jak w rzeczywistości. Zaczął kumulować chakre. Wykonał pieczęcie i i ciągle panował nad chakrą . Wykrzykną :
-Henge no Jutsu!!!- tym razem skupił całą uwagę na obrazie sensei'a. Na jego rysach twarzy, zmarszczkach :) ubraniu. Gdy skończył spytał się sensei'a
-Jak tym razem?
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-02, 16:47   

-Hmmm...- Mruknąłem sobie pod nosem i szukałem dokładnie jakiejś różnicy. Szukałem dokładne przez parę minut, lecz nie znalazłem żadnego błędu.
-Brawo, technika wyszła ci idealnie. Teraz Bunshin No Jutsu, czyli Klon Jutsu. - Powiedziałem i pokazałem uczniowi pieczęcie.
-Zaczynaj.
_________________
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-01-02, 16:53   

-Udało mi się!- krzyknął głośno Sheng po czym speszony powiedział:
- Przepraszam Sensei że tak głośno krzyknąłem- gdy to zrobił powtórzył kilka razy układ pieczęci. Zapamiętał go. Pomyślał o jak wygląda. Dobrze pamięta swój wygląd. Wyobraził się sobie w trójwymiarze. Gdy uznał że zapamiętał chciał zacząć technikę ale sobie przypomniał że chce zadać pytanie:
-Sensei czy te klony mogą atakować wroga?- Nie czekając aż sensei odpowie skupił chakre , poczuł gilgotanie ,wykonał pieczęcie i krzyknął :
-Bunshin no Jutsu
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-02, 16:57   

-Nic się nie stało, krzycz ile sił w płucach :) - Twój klon nie miał kolorów i był cienki jak papier.
-Spróbuj ponownie.

Umiesz 14%
_________________
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-01-02, 17:05   

- No przynajmniej jakiś klon wyszedł- powiedział Sheng. Zaczął się zastanawiać dlaczego klon taki wyszedł. Doszedł do wniosku że nie skupił się na swoim trójwymiarowym obrazie tylko zobaczył go w głowie jak w lustrze, czyli płasko. Musi pomyśleć o klonie jak o całości. Brak koloru mógł wynikać z braku chakry. Postanowił że zwiększy jej ilość. Pomyślał o klonie jako o całości i o kolorach. Połączył te dwie rzeczy . Skupiony wykonał pieczęcie , ciągle będąc skupiony krzyknął:
-Bunshin no Jutsu!!!- i spojrzał na wynik swojej pracy. Zwrócił się do sensei'a z pytaniem :czy te klony mogą atakować czy są tylko iluzją?
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-02, 17:08   

-Tymi klonami można atakować, co jest bardzo pomocne. A co do klona, to lepiej niż poprzednio, ale nadal niema kolorów, i nie wygląda na silnego.

Umiesz 47%
_________________
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-01-02, 17:15   

-Dziękuje sensei!- krzyknął Sheng jak to miał w zwyczaju. Sheng zastanowił się co robi źle. -Spróbuje dać więcej chakry ale nie za dużo- powiedział Sheng. Znów się skupił. Pomyślał o mamie i to mu dodało nowych sił , krzyknął :
-Jestem gotowy sensei!- wykonał pieczęcie i skumulował chakre . Pomyślał o kolorowym klonie. Wykrzyknął:
-Bunshin no Jutsu!!!- I spojrzał na wyniki swojej pracy
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-02, 17:19   

-Dobrze, klon ma dobry kolor i wygląda na silnego, ale wasz wygląd się trochę różni. Ma inną fryzurę, i trochę inną koszulkę. Popraw te błędy i będzie dobrze.

Umiesz 73%
_________________
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-01-02, 17:25   

-Dobrze Sensei!!- wykrzyknął Sheng . Skupił się tym razem na wyglądzie klona powtarzał go w pamięci. Przeanalizował swój wygląd i wprowadził szybkie zmiany. Skupił się jak tylko mógł i dodał odrobinkę chakry by poprawić wygląd.Skupił się . Wykonał pieczęcie zmieszał chakre pomyślał o wyglądzie klona. Krzyknął :
-Bunshin no Jutsu!!- skupiając się na wyglądzie klona. Zobaczył efekty
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-01-02, 17:28   

Przez chwile dokładnie oglądałem dzieło ucznia. Nie zauważyłem żadnych błędów.
-Brawo w końcu Ci wyszło. Teraz Kawarimi No Jutsu. - Powiedziałem i poszedłem do starej skrzynki, z której wyjąłem całkiem sporawą deskę.
-Dobra, zamień się miejscami z tą deską.

+1 do chakry.
_________________
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-01-02, 17:40   

-Juhhhuuuuuuu!!!- wydarł się Sheng. Kawiarimi to jutsu podmiany pomyślał. Czyli muszę skupić się na desce i zamienić się z nią miejscami. W grę wchodzi czas, pokonanie dystansu między mną a deską. Na końcu jeszcze muszę pojawić się na miejscu deski. OK.Pomyślał. Skupił więcej chakry niż poprzednio skupił się na zadaniu. Wiedział ile dzieliło go od deski. Musi dać proporcjonalnie tyle chakry. Spojrzał na deskę.Wyobraził sobie że zamienia się z nią miejscami. W końcu wykonał pieczęcie , skumulował chakre i wykrzyknął:
-Kawiarymi no jutsu- potem zobaczył efekty
_________________

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-02, 17:42   

Do klasy weszła dziewczna o zgrabnej budowie, roześmiania i w dobrym chumorze.
-Witam.. Amira Uzuki zgłasza się po przeniesieniu. Powiedziała pewnym głosem z uśmiechem na twarzy.
 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-01-02, 17:45   

-Cześć!!!- Powiedział Sheng i s szarmanckim uśmiechem pocałował ją w dłoń, po czym speszony wrócił do ćwiczenia
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |