• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Białego Wilka
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 17:32   Trening Białego Wilka

Mizuno z zapasem jedzenia na miesiąc nareszcie dotarł do sławnej Złotej Rzeki Ryou. Zadziwiła go przejrzystość wody i różnorodność zwierząt żyjących w tej okolicy. Usiadł pod wielkim drzewem na skraju rzeki zdejmując buty i moczył w niej nogi odpoczywając po cięzkiej wędrówce.
" Biały Wilk... kto by pomyślał " powiedział do swojego Bjiuu szczęśłiwy. Po paru minutach postanowił wsiąść się za trening. Zaczął od medytacji i wystrzelił w niebo ognistego smoka dzięki temu zabiegowi chmury zmieniły się w burzowe .
- Idealna pogoda do nauki Kirin - pomyślał starając się wykonać to jutsu...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2009-12-30, 17:37   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 17:37   

Wystrzeliłeś smoka z ognia w niebo który niczym wystrzelona flara leciał ku niebu. Zniknął gdzieś w białawych, rzadkich, puszystych chmurach. Z początku nic się nie działo ale po jakimś czasie zaczęło się chmurzyć i z nieba dał się słyszeć groźny huk a z nieba miały spadać pioruny... Jednak po chwili znowu wyszło słońce...
20% Umiejętności
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 17:42   

- Hm... już było dobrze - powiedziałem trochę zły że nie udało mi się wykonać je za pierwszym razem - Ah ta moja chora ambicja - skomentowałem to i wyciszyłem się. Po czym znów wystrzeliłem kilka smoków w chmury tym razem użyłem do tego również mocy mojej zbroi z którą teraz się nie rozstawałem. Następnie skupiłem chakrę raiton w ręku która otoczyła ją błyskawicami i poniosłem do góry tak aby przejąć władzę nad błyskawicami i uformować je w kształcie wielkiej bestii.
- Przybądź! - krzyknąłem gdy jej głowa wystawała z chmur jednocześnie opuszczając rękę tam gdzie miała uderzyć..
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 17:48   

Wielka bestia skierowana gdzieś na jałowe pustkowie niedaleko lasu tak by nie zniszczyć tego krajobrazu uderzyła o ziemie robiąc w niej wielką dziurę i zostawiając resztki elektryczności. Wszystkiemu towarzyszył wielki błysk. Zdumiła Cię siła tej techniki. Spowodowało to wielką nawet katastrofę niszcząc falą uderzeniową wszystko w okół. Nawet dało lepsze wyniki niż powinno...
100%
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 17:58   

- Wow... nie spodziewałem się takiej mocy no ale cóż mile mnie zaskoczyła a Ciebie wilku ? - rozmawiał z ukrytym w jego cielę demonem osobą które widziały by to z daleka mogło by przyjść na myśl iż rozmawia sam ze sobą. Odpocząłem chwilkę w cieniu wielkiego drzewa i wróciłem do treningu. - Teraz Zukokku [Katon] - postanowiłem nauczyć się tej techniki. Złożyłem wymagane pieczęci. Skumulowałem chakrę w płucach i użyłem tej techniki. Miałem nadzieje że nie zniszczę zbyt dużo tego pięknego środowiska.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 18:02   

Postanowiłeś wykonać tą technikę i akurat w okolicy niedaleko owych jałowych pól które zniszczyłeś był wycięty las. Mieli tam zasiewać nowe drzewa więc Twój ogień przyda się tamtej glebie. Użyłeś jutsu i wytworzyłeś duży język ognia lecz nie był on długi ani nim nie sterowałeś. Zamienił się w wielką chmurę ognia rozrastającą się na wszystkie strony.
50% Umiejętności
+1 Chakra
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 18:08   

- To nie to - mruknąłem i usiadłem. Rozpocząłem medytacje i rozmyślałem jak dobrze wykonać to jutsu przy czym również chciałem chwilę odpocząć. Po kilkunastu minutach wstałem i wykonując pieczęci i kumulując wielkie ilości chakry w płucach . Tym razem skupiłem się na kontroli ognia i odpowiedniej jego ilości. Starałem się wykonać je przy użyciu mocy którą daje mi mój pancerz. Wypluwając ogień wiedziałem że tym razem moje starania przyniosą lepszy efekt.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 18:15   

Tu nie chodziło o sam pancerz... Lecz o Twoje umiejętności i zdolność posługiwania się nim. W kierunku wykarczowanego lasu poleciał prosty język ognia wydmuchanego przez Ciebie za pomocą chakry. Zbroja dodatkowo wzmocniła procedurę dając większą moc temu jutsu. Na prawdę stałeś się Sanninem...
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 20:42   

Ciesząc się z nowo poznanych jutsu postanowiłem wrócić do domu lecz przyśpieszając całą procedurę powrotu użyłem jutsu mojego teleportu i wróciłem do wioski. Chwilowo chciałem zawiesić swój trening i przeprosić pewną kobietę za mój nietakt.

Stojąc samotnie w domu użyłem mojego jutsu teleportu i pojawiłem się nad rzeką w tym samym miejscu. Postanowiłem potrenować szybkość. Biegłem po rzece (od razu trenuje kontrolę chakry) do lasów namorzynowych i wracałem w to samo miejsce.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-01, 12:19   

Biegłeś po tafli wody która mieniła się w promieniach słońca. Minąłeś parę krabów oraz sumów z wąsami. Drzewa szumiały a krople wody z rzeki po której biegłeś bryzgały Ci płaszcz i teraz lekko pokazaną zbroję. W końcu dotarłeś do tej części rzeki gdzie jest głębiej i są małe... wodospady oraz masa wystających kamieni. Biegłeś tak między jednym a drugim skacząc między wodospadami w obrotach. W końcu dobiegłeś do lasu namorzynowego. Nie było widać dna a gdzieś w korzeniach poruszyło się wiele czegoś... Zauważyłeś jak wielka Anakonda staje dęba na powierzchni wody i się na Ciebie oblizuje.


+2 Szybkość
+1 Chakra
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-01, 12:26   

Spojrzałem na nią i też się oblizałem.
- Ciekawe czy jesteś smaczna ? Jak myślisz dobra będzie ? - Zapytałem mojego bjiuu. Użyłem Shunshin no jutsu pojawiając się tuż przed nią odcinając jej głowę za pomocą Chidori Eisou. Widząc jak tryska krwią powiedziałem:
- Jednak nie mam na Ciebie ochoty. Zjem co innego - i wróciłem do treningu. Biegłem tym razem z powrotem do miejsca w którym rozpocząłem trening. Starałem się jak najszybciej pokonać dystans dzielący mnie od mojego obozu.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-01, 12:28   

Pokonywałeś go z zadziwiającą prędkością. Teraz miałeś ciężej bo wskakiwałeś na wodospady a nie z nich. Jednak mknąłeś jak wiatr niosąc go po tafli wody. Dotarłeś do obozu cały zmęczony...
-Whoh... Niezły dystans...
Popatrzyłeś tylko jak daleko musiałeś biec że nie widzisz lasu namorzynowego już na widnokręgu.

+2 Szybkości
+1 Siła
+1 Chakra
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-01, 12:32   

- Uf.. odpocznę sobie chwilę. - powiedziałem sam do siebie wychodząc na brzeg. Podszedłem do niskiego drzewa i powiesiłem na nim płaszcz aby wyschnął, a sam usiadłem pod nim po turecku zamykając oczy.
" Teraz potrenujemy razem wilku " poinformowałem Hokou i starałem zgrać idealnie moją chakrę z jego. Po jakiś trzydziestu minutach gdy mi się to znudziło medytowałem ćwicząc moją kontrolę nad chakrą.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-01, 12:38   

Twoja chakra i chakra Hokou stanowiły jedność. Na ziemi wokół Ciebie pojawił się zarys lekkiego wiatru rozchodzący się od Ciebie. Drzewa szumiały beztrosko. Woda wesoło chlupotała gdy odbijała się o małe kamyki na dnie bądź wyskakiwał z jej tafli jakiś okazały sum bądź inna ryba. Pośród trawy która w tym rejonie była ciepła jak klimat nie posiadała żadnych mrowisk ani niczego innego co mogłoby się z tym kojarzyć. Tak samo ten wąż... Lasy namorzynowe nie są przy rzece wcale zamrożone... Woda morska w zimie daje ciepło a w lecie zimno.
+1 Chakry
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-01, 21:34   

Po odpoczynku uruchomiłem mojego EMS'a .
- Podobno im dłużej będę miał go włączonego tym lepiej będę nad nim panować. - powiedziałem do mojego bjiuu. Po czym znów wszedłem na środek rzeki i rozpocząłem bieg do lasów namorzynowych i z powrotem. Tym razem pragnąłem zrobić ten dystans za jednym zamachem z jak najszybszą prędkością. Co parę minut używam Shunshin no jutsu aby przyśpieszyć.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |