• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Swiąteczny Straganik
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-23, 22:42   Swiąteczny Straganik

Idziesz zatłoczoną ulicą pełną ludzi szukających jakiś upominków.
- Chłopcze podejdź no tu mam wszystko czego zapragniesz - powiedział jeden z sprzedawców.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2009-12-23, 22:46   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-23, 22:46   

Sjan w ciepłej kurtce i szalu zasłaniał poliki które przypominały teraz czerwone bombki. Odsłaniając usta oglądał ciekawe upominki.
-Wielu znajomych nie mam... Ale muszę coś komuś kupić z własnej woli. O to chodzi w magii świąt - jakby sam do siebie. Po chwili jego oczy rozbłysły jak wigilijne świece a na jego stalowej twarzy pojawił się uśmiech. Wskazując na piękną figurkę ze szkła pokazującą wilka.
-Wspaniała robota - wymamrotał - ile za to cudo??
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-23, 23:02   

- Za to? Panie toż to istne cudo jedynie 35 Rou - powiedział podając ci małą figurkę wilka do ręki - Bierze pan ? - zapytał się
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-23, 23:18   

-Oczywiście, mógłby pan zapakować? Zapłacę za papier ozdobny z góry - po czym zapłacił za figurkę już zawiniętą w papier. Uśmiechnął się lekko i pomaszerował z szalem przykrywającym jego zmarznięte poliki. Odzyskał już dawne czucie i odczuwał zimno. Ostatnio dzieje się coś dziwnego... I to bardzo. Szedł najbardziej oświetlonymi ulicami. Wszędzie było pełno ozdób, świateł. W restauracjach, sklepach, barach i na rogach ulic stały duże, rosłe choinki i małe, karłowate choineczki. Dzieci zachwycały się imitacją domku Mikołaja na rogu jednej z głównych ulic. Gdzieś tam rówieśnicy rzucali się śnieżkami. Sjan nie mógł zostawić tego tak normalnie... Wskoczył na dach robiąc lekkie i nietrwałe śnieżki by nie zrobić szkód. Zrobił ich parę i celnymi rzutami zbombardował chłopaków rzucając się w wir bitwy na śnieżki uważając by nie zrobić nikomu krzywdy. W końcu i są to jego rówieśnicy ale to nie shinobi, chociaż sam dostał niezłą pigułą. Po jakiejś godzinie dotarł do domu. Wszedł schodami witając się z sąsiadami i składając przedwczesne życzenia. Otworzył drzwi i dostał prosto w nos kupą śniegu. Otarł zaskoczony oczy odkładając figurkę i wyjmując z kieszeni kurtki resztki śniegu formując w niekształtne bryły.
-Spróbuj tego! - postać odskoczyła w stronę choinki z uśmiechniętą twarzą.
-Oh! Sjanie, ależ ty szybko rośniesz!
-A tam gadanie wujku... Niedługo postanowiłem zdać na chuunina!
-Wiesz... - z lekkim już zakłopotaniem - przyszedłem tu z pewną sprawą. Czy nie działo Ci się ostatnio coś dziwnego?
-Hmm... Nie. Chyba że to że przez jakiś czas nie czułem chłodu a krew na mojej ranie - pokazując już ledwo widoczne ślady - była zimna i pulsowała chyba chakrą!
-Niesamowite! - powiedział jakby bez przekonania wujek Richu.
-Chodź tu wujek, napij się herbaty i trzymaj tutaj mięso suszone dobre!
Richu zaskoczony gościnnością Sjana zamknął okno przez które wszedł i dorzucił do kominka. W końcu siadł przy lekko obstawionym stole jedząc ze Sjanem.
-Wiesz co, chłopcze. Mam tu coś dla Ciebie - i tutaj chłopak zadziwił się pięknem tego drobiazgu. Była to niewielka pozytywka przedstawiająca piękny lodowy pałac, chodzące po nim malutkie, szklano-metalowe istotki. A z samej pozytywki dobiegał głos pięknej melodii.
-Dzięki wujku - ściskając Richu - niestety ja dla Ciebie nic nie... Chwila! - biegnąc do choinki i biorąc najładniejszą bombkę - to bardzo ładna bombka, proszę!
-Ahh... Dzięki! - wstając i kłaniając się lekko.
-Ja muszę już iść, dzięki za herbatę! - wyskakując przez okno krzyknął wuj. Sjan zaś ogrzał się trochę i postanowił by nie zostać w domu.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |