• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2009-12-28, 14:29
Własne Demony
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-31, 11:45   

No dobra.. akceptuje ale z tą nocą to zrób że od któregoś poziomu można używać
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Wysłany: 2010-01-31, 16:53   

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-01-31, 16:53   

Imię: Zou (słoń)
Cechy Charakteru: Rozważny, ostrożny, lubi walczyć, ale tylko w tedy, gdy wie że ma jakieś szanse, nienawidzi ludzi nierozważnych, dumny, opiekuńczy, wie, że potrzebuje „pojemnika” więc jest dla niego miły i często użycza mu swej wiedzy i mocy
Wygląd:

Jest to ogromny słoń (ok. jednej góry) z różnymi malowidłami na głowie. Posiada kilkumetrowe kły zdolne przebić prawie wszystko, nawet stal. Jego skóra jest wykonana z metalu twardszego od stali. Jego trąba pottrafi się wydłużać, i osiągać długość nawet 10 razy większą od samego Bijuu, oraz podnosić ciężar dwa razy cięższy od niego. Jego ciało zakończone jest jednym długim -jak na słoniowy ogon- ogonem
Umiejętności: Zou posiada 1 ogon co wcale nie oznacza, że jest słaby. Posiada niesamowitą chakrę i siłę. Dzięki swojemu pochodzeniu wie bardzo dużo i jest w stanie odpowiedzieć na prawie każde pytanie, oraz opracować taktykę na każdą sytuację.
Historia Powstania: Wieki temu, gdy ninjutsu było znane tylko wybrańcom istnieli trzej wielcy mędrcy- pierwsi i najmądrzejsi Sannini. Legenda głosi, że razem byli w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Jednak jak to zwykle bywa oni chcieli stać się potężniejsi. Zebrali więc prawie wszystkich ninja. Następnie za pomocą potężnego jutsu wyssali z nich całą chakrę, i za pomocą niej stać się jednym wielkim i potężnym wojownikiem. Nie spodziewali się jednak z jak potężnych sił skorzystali, i zamienili się w potężnego demona- symbol mądrości i pamięci czyli słonia. Zou wiedział jednak, że był za słaby i potrzebował więcej mocy. Dlatego zmienił się w wielka świątynię. Gdy tylko ktoś się do niego modlił ten wysysał jego chakrę. Po wielu latach Zou stał się bardzo potężnym demonem. Nastąpiły jednak trudne czasy. Akatsuki zaczęło polować na demony, a następnie rozpoczęła się straszna wojna. Mądry Bijuu postanowił więc że skorzysta z okazji i zwiększy swoją moc. Zamienił się więc w kulę energii wchłaniającą chakrę. Pozostałości po walkach demonów dały mu ostateczną moc prawdziwego Bijuu. Jednak musiał odpocząć i przyswoić sobie tą niezwykłą moc. Dlatego znów zamienił się, lecz tylko chwilowo, w kulę chakry i postanowił poszukać sobie pojemnika
Co daję?:
Poziom pierwszy: dwukrotnie zwiększa siłę oraz intelekt. Jesteśmy w stanie dużo lepiej oceniać sytuację i wymyślać plan działania. Wokół użytkownika pojawia się szara aura z jednym ogonem, jednak nie w pełnej okazałości. Chakra wzrasta o 25%.
Pozom drugi: stajemy się trzykrotnie silniejsi i mądrzejsi, ale nasza szybkość odrobinę spada. W aurze wyrastają: trąba, ostre kły, oraz ogon staje się dłuższy.
Poziom trzeci: Jesteśmy w stanie podnieść coś 5 razy cięższego od nas. Stajemy się dwukrotnie wolniejsi. Zbyt długie korzystanie z tego poziomu może powodować szaleństwo, z powodu zbyt dużej ilości informacji. Chakra wokół użytkownika jest tak gęsta, że go nie widać. Dodatkowo pojawia się wokół tej chakry szkielet wielkiego słonia. Nasza chakra wzrasta o 400%. Ogon osiąga swój ostateczny majestat
_________________
Karta Postaci

Ostatnio zmieniony przez Itami Kuragari 2010-02-06, 14:36, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-31, 16:55   

Ja jestem za Bijuu Jabby. Jestem jednak przeciw Bijuu Nizariego.
_________________



 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-01-31, 23:01   

ja jestem za obydwoma demonami
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-03, 08:30   

A ja nie. I dziwi mnie to, że tutaj odpowiadasz.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-04, 12:40   

"sharinganem na poziomie co najmniej drugim jesteśmy w stanie czytać w myślach przeciwnika, a co za tym idzie przewidzieć każdy jego ruch "
"Wiemy wszystko i o wszystkim Chakra wokół użytkownika jest tak gęsta, że go nie widać."

To jest przesadzone ^ ^
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-04, 12:42   

a teraz?
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-04, 13:00   

Teraz niech się support wypowie :)
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-04, 13:10   

Ten słoń jest prze kozak... po. 1 800% chakry na 3etapie?
2. Wie wszystko o wszystkim... nie jest to trochę...przesadzone?
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-04, 13:43   

Hmm... Jabba ok, ale na pewno nie 800% chakry ;) 500 wystarcza na 3 ogony, więc jeśli będzie mniej niż 500% lub 500% jestem całkowicie za.

Edit:
Teraz jestem jak najbardziej ZA :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-02-04, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-04, 14:29   

zmienione
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-05, 16:05   

Także jestem za :)
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-05, 16:51   

Jestem trochę przeciw. Za dokokszony. Trochę go gorszego zrób. Wtedy się zgodzę.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-05, 17:04   

a co się stało? osłabiłem go nie mało dopisz co jeszcze
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-13, 18:58   

Nizari Asneri napisał/a:
Next pomysł! ;]
Więc Jinchuuriki powinien mieć jakieś pasywne umiejętności wynikające z demona. Np. Jinchuuriki Nibi'ego nie ginie od tej techniki boga śmierci (to tylko przykład) Jinchuuriki sanbi'ego ma skrzela. Jak narazie pasywną zdolnosć ma tylko Shukaku.


Więc chciałam wrócić do tematu i pozwoliłam sobie przygotować umiejętności wynikające od Nibiego (chociaż nie są idealnie do niego przystosowane).

KONTROLA CZARNEGO DYMU

Opis: Specjalizacja polegająca na, władaniu najczarniejszym dymem wydzielanym wprost z chakry Nibiego. Dym jest bardzo czarny i trujący dla przeciwnika, który długo przebywa w jego otoczeniu. Osoba znajdująca się w dymie słyszy głosy umarłych co potrafi sparaliżować ze strachu, a Jinchuuriki Nibiego jest przyzwyczajony do takich rzeczy.

Zastosowanie: Użytkownik wytwarza dużą ilość dymu z chakry Nibiego, która otacza dużą ilość terenu, wykorzystywaną w późniejszych technikach.

Techniki:

0% - Shihai Kemuri
Opis: Technika polegająca na, kontroli dymu wytwarzanego przez Nibiego. Po 10 turach obecności przeciwnika w dymie automatycznie się dusi i przestaje oddychać.

5% - Koukotsu
Opis: Technika polegająca na, utwardzeniu struktury dymu, przez co staje się twardy i jest wykorzystywany do obrony lub ataku.

10% - Furai Kemuri
Opis: Technika polegająca na, wcześniejszym utwardzeniu dymu w deskę i wykorzystaniu jej do latania, popychającego ją zwykłym dymym.

15% - Yuukai
Opis: Technika polegająca na, wtopieniu się w strukturę dymu i pojawieniu się w innym wybranym miejscu za pomocą odrobiny chakry.

25% - Toku
Opis: Technika polegająca na, stworzeniu tarczy z wcześniej utwardzonego dymu, broniącej przed atakami TaiJutsu czy NinJutsu.

35% - Musei Mokusatsu
Opis: Technika polegająca na, cichym ataku zwykłego dymu do układu oddychania, co powoduje uduszenie organizmu. Bardzo cicha technika zabijania.

45% - Narabi Konku
Opis: Technika polegająca na, wytworzeniu z wcześniej utwardzonego dymu lin, które mają nie ograniczony atak w terenie owładniętym dymem.

55% - Iriumi Konku
Opis: Technika polegająca na, wytworzeniu z wcześniej utwardzonego dymu stężonych wirów, które atakują z każdej strony przewiercając przeciwnika.

70% - Gotta Koumaru
Opis: Technika polegająca na, złapaniu przeciwnika w wielką kulę za pomocą dymu, który zapada się na przeciwnika o dużej średnicy, uniemożliwiając ucieczkę. Technika potrzebna do późniejszych Jutsu. Technika podobna trochę do kuli gaary.

85% - Oogata no Tate
Opis: Technika polegająca na, stworzeniu ze stężonego całego dymu jakiego tylko posiadamy wielkiej tarczy broniącej nas przed każdym atakiem. Technika podobna do Rashmoun Orochimaru.

100% - Suchi-Ru Reikon
Opis: Technika polegająca na, wyssaniu duszy przeciwnika dzięki specjalanym zdolnością Nibiego. Po wyssaniu duszy użytkownik połącza ją ze swoim ciałem regenerując każdą ranę i wycieńczenie. Za każdego przeciwnika zyskujemy 5 pkt atrybutów.
_________________

Karta Postaci <----
Ostatnio zmieniony przez Amira Uzuki 2010-02-14, 19:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |