• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr. 8
Autor Wiadomość
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-12, 19:27   

-Tak jest Sjan-sensei! - powiedziałem i zasalutowałem. - A tak ogółem, to jaką specjalizację sensei ma? ja marzę, aby zostać Medykiem!
Skupiłem wzrok na krześle, które wskazał Sjan.
Hm...Wysłać czakrę powietrzem czy po podłodze? Może jednak po podłodze...
Zawiązałem pieczęć i wlepiłem wzrok w krzesło. Wysłałem całą czakrę do nóg, a stamtąd - na podłogę. Gapiłem się tam, gdzie wydawało mi się, że widzę lekką niebieską poświatę. W końcu doszedłem czakrową nitką do krzesła, więc posadziłem ją na krześle i odetchnąłem. Mocniej zacisnąłem pieczęć i resztę czakry rozprowadziłem do mózgu i rąk. Przez chwilę jeszcze tam stałem i nic nie robiłem. Po chwili chciałem się upewnić, że czakra nadal jest na krześle, więc delikatnie uwolniłem czakrę i była tam, byłem pewien. Wyobraziłem sobie, że robię Shunshin w miejsce krzesła i że krzesło robi Henge we mnie. Więc, zrobiłem jednocześnie Shunshin za ławkę i Henge krzesła:
-Kawarimi!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-06-13, 08:35   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-13, 08:35   

Zrobiłeś Shunshin za ławkę wpadając w krzesło, które zamieniło się w Ciebie. Oboje wraz z klonem poturbowani wpadliście pod ławkę. 0%
-Chłopie, spokojnie... W Shunshin, aby wykonać to jutsu należy zgromadzić w ciele całą swoją chakrę i przenieść ją parę metrów w tył. Przedmioty też mają swoją chakrę... Przenieś swoją chakrę w miejsce krzesła, a krzesło przenieś za pomocą chakry Twojej i krzesła w miejsce, skąd robiłeś jutsu. Za każdym razem, jak Ci się nie uda, dostaniesz śnieżką w łeb... - powiedział udając powagę Sensei, jednakże jego słowa miały za zadanie jedynie pomóc się skupić i dać z siebie więcej. Po chwili lekko zakłopotany Twoim pytaniem rzucił szybko:
-Specjalizacja? Chyba walka mieczem... - odrzekł spokojnie a w jego dłoni zaczęła rosnąć kulka ze śniegu, wyglądająca już jak śnieżka.
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-13, 12:16   

-Ajajaj! - powiedziałem, kiedy wpadłem pod ławkę.
Czyli połączyć moją czakrę z czakrą krzesła...? - pomyślałem i wróciłem na swoje miejsce, marszcząc brwi.Zawiązałem pieczęć i zacząłem koncentrować całą czakrę, w całym ciele. Następnie, próbowałem ją 'wyjąć' z siebie i wysłać na podłogę pod krzesłem. Zamknąłem oczy i zmarszczyłem nos, aby bardziej się skupić. Po chwili wysłałem jeszcze trochę czakry na krzesło i próbowałem zapanować nad energią krzesła.
Czyli teraz jednocześnie muszę prze teleportować się pod krzesło i 'w locie' pociągnąć krzesło na moje miejsce. Dwie rzeczy na raz...To wcale nie jest łatwe!...
Więc, postanowiłem zrobić tak, jak myślałem. Upewniłem się, gdzie jest moja czakra. Teraz było najtrudniej. Starałem się prze teleportować się czakrą na miejsce krzesła i jednocześnie pociągnąć je na moje miejsce. I jeszcze zamienić je w siebie.
-Kawarimi!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-13, 13:33   

Nie da się zamienić krzesła w siebie... Nie tak robi się tą technikę. PODMIENIASZ SIĘ Z RZECZĄ. A nie rzecz zamienia w Ciebie a Ty na miejsce rzeczy. Dlatego 0%
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-13, 14:25   

/To jak kurde? Krzesło samo się we mnie zamieni? Nie rozumiem./


-Najgłupsza technika, jakiej się uczę... - powiedziałem.
Wróciłem na swoje miejsce, marszcząc brwi.Zawiązałem pieczęć i zacząłem koncentrować całą czakrę, w całym ciele. Następnie próbowałem wysłać na podłogę pod krzesłem. Zamknąłem oczy, zacząłem się skupiać.
Czyli teraz jednocześnie muszę prze teleportować się pod krzesło i 'w locie' pociągnąć krzesło na moje miejsce. Dwie rzeczy na raz...To wcale nie jest łatwe!...
Zastanawiałem się, jakim cudem krzesło będzie wyglądać jak ja.
Teraz było mi głupio, że próbowałem już dwa razy i nic. Starałem się użyć Shunshin no jutsu miejsce krzesła i jednocześnie pociągnąć je na moje miejsce.
-Kawarimi!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-13, 18:22   

-Nie używaj jutsu innych do wykonania danego jutsu... - powiedział trochę bez sensu... A może z sensem... Sensei Sjan.
50% Dobrze. I skąd pomysł, że krzesło zamienia się w Ciebie. W Kawarimi zamieniamy się z przedmiotem podczas ataku i ono nie przybiera naszego wyglądu :P
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-14, 17:44   

Wróciłem na swoje miejsce.Stanąłem w luźnej pozie, po czym zawiązałem pieczęcie, aby zacząć skupiać czakrę. Usłyszałem charakterystyczny dźwięk wykonywania technik i poczułem przypływ energii.Zacząłem koncentrować czakrę w całym ciele, aby potem ją 'wyjąć' z siebie i wysłać pod krzesło. Kiedy poczułem, że jestem gotów, zacząłem wysyłać czakrę pod krzesło.Najpierw wysłałem ją do nóg, a później - po podłodze pod mebel. Starałem się po nogach stołka wspiąć czakrę na krzesło. Kiedy wydawało mi się, że wszystko jest gotowe. Zamknąłem oczy.
Teleport na miejsce krzesła i jeszcze wysłać to krzesło na moje miejsce....
Uwolniłem czakrę, próbując się prze teleportować i jednocześnie wysłać krzesło na moje miejsce w tym samym momencie.
-Kawarimi!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-14, 18:35   

60%
-Prosto to zrób... Przenieś swoją chakre w miejsce krzesła a swoją chakrą spróbuj zareagować na chakre krzesła i przemieścić je na swoje miejsce bez użycia podłogi... - powiedział trochę zdziwiony, aczkolwiek nadal spokojny Sjan, to jego praca.
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-14, 19:05   

AAA! SZLAAG!!
Zawiązałem pieczęcie i zacząłem skupiać czakrę.Byłem zły, bo nie rozumiałem, jak można nie po podłodze wysyłać czakrę. Skoncentrowałem czakrę w całym ciele, po czym zacząłem powoli ją 'wysysać z siebie' i wysyłać na krzesło. Starałem się unieść ją w powietrzy, ale robiłem to ostrożnie i powoli. Po chwili zacząłem robić to szybciej.Kiedy moja czakra znalazła się trochę na krześle, a resztę wysłałem na podłogę. Starałem się wymieszać czakrę krzesła z moją.
Dobra...teraz ja tam, a krzesło tu. TERAZ!!
-Kawarimi!~- krzyknąłem uwalniając czakrę. Starałem się przenieść krzesło i siebie jednocześnie.
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-15, 17:35   

75%
-Chcę doprowadzić Twoje wypowiedzi i wykonywanie jutsu do perfekcji bo masz talent i predyspozycje... Dlatego pamiętaj... Kiedy przyswajam Ci nową myśl dotyczącą jutsu nie zapominaj o głównej myśli. Zaledwie jedna linijka Twoich mysli poświęcona jest głównej sprawie jutsu. Kiedy przesyłasz chakre musisz dokładnie wiedzieć jak przenosisz się w tamto miejsce i krzesło na swoje...
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-15, 17:47   

// xDDDD//

Wróciłem na swoje miejsce, myśląc o tym, co powiedział Sjan.
Dokładnie wiedzieć...!!
Zawiązałem pieczęć, by rozpocząć koncentrację czakry. Usłyszałem specyficzny dźwięk wykonywania jutsu.Zacząłem koncentrować czakrę w dłoniach i stopniowo wysyłałem ją pod krzesło. Trochę wysłałem także na krzesło, aby łatwiej mi było pociągnąć krzesło.
Może gdybym utworzył linię z czakry między krzesłem a mną, było by mi łatwiej zamienić się miejscem? Spróbujmy!
Tak jak pomyślałem, między mną a krzesłem utworzyłem dwie linie - jedną między moimi rękami, a krzesłem, a drugą, między czakrą pod krzesłem, a rękami.
Dobra...teraz czakrą w rękach ciągnę tu krzesło, po linii, a czakrą na podłodze ciągnę siebie. także po linii.
Zacząłem uwalniać czakrę, aby przenieść się na miejsce krzesła. Zacząłem działać na czakrę na podłodze, aby 'pociągnęła' mnie do siebie i jednocześnie uwalniałem czakrę w rękach, by 'pociągnąć' krzesło.
-Kawarimi, podmiana ciał!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-15, 17:57   

100% +4 Chakra
-No Kaito, mój drogi uczniu.. Dzisiaj pokarzesz swoją prawdziwą Wolę Ognia, jak na to w Konoha mawiacie... - powiedział uśmiechnięty szeroko Sjan i z szuflady w biurku wyjął srebrny, mały kluczyk, którym otworzył drzwi na końcu sali. Teraz zwróciłeś większą uwagę na wygląd sali... Z przodu były cztery ławki z dwoma krzesełkami w nich. Okna były wykonane z papieru i drewna, w tradycyjnym stylu. Dostrzegając koniec pomieszczenia mogłeś wyodrębnić dwie duże, szklane gablotki zawieszone na ścianie i dwie, duże maty na końcu oraz parę stojaków z ekwipunkiem...
-Chcesz nauczyć się jakiegoś Tai Jutsu? - zapytał spokojnie.

Do wyboru Egzamin albo Taj Jutsu i Egzamin

Egzamin przebiega w klasie (tzn. w podziemiach sekretnej klasy).
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-16, 14:00   

-Zdecydowanie Taijutsu to nie moja bajka...Chcę przejść do egzaminu! - powiedziałem stanowczym tonem, robiąc Shunshin no jutsu koło Sjan'a. - Na czym będzie polegało moje zadanie? - spytałem, gotując się ataku.
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-16, 15:22   

-Standardowe Egzaminowanie, czyli walka... - powiedział uradowany Sensei otwierając kluczykiem drzwi, za którymi kryły się niskie, kamienne schody, po których bokach widniały pochodnie. Na dole było widać podwójne, duże, rozłożyste, kamienne drzwi z wzorami i kołatkami. Otwierając je weszliście do sali w której było paręnaście pochodni. Wszędzie był kamień i surowy wygląd pomieszczenia. Sensei wykonał jakieś jutsu mówiąc cicho:
-Yuki Bushin no Jutsu... - powiedział spokojnie a przed Tobą stanął mały chłopiec trochę niższy od Ciebie z zadziornym wyrazem twarzy, w białych, podartych i brudnych ubraniach. Wyglądał trochę jak ulicznik. Jego oczy i twarz były bardzo podobne do Senseia, tylko oczy chłopca nie miały wzoru tylko jedno, pojedyncze, czarne koło jak prawdziwe źrenice.
-Sprawdzimy, jak umiesz wykorzystywać jutsu podczas walki.. Będziesz walczył ze mną jako Studentem... A właściwie tuż po tym, jak zostałem Geninem... - powiedział przypominając sobie, że chłopiec ma na czole opaskę Konohy.
-Zaczynajcie... - powiedział spokojnie Sensei a Twój przeciwnik spokojnie stał.
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-16, 19:31   

Rozumiem...Ten klon to on w młodości, ale to tylko zmyłka. Na pewno ma umiejętności normalnego Sjana, bo to on go kontroluje...Już wcześniej obmyśliłem ewentualną taktykę. Stoi spokojnie, więc oznacza to, że chce mnie zmylić. Myśli, że ja pomyślę, że on się nie ruszy, a na pewno będzie trudnym przeciwnikiem.Spróbujemy chwytu z klonami.
Rozglądnąłem się. Nie było nic przydatnego. Zawiązałem pieczęć i wykonałem Bunshin no jutsu, w wyniku czego powstały 3 klony.
Chłopaki...Może pobiegamy? - spytałem w myślach, rozkazując klonom, aby zaczęły biegać dookoła Sjana-juniora. Wkrótce włączyłem się sam. Nagle, wszystkie klony, i ja wystawiliśmy prawe ręce do środka koła.Miałem zamiar uderzyć Sjana wyciągniętą ręką w plecy, kiedy najmniej by się tego spodziewał.
Trzy...Dwa...Jeden! - krzyknąłem w myślach, nadal biegnąc,po czym wszystkie klony i ja rzuciliśmy się na Sjana, a ja podjąłem próbę uderzenia go w plecy pięścią.
-A masz!
Ostatnio zmieniony przez Inuzuka Kyou 2010-06-17, 12:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |