• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr. 8
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-19, 20:50   Klasa nr. 8

Sala w szkole chyba najmilsza. Okna i ściany wykonane są techniką origami i drewna. Są cienkie, przepuszczają zimne powietrze w lato. A w zimę izolują zimne powietrze między niektórymi warstwami i jest tu dość ciepło. Szczególnie że wtedy pali się tu kominek na końcu sali. Klasa jest to jedna z najbardziej wyposażonych w szkole. Jest dość długa około 20 metrów długości na 10 metrów szerokości. W klasie znajdują się cztery ławki skierowane nie w stronę stanowiska sensei lecz na pustą przestrzeń na środku klasy, naprzeciw siebie. Na samym końcu obok kominka znajduje się średniej wielkości mata. Nad nią na ścianach wisi pełno plakatów, parę ozdobnych symboli Konohy i po drugiej stronie przypięte parę shurikenów i kunai. Na samym początku sali swoje biurko ma sensei, Sjan Jin Senjuu, prościej Sjan Jin, Sjan Senjuu. W jednym z rogów przy drzwiach jest kosz z paroma mapami i zwiniętymi w rulon plakatami. W drugiej zaś tajemniczy, duży kufer.
Gdy wchodzisz do klasy Sjan który właśnie siedział jak to sensei za biurkiem ciepło powiedział:
-Witam w klasie 8. Jestem Sjan Jin Senjuu, Twój nowy sensei. Zapraszam - wskazując na wolne miejsce.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Wysłany: 2009-12-19, 21:09   

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2009-12-19, 21:09   

Jabba był zadowolony z ciepłego przywitania.
-Dzień dobry miło mi pana poznać.- odpowiedział z uśmiechem i usiadł w ławce czekając na resztę klasy
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-19, 21:21   

-Hmmm... No dobrze, zaczniemy już w pojedynkę - wyjmując mały notesik...
-A więc, Jabba Uchiha. Widzę pretendent do użytkownika sharingana! Gdy zostaniesz geninem szybko go zdobędziesz - odpowiedział z uśmiechem.
-Zaczniemy od prostych rzeczy.
-Pieczęci - wskazując plakat na ścianie wykonując powoli wszystkie symbole.
-Podejdź i powtórz je z plakatu...
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2009-12-19, 21:33   

Jabba ucieszył się, że sensei w niego wierzył. Po podaniu polecenia powoli zbliżył się do plakatu i powoli próbował wykonać wszystkie pieczęci
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-19, 21:44   

Jabba zrobił to dość dobrze...
-Heh, dobrze jest. Teraz przejdziemy do monotonnych paru pytań. Proszę, odpowiedz mi na parę pytań rozbudowanymi odpowiedziami... Zacznijmy od tego - siadając w jednej z ławek.
-Co to jest chakra, co to jest jutsu, co to jest Kekkei Genkai - I tutaj pamiętając nazwisko Uchiha.
-I opisz mi swoje Kekkei Genkai - z lekkim uśmiechem.
-Gdy nie będziesz czegoś wiedział to daj znać.
_________________



 
 
     
Natsuo Neko 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 138
Skąd: A co cie to? -.-
Wysłany: 2009-12-19, 21:53   

Do sali niepewnie zapukał Natsu. Po czym nie czekając na odpowiedź wszedł, był trochę spóźniony ale lepiej w ogóle niż wcale. Zrobił kilka kroków i gdy był dość blisko powiedział połykając ślinę... ale zaraz czemu aż tak się denerwował?! to zwykły trening, zwykłe spóźnienie. Nie warto być aż tak spięty.
- Witam!.Jetem Natsuo i... chyba się spóźniłem. Przepraszam.
"No cóż... mówi się trudno i płynie się dalej" teraz spokojnie czekał na reakcję. Miał nadzieję że nie nakrzyczy na niego jak zwykle robią sensei. Niby to by go zmobilizowało i to by się już nie powtórzyło ale zapadła by niemiła atmosfera, przy najmniej oczami Neko.
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-19, 21:57   

Sjan spojrzał się przez chwilę ze zwykle nie za zabawną twarzą. Lecz pojawił się na niej uśmiech.
-Spokojnie! Siadaj. Nic się nie stało, jesteś w klasie Sjana Senjuu, nie musisz się stresować. Ale teraz przejdźmy do praktyki... Natsuo - zaglądając do notatnika - Kesshou.
-Podejdź do tamtego plakatu - wskazując kolejny plakat.





-Wykonaj wszystkie gesty na tej liście i poczekaj aż kolega Jabba skończy odpowiedź. Wtedy spytam Ciebie i będzie czas na praktykę... Proszę - zapraszając do plakatu.
_________________



 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2009-12-19, 22:05   

A więc Jabba opisał wszystko o co zapytał go sensei. Nie zwracał nawet uwagi na chłopczyka który wszedł do sali (opiszę jak student akademii a nie kopiuj wklej)
-A więc jeśli chodzi o chakrę -zaczął chłopak- to wiem tylko tyle że składamy się z dwóch energii- umysłową i fizyczną. Po połączeniu tych dwóch energii powstaje chakra. Istnieją również anomalie chakry zwane biju ale o tym niewiele wiem. Jutsu jest to sposób spalania chakry przez koncentrowanie jej w coś co normalnie nie mogło by się wydarzyć. Kekkei genkai jest to zdolność dziedziczna otrzymywana z pokolenia na pokolenie. A jeśli chodzi o moje kekkei genkai to jest to sharingan- doujutsu który opiera się na niezwykłej możliwości kopiowania technik przeciwnika.- Wysapał to ostatnie z niezwykłą ekscytacją. Był o krok od drugiego z uczniów co bardzo go cieszyło
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-19, 22:10   

-Bardzo dobrze Jabba - pochwalił go sensei. Czekając aż Natsuo skończy popijał swoją kawę siadając przy biurku. Położył nogi na blacie i zaczął czytać książkę byłego, wspaniałego Sannina Konohy - Żabiego Pustelnika. Wpatrując się z uśmiechem w strony zerkał na Natsuo. Gdy ten skończy zapyta go o to samo. Jabbie zaś karze usiąść na końcu sali na macie.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Sjan Jin 2009-12-19, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2009-12-19, 22:13   

Jabba tak jak powiedział sensei usiadł na macie. Mało nie pękał z dumy. Z końca sali obserwował jak pójdzie trening drugiemu uczniowi
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Natsuo Neko 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 138
Skąd: A co cie to? -.-
Wysłany: 2009-12-19, 22:26   

Podszedł do plakatu na którym były pieczęcie i zaczął powoli je wykonywać. Powoli dokładnie. Jak na razie chyba nie trzeba się spieszyć. Dobra! Pełne skupienie, nie można się rozproszyć. Patrzył się dokładnie na plakat i na pieczęcie na nim i zaczął je robić przy okazji mówiąc ich nazwy, może i cicho ale zawsze.
- Królik, małpa, wół.
I tak parę razy. Po tym zaczął kolejną linijkę. Co prawda miał zrobić tylko raz ale... ale to był pierwszy raz i chciał jak najlepiej zapamiętać nazwy jak i układ pieczęci. Po chwili namysłu przeszedł dalej.
- Pies, szczur, świnia.... Ptak, koń, tygrys.
Tym razem zrobił 2 linijki bo nie wydawały mu się za trudne. To było nawet łatwe i.. i to bardzo. Czuł, że przy najmniej tego się nauczy. Dobra dalej.
- Wąż, baran, smok.
KONIEC! Wreszcie. Spojrzał się na plakat jeszcze raz i powtórzył wszystko po jednym razie a gdy skończył odwrócił się i powiedział do sensei.
- Teraz mam odpowiedzieć na jakieś pytania?
Miał nadzieję, że powie tak ponieważ nie znał się na życiu ninja i... i miałby problemy. Jedyną mocną stroną mogło by być to że zapamiętuje słowa. Wszedł akurat gdy nieznajomy(który wepchnął się przed kolejkę -.-) odpowiadał. Może umiał by powtórzyć wszystko co chłopak wtedy mówił.

//coś z kompem nie tak więc zresetuje z/w (niestety nie widziałem także wiadomości na gg. :(
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-19, 22:32   

Sensei spojrzał zamyślony na Natsuo i kątem oka na Jabbe.
-Natsuo - zaczynając. Teraz młody shinobi poczuł że krew w jego ciele lekko pulsuje i poczuł lekką energię w dłoniach po wykonaniu wszystkich gestów...
-Odpowiedz mi na parę pytań... Co to Kekkei Genkai - jeżeli już odpowie, będzie mówić dalej.
-Co to jutsu, chakra, oraz jeśli posiadasz Kekkei Genkai to jakie? - teraz wstał od biurka i powiedział cicho do Jabby.
-Porozciągaj się i poćwicz jeszcze gesty z któregoś z plakatu, wybierz sobie. Zaraz będziemy kontynuować.
_________________



 
 
     
Natsuo Neko 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 138
Skąd: A co cie to? -.-
Wysłany: 2009-12-19, 22:56   

Zaczął solidnie myśleć... zaraz co on mówił? Coś o Kek... co? Dobra tylko spokojnie. To było... Kekkei Genkai. Pomyślał i powiedział najlepiej jak umiał... a raczej powtórzył
-Kekkei Genkai to jest... dziedziczna cecha dziedziczona to znaczy przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Odetchnął i czekał na kolejne pytanie. Gdy już się doczekał wziął oddech i... i nie pamiętał tego! Zaczął poważnie myśleć co on słyszał... coś o spalaniu chakry? Dobra jakoś będzie.
- Jest to... sposób spalania chakry?
Po tym niepewnym ruchu przełknął ślinę i zastanawiał się nad kolejną odpowiedzią. KG... Neko skup się to jest. To to dzięki czemu mogę robić to co rodzice a raczej matka... czyli. Skoro KG jest dziedziczne to to pewnie o to chodzi
- Ja mam kekkei genkai.. zwane.
Tu się zatrzymał. Czuł jakoś... niepewność Czy to to poprzednie nazwisko? Raz kozie śmierć. Zobaczymy czy to jest to.
- to KG jest powszechnie zwane Kesshiu. To znaczy Kesshou! Przepraszam. A to polega na używaniu elementu kryształu. Obecnie nie znam co prawda żadnej techniki... ale wiem na czym polegają i jakie są na moją miarę... mam nadzieję że im podołam.
Ostatnie słowa powiedział nieco ciszej i jakby do siebie. Teraz czekał na ocenę sensei i modlił się by nie zauważył że wszystko "ściągnął" od Jabby. Chociaż... trudno by się nie dowiedzieć. Wszystko prawie identycznie powiedział.
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2009-12-20, 09:53   

Jabba dobrze usłyszał polecenie senseia. Wstał więc z maty zrobił kilka przysiadów i pompek oraz kilkukrotnie poćwiczył pieczęci
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-20, 11:30   

/Zmieniamy kolejność na Ja, Natsuo, Jabba, Ja/

Sjan przytaknął na obu.
-Dobrze Natsuo, całkiem nieźle - odkładając na chwilę książkę i wyjmując coś z kufra, chowając do kieszeni. Odwrócił się do obu i cicho powiedział:
-Usiądźcie na macie po obu jej stronach - wychodząc na parę minut, wracając w kimonie.
-Spróbujcie mnie uderzyć bez używania wszelkich broni - sam stając w rozkroku na środku maty. I rozciągając na boki ręce.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |