• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr.7
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-14, 12:27   

45%...
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Wysłany: 2010-07-14, 12:39   

 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-14, 12:39   

Prawie nie było żadnego efektu, więc postanowiłem zmienić taktykę obiegłem klasę do okoła szukając jakiegoś przedmiotu, którym mógłbym rzucić . Znalazłem jakieś szpilki,
po czym rzuciłem nimi w tego kolesia . Szpilki przez niego przeleciały, więc teraz wiedizałem napewno, że to iluzja i z jeszcze większym zdecydowaniem zacząłem wykonywać technikę Kai . Najpierw zgromadziłem chakrę , próbowałem zgromadzić jej
jak najwięcej , gdy myślałem , żę jest jej wystarczająco dużo , zamknąłem swój umysł
od wszelkich boćców ze świata zewnętrznego . Wtedy złożyłem palce obu dłoni w kształcie piramidy i krzyknąłem bardzo głośno - KAI !! - otworzyłem oczy nie rozkładając palców, i już zaczynałem od nowa gromadzić chakrę gdyby technika się nie udała .
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-14, 12:47   

100%

Gdy wydostałeś się z genjutsu siedziałeś na krześle związany.
-Nawanuke no jutsu. Polega na rozwiązaniu się za pomocą chakry.
_________________



 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-14, 12:58   

Skupiłem w sobie powoli chakrę , ,, wydostawałem ją '' z brzucha gromadząc w całym ciele, ponieważ nie mogłem używać rąk . Gdy chakra była w całym moim ciele, spróbowałem ją ,, wypuścić'' na powierzchnie skóry aby rozluzowała sznury, i dała mi przestrzeń do ucieczki .
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-14, 12:59   

25%
_________________



 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-14, 13:01   

Sznury lekko się rozluźniły teraz oprócz skupiania chakry na skórze, zgromadziłem jej bardzo wiele na rękach i barkach, po to abym mógł wyjąć ręce.
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-14, 13:09   

26%...
_________________



 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-14, 13:28   

To jednak nic nie dało, więc jeszcze raz zgromadziłem chakrę ale tylko w jednej ręce .
Następnie próbowałem ,, przejść'' moją ręką pomiędzy sznurami wykonując ruchy nadgarskiem . W tym samym czasie gromadziłem w tej ręce coraz więcej chakry, a gdy chakra stała się widoczna na mojej dłoni, sznury rozsuwały się przed moją dłonią . Wykonywałem cały czas ruchy nadgarstiek, i dodawałem sobie chakry, ale sznury stawiały duży opór więc wpadłem na nowy pomysł spróbowałem rozerwać sznury zębami . Zgromadziłem ogromne ilości chakry na zębach, lecz tak się przy tym namęczyłem, że musiałem chwilkę odpocząć . Gdy odpocząłem, zacząłem przednimi zębami gryźć sznur . To jednak przynosiło słabe efekty , więc tym razem wycofałem chakrę z zębów , do kolana . Próbowałem przebić się wzomcnionym chakrą kolanem przez sznury, było mi łatwiej, ponieważ sznur był lekko osłabiony po moich poprzednich próbach . Cały czas próbowałem przebić się kolanem dodając chakrę której zostało mi już bardzo mało . Zabierało mi to wiele czasu, nie wiem ile dokładnie
sznury odcinały mi lekko dopływ krwi przez co było mi niedobrze, i czułem się jeszcze słabszy, lecz to trochę mnie motywowało do szybkiego zerwania sznurów lub wydostania się z nich . Cały czas probowałem przebić się kolanem przez sznury , jeżeli tylko by mi się udało mogłbym zaczącz się czołgać po podłodze i dojśc do jakiejś ławki . Wtedy skupiłbym chakrę w rękach i zaczął trzeć o metal . Gdyby dobrze poszło przetarłbym sznur, który mogłby pózniej pęknąć jeżeli użyłbym resztki chakry w okolicach przetarcia . Cały czas starałem się myśleć logicznie, i cały czas napierałem kolanem na sznur .
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-14, 13:30   

60%
_________________



 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-14, 14:33   

Kolano przeszło przez sznury, więc zacząłem się czołgać do najbliższej ławki, gdy byłem już blisko zaczepiłem się o nią nogą aby podczas rozrywania sznura nie oddalała się, po czym przyległem do niej i skupiłem na nadgarstkach resztkę chakry, i mając nadzieję zacząłem trzeć nadgarstkami obwiązanymi sznurem o metal.
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-14, 14:43   

/ Oto ja przejmę na chwilę obowiązki Nizari'ego ^^ /

89%
_________________


 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-14, 14:45   

- Witam ! - krzyknął z radością Hikari . - Nazywam się Hikari Hyoushou, jestem z bocznej gałęzi klanu Uchiha - powiedział obojętnie Hikari wyćwiczony już na pamięć tekst.


/ Odpisz coś, o sobie coś napisz nie będę w tym poście pisał o technice dalej, a za następny ( już mam właściwie 2 warny jednego dnia :( ) ..../
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-14, 14:54   

- Witaj , jestem Tokaguro Nara ale wszyscy mówią mi Toki - powiedziałem z uśmiechem
- Sensei Nizari wziął urlop więc od dzisiaj ja będę cię szkolił. Proszę powiedz mi jakie jutsu już umiesz - dodałem przeglądając czasopismo.

/ proszę ^^ a i właśnie za co ostrzeżenia masz ? /
_________________


 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-14, 14:58   

Pod okiem senseia Nizariego nauczyłem się :
Bunshin no jutsu , Henge no jutsu oraz Kai . - powiedział poważnym głosem Hikari .


/ Sam nie wiem :( chciałbym aby Mizuno mi powiedział, ale na razie się nie odzywa :( /
/Na pewno za słowo którego definicji nie znam, spam, i za to że mam słabą ortografię, bo dopiero idę do 6 klasy,i nie znam zbyt wiele definicji z ortografii,a do zasad forum maiłem do przystosowania się tydzień, nawet nie i 2 warny :( .działa ci GG to poGGadamy
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
Ostatnio zmieniony przez Hikari Hyoushou 2010-07-14, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-14, 15:05   

- To wspaniale, a więc wracajmy do treningu - powiedziałem siadając i patrząc na ucznia.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |