• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr 1
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-09, 17:21   

- Dobrze, twój kolega chyba zasłabł ale nie przejmujmy się nim. No to zaczynamy naukę. Powtarzaj to co ja - powiedziałem po czym rozpocząłem wykonywanie pieczęci. Na początku robiłem to powoli tak aby Itana mogła nadążyć.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-03-09, 20:19   

 
 
     
Itana Uchiha 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 8
Skąd: Radom
Wysłany: 2010-03-09, 20:19   

Zaczeła po nim powtarzać pieczęci.
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-10, 17:44   

Postępy:
1%

// Posty minimum 4 linijki//
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Dameichi Hatake 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 29
Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Poniatowa
Wysłany: 2010-03-28, 12:39   

- Po mozolnym szukaniu Klasy Nr. 1, natrafiam na drzwi bez Numeru..
Pomyślałem sobie, że to musi być tak klasa!
- Wziąłem głęboki oddech, i wszedłem
- Ohayo! - krzyknąłem
- Czy to klasa Nr. 1? - zapytałem
 
 
     
Kamito Harijama 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 30
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 19:14   

Młody Kamito pełen entuzjazmu wszedł do sali. Zobaczył tam swojego przyszłego sensei'a. Skłonił się nisko i powiedział:
- Dzień dobry. Nazywam się Kamito Harijama. Przyszedłem tu by nauczyć się podstawowych technik ninja, które później będę rozwijał. Mm nadzieję,że pan mi to umożliwi.
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 19:18   

- Dzień dobry, jestem Mizuno Uchiha i przez najbliższe dni będę twoim senseiem. Zajmij któreś z miejsc a za chwile zacznę lekcje. - powiedziałem odruchowo idealnie przekrzywiając mój ochraniacz na czoło z księżycem na lewą stronę i rozciągnąłem się. Jak na tak uzdolnionego Sannina, chłopak był wyluzowany i stanowczo za młody. Zastanawiałeś się jakim cudem można osiągnąć jeden z najwyższych poziomów bojowych w tak krótkim okresie czasu. Gdy ty zmierzałeś do jednej z ławek twój sensei pisał coś na tablicy odwrócony do Ciebie tyłem.

// Chciałbym abyś opisał mi swoje pierwsze wrażenie itp, wczuj się.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Kamito Harijama 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 30
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 19:31   

Moje pierwsze wrażenie było następujące. Wchodzę do klasy a tu jakiś facet może o 2 lata starszy od przeciętnego chunnina siedzi i coś sobie robi. -Co to jest? Jeszcze twierdzi, że jest sanninem? Nigdy w to nie uwierzę! Tylko Kage mógłby mnie przekonać o tym, że to sannin. Nie możliwe by w tak młodym wieku otrzymać taki legendarny przydomek. W końcu żadnym bogiem wojny ni jest. Niech mnie nauczy czego ma nauczyć i spadam z tąd. Chyba, że to czego ma mnie nauczyć też jest ściemnione.- pomyślałem.
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 20:11   

Na tablicy napisane były trzy wyrazy: Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu. Wskazałem na nie i powiedziałem: To są główne typy technik używanych przez shinobi jako mój uczeń powinieneś znać podstawy, powiedz mi kilka zdań na ich temat. - skończył siadając za biurkiem zakładając nogi na blat i złączając ręce. Wzrok skupiłem na moim nowym uczniu, którego szczerze mówiąc nie chciało mi się uczyć. Westchnąłem myśląc o następnej swojej podróży, snując plany na przyszłość.
- No nie mamy całego dnia... - ponagliłem go. Nigdy nie lubiłem na coś czekać.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Kamito Harijama 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 30
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 20:18   

-Taijutsu są to techniki walki wręcz. Nie zużywają w ogóle chakry dlatego osoba nie mogąca władać chakrą może mimo wszystko zostać ninja. Taijutsu jest w większości oparte na stylu walki gouken, ale są też inne style walki jak Jyuuken, którego używa klan Hyuuga. Genjutsu zaś to technika iluzji i ogłupiania zmysłów. Genjutsu polegają z reguły na tym bo zdezorientować przeciwnika i ułatwić pokonanie go. Ninjutsu dla odmiany jest to najpopularniejszy sposób walki u shinobich. Polega ono na wykorzystaniu swojej chakry i wykonaniu dowolnego jutsu. Bardzo często są to jutsu żywiołowe. Podsumowując. Taijutsu jest to walka wręcz, Genjutsu to iluzje i różne sztuczki mające na celu ułatwić pokonanie przeciwnika, a Ninjutsu to można rzec cała reszta...
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 20:33   

- Widzę, że jesteś kujon - powiedziałem nieco rozbawiony wypowiedzią mojego ucznia chociaż wszystko wymienił poprawnie chciałem się z nim nieco podroczyć. - Dobra, bierzemy się za trening - tu na chwile się zatrzymałem myśląc. - Dobra, zaczniemy od rozgrzewki, wykonaj 15 pompek i 30 brzuszków, gdy skończysz spróbuj potrenować swoją kontrolę chakry - skończyłem znów poprawiając swój ochraniacz na czoło, jego zachowanie wydał Ci się trochę dziwaczne. Najwyraźniej miał mannie na jego punkcie.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Kamito Harijama 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 30
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 20:44   

- Dobra to zaczynam...- powiedział pełen entuzjazmu.
Wykonał podpór przodem i zaczął zginać ręce w łokciach wykonując pompki. Postanowił, że będzie głośno liczyć by nie było niedomówień.
- Raz, dwa, trzy....- i tak do 15. Następnie wykonał leżenie przodem i z dłońmi złączonymi na karku zaczął podnosić tors do kolan tak by nogi były cały czas postawione na podłodze...
- Raz, dwa, trzy, cztery, pięć...- wykonał 30 brzuszków. Trochę się już chłopak zmęczył, ale się tym nie przejmował. Najgorsze było dopiero przed nim. Nie miał w ogóle pojęcia o trenowaniu nad kontrolą chakry. Jedyny sposób jaki mu wpadł do głowy to taki by umieścić skupioną chakrę w swoich stopach i próbować wejść po pionowej ścianie bez dotykania jej rękoma. Tak też zrobił. Najwyżej sensei go powstrzyma. Robi tak cały czas póki sensei mu nie każe przestać.
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-30, 09:58   

Widząc mojego ucznia próbującego wejść na ścianę uśmiechnąłem się.
- Ta technika nie jest przeznaczona dla Ciebie - powiedziałem wstając - Teraz nauczymy się coś na twój poziom. Wyjdź z ławki i stań na środku - rozkazałem również wychodząc na środek - Powtarzaj za mną- dodałem wykonując podstawowe pieczęci na razie powoli lecz jak już dwa razy powtórzymy wszystkie zwiększam tempo ich pokazywania.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Kamito Harijama 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 30
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-01, 16:34   

-Hmmm... Na mój poziom mówisz?- uśmiechnąłem się w myślach.- No dobra... Pokaż co to jest? Tylko nie daj mi czegoś po czym na dzień dobry będę miał sto kilo w gaciach...
Wstałem z ławki i poszedłem na środek sali tak jak polecił mi sensei. Stanął obok mnie i zaczął układać w dziwny sposób ręce.
- To są podstawowe pieczęci, których muszę się nauczyć by móc wykonywać jutsu.- pomyślałem.
Sensei pokazał je w miarę powoli, więc najlepiej jak umiałem starałem się naśladować jego ruchy. Tam gdzie miałem błędy w pieczęciach to korygowałem je i starałem się zapamiętać poprawnie każdą z nich. Potem znowu powtarzałem, tyle że tym razem razem z nim. Starałem się jak mogłem by moje ręce zapamiętały chwyty palców i ułożenie nadgarstków w każdej pieczęci by bez problemów układać je coraz szybciej. Mając nadzieję, że dobrze zapamiętałem i że pójdzie mi dobrze starałem się nadążyć za sensei'em, który wykonywał pieczęcie coraz szybciej. Nie chciałem by sensei musiał się za mnie wstydzić więc się przyłożyłem do nauki.
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-01, 18:51   

Zdziwiony patrzyłem na swojego ucznia widząc, że prawie poprawnie wykonał wszystkie pieczęci, lecz niektóre aspekty był jeszcze do udoskonalenia.
- Wykonując pieczęć tygrysa musisz ułożyć ręce w ten sposób - tu wykonałem pieczęć tygrysa - A nie w ten - Tu pokazałem jak on ją wykonuje - Reszta pieczęci wyszła Ci nadzwyczaj poprawnie no ale dość przechwałek popracujmy. Pieczęć tygrysa - skończyłem mówić i pokazałem jeszcze raz mojemu uczniowi takową pieczęć aby mógł się przyjrzeć i skorygować swoje błędy. Stałem tak chwile, po czym znudziło mi się i podszedłem do biurka stamtąd obserwując Kamito.
" Hm... na pierwszy rzut oka wygląda, że czeka go świetlana przyszłość. Być może będę musiał z nim kiedyś walczyć. " - uśmiechnąłem się na samą myśl, że rośnie mi godny przeciwnik.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Kamito Harijama 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 30
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-02, 12:53   

Stałem w miejscu kiedy sensei poszedł usiąść. Pokazał mi jak powinna wyglądać moja pieczęć tygrysa. Utrzymałem w takiej pozycji ręce przez jakieś 2 minuty by ręce zapamiętały ruch. Powtórzyłem parę razy pieczęć i potem wszystkie po kolei jak najszybciej się dało, ale tak by było dokładnie. Parę takich powtórzeń i podchodzę do sensei'a. Wykonuję szybko i zgrabnie wszystkie pieczęcie i pytam:
- I jak?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |