• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr 5
Autor Wiadomość
Tsuya Senjuu 


Natura Chakry: Doton
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 8
Skąd: Stąd
Wysłany: 2010-03-19, 16:30   

Po raz pierwszy wykonała ową technikę i rezultat nawet ją zaskoczył. Cóż, nie spodziewała się że wszystko wyjdzie jej za pierwszym razem... Ale, wyszło całkiem nieźle. Baa, nawet bardzo nieźle. Zmieniła się niemal idealnie w swój cel - Izumo-sensei'a. Było parę niedociągnięć, ale jak na pierwszy raz to wynik jest zadowalający. W kolejnych próbach pewnie będzie już lepiej. Wynika z tego, że w wykonaniu techniki nie było błędu, po prostu za mało skoncentrowała się na swoim celu, czyli nauczycielu. Wykonała technikę poraz kolejny zwracając bardziej uwagę na osobę w którą ma zamiar się zamienić.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Wysłany: 2010-03-19, 19:33   

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-19, 19:33   

Tsuya:

Tym razem udało ci się we mnie zamienić, nie pomijając szczegółów. Już zaczełaś się cieszyć, ale nagle odmieniłaś się, nie planując tego.
-Coś ci nie wyszło. -Powiedziałem gdy tylko zobaczyłem co się stało.
-Albo jesteś za słabo skupiona, albo użyłaś zbyt dużo chakry. -Dodałem, oczekując na kolejną próbę uczennicy.

Karashi:

Udało ci się zrobić klona, który był w fatalnym stanie. Leżał nieruchomo na ziemi, nie odzywał się, a do tego był cały blady. Potem powtórzyłeś jutsu, ale wyszło ci coś podobnego, tylko że tym razem klon był w lepszym stanie.

Akinari:

Udało ci się zrobić klona, który stał nieruchomo i patrzał się w jedno miejsce. Ani jedno słowo nie wyleciało z jego słów, a ty zawiedziony wycofałeś go. Potem powtórzyłeś jutsu i tym razem klon się ruszał i mówił ale w negatywnym znaczeniu. Skakał jak opętany i wrzeszczał do czasu aż go wycofałeś.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-19, 20:11   

*Rety, rety, zupełnie inne zachowanie do typowej mojej natury bycia... Za mało koncentracji? A może za duża ilość chakry spowodowała taką niewyobrażalną energie klonów. Hmmm... chyba to drugie.* W myślach analizując pierwsze próby wykonywania techniki najsensowniejszym powodem zachowania iluzji było za duże użycie chakry do wykonania techniki. Nie czekając ani chwili dłużej stanąłem rozluźniony, złożyłem odpowiednią sekwencje pieczęci i uwalniając tym razem minimalnie mniejsze ilości chakry aktywowałem technike czekając na wynik w postaci iluzji.
 
 
     
Karashi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 19
Skąd: ZG
Wysłany: 2010-03-20, 12:52   

- Kurde ... Akinari jest ode mnie lepszy niewiem czemu.
- Mistrzu możę dałbyś nam jakąś radę..
Składam pieczęcie... Skupiam się
Krzycze BUSHIN!
_________________
By wygrywać, by walczyć - Karashi ninja.

KP: http://konohagakure.feen....p?p=33533#33533
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-20, 13:07   

Karashiemu udało się zrobić klona, który stał nieruchomo i wogule się nie odzywał. Potem wycofał klona i użył jeszcze raz to jutsu. Tym razem klon znowu stał nieruchomo i się nie odzywał. Tymczasem Akinariemu udało się nauczyć tego jutsu. Klon tym razem był odpowiedni.

P.S - Karashi, same skupienie nie da ci klona. Pisz dłuższe i sensowne posty...
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Karashi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 19
Skąd: ZG
Wysłany: 2010-03-20, 19:32   

*Co ten mistrz sobie myśli... Wezmę się w końcu do roboty.. Akinari nie może byćode mnie lepszy. Skup się, skup tak jak cię tego mistrz uczył*
- Składam pieczęcie. Bunshin... -zakrzyczałem
To jest to musi mi się udać ....
_________________
By wygrywać, by walczyć - Karashi ninja.

KP: http://konohagakure.feen....p?p=33533#33533
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-20, 20:17   

Mając krótką chwile na odpoczynek usiadłem swobodnie w jednej z ławek. *A więc to już druga technika, potrzebny mi odpoczynek.* Spojrzałem na trenującego młodego Uchiha *Hmm... Może nie wszyscy z tego klanu są tacy świetni.* Krążąc wzrokiem po klasie znowu zatrzymałem wzrok na trenującej dziewczynie cały czas głowiąc się nad jej imieniem. *Napewno się już przedstawiała przy wejściu do klasy, tylko ja zajęty treningiem nie usłyszałem...*
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-20, 21:51   

Karashi powtórzył jutsu i tym razem klon był normalny, ale zniknął nie z twojej przyczyny. Potem powtórzył jutsu i tym razem klon był idealny.
-Dobra, teraz Kawarimi no Jutsu. -Powiedziałem i pokazałem uczniom jutsu. Na koniec wytłumaczyłem krok po kroku jak zrobić to jutsu.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-21, 08:54   

*A więc teraz czas na nauke Kawarimi, z tego co słyszałem to jedna z najprzydatniejszych technik każdego shinobi nie raz ratująca życie.* Zmotywowany do nauki co się często u mnie nie zdarzało zacząłem wypatrywać przedmiotu z którym zaczął bym nauke. Mój wzrok zatrzymał się na grubym podręczniku leżącym na jednej z ławek. Zacząłem stopami odmierzać odlegość z której będe wykonywał jutsu do miejsca w którym leży książka. Wiedząc że mam się podmienić z przedmiotem 12 stóp przede mną zacząłem wykonywać pieczęcie i korzystając ze wcześniejszego odpoczynku mocniej się skoncentrowałem i skupiłem się na przedmiocie 12 stóp przede mną. Starałem się wykorzystać jak najkorzystniejszą liczbe chakry i w dogodnym momencie podmienić się z podręcznikiem.
 
 
     
Karashi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 19
Skąd: ZG
Wysłany: 2010-03-21, 11:15   

- Kawarimi - świetnie..
* Czyżby to jedna z najprostszych technik podmanki. Gdy na polu bitwy zrobi się coś takiego wrogowie są całkowicie zdezorientowani i czują się ośmieszeni ...*
- Mistrzu czy to ta technika która jest używana po to by zmylić i zdezorientować wroga, podmieniając swoje ciało na np. kłodę drzewa po zaatakowaniu?? - zapytałem
* Ciekawe co mistrz mi powie*
- Dobra czas do roboty..
Skupiam się na moim sandale. Przyglądam się mu uważnie.
Składam pieczęcie koncentruje się.. KAWARIMI! - krzyknąłęm pewnym głosem
_________________
By wygrywać, by walczyć - Karashi ninja.

KP: http://konohagakure.feen....p?p=33533#33533
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-21, 18:25   

Karashiemu nic się nie udało. Powstało tylko jedno małe Puff. Potem uczeń powtórzył jutsu i tym razem zamienił się miejscami zupełnie z czymś innym. W międzyczasie naukę jutsu zaczynał Akinari, który za pierwszym razem podmienił się, ale z czymś innym. Potem uczeń powtórzył jutsu i znowu podmienił się z czymś innym, ale był blisko.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-22, 14:52   

*No cóż początki zawsze bywają trudne... Muszę zabić mojego lenia, i wkońcu na poważnie wziąść się do pracy.* Myślałem krozystajac z wolnej chwili. *Gdzie twoja motywacja chłopie...* Ostatnie myśli przeszły mi przez głowe, później myślałem tylko o obiekcie z którym będe chciał się za chwile zamienić miejscami. Cel był ten sam, podręcznik leżący na jednej z ławek. Złożyłem odpowiednie pieczęcie i staałem się użyć tyle chakry połączonej z maksymalnym skupieniem aby bez żadnych większych trudności pojawić się na miejscu książki.
 
 
     
Karashi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 19
Skąd: ZG
Wysłany: 2010-03-23, 21:32   

- Hmmm.... *Co ja robię niedobrze o to jest pytanie..*
*Myślę,że chwila skoncentrowania chakry przy tak banalnym jutsu chyba niezaszkodzi..*
To chyba załatwi sprawę, lecz niewiadomo czy podmiana się uda. Zawsze jest prawdopodobieństwo, że się nie uda i wtedy będzie mały problem... Przecież w walce nie będzie czasu na pomyłki... - pomyślałem
Skupiam chakre...
- Rozważam nad jutsu, skupiam się na obiekcie zamiany.. I po chwili krzyczę HENGE!
_________________
By wygrywać, by walczyć - Karashi ninja.

KP: http://konohagakure.feen....p?p=33533#33533
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-27, 08:28   

//Karashi: Kawarimi, a nie Henge ^^ //
//Pozatym to sorka że tak długo mnie nie było, ale wyskakiwał mi jakiś błąd z juna//

Karashi podmienił się znowu z czymś innym, a za drugim razem udało mu się podmienić z celem. Tymczasem Akinariemu udało się podmienić z celem szybciej niż Karashiemu.
-Dobra, teraz czas na egzamin. Będę jutro rano czekać przed bramą Konohy. -Powiedziałem i zniknąłem wam z oczu.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-27, 08:28   

//Karashi: Kawarimi, a nie Henge ^^ //
//Pozatym to sorka że tak długo mnie nie było, ale wyskakiwał mi jakiś błąd z juna//

Karashi podmienił się znowu z czymś innym, a za drugim razem udało mu się podmienić z celem. Tymczasem Akinariemu udało się podmienić z celem szybciej niż Karashiemu.
-Dobra, teraz czas na egzamin. Będę jutro rano czekać przed bramą Konohy. -Powiedziałem i zniknąłem wam z oczu.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |