• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr. 3
Autor Wiadomość
Rubio Hiwatari 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-08-06, 10:57   

od którego jutsu zaczniemy :?:
_________________
KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Wysłany: 2009-08-06, 16:28   

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-06, 16:28   

Myślę że od Henge no jutsu... Skup chakrę i postaraj się zmienić wygląd ... na przykład we mnie. Ty sobie ćwicz a ja poczytam - powiedziałem i wyjąłem "eldorado flirtujących"
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Rubio Hiwatari 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-08-07, 10:03   

zacząłem uparcie zbierać chakrę i próbować się przeinaczyć "hmm... to nie jest takie łatwe jak myślałem"
_________________
KARTA POSTACI
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-08, 14:47   

Jak narazie nic nie wyszło. Ja siedzę na trawię i czytam sobie w spokoju czekając na jakieś efekty twojego treningu...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Rubio Hiwatari 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-08-09, 01:40   

"to już zaczyna być śmieszne" pomyślałem zbierałem chakrę przez następne 10 minut i z wielkim impetem spróbowałem głośnio krzycząc Henge no jutsu po chwili zacząłem szukać w pobliżu lustra lub czegoś w czym mogę zobaczyć czy mi się udało...
_________________
KARTA POSTACI
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-10, 12:19   

Twoja twarz już trochę przypomina twojego senseia lecz jesteś jeszcze za niski i zbyt mało umięśniony ^^
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Rubio Hiwatari 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-08-12, 01:32   

"o matko dobrze że nie będę wygladał tak juz zawsze kiedyś chcę mieć żonę a ten wygląd by mi w tym nie pomógł" pomyślałem

zaczynam próbować raz jeszcze i następny wreszcie w determinacji zbieram chakrę jak najwięcej mogę i próbuje użyć Henge no jutsu
_________________
KARTA POSTACI
 
 
     
Skaii

Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 159
Wysłany: 2009-08-12, 10:20   

Ze wzgledu na to ze Zarixa tez nie ma to teraz ja bede twoim MG ;)

Uzyles za duzo chakry, i stales sie jedna wielka kupa miesni, twoje uszy byly wielkosci dloni, a nos szeroki na pol twarzy.
- Hahaha!! - uslyszales szyderczy smiech od strony trawy na ktorej siedzial sensei.
- Tego jeszcze nie bylo!! - dodal po chwili dalej zalewajac sie smiechem.
_________________
Karta postaci:

Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=154
 
     
Rubio Hiwatari 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-08-12, 17:36   

"strasznie śmieszne" pomyślałem

postanowiłem chwilę odpocząć po odpoczynku spróbowałem ponownie

P.S. zaliczam MG jak timberlake panienki :lol:
_________________
KARTA POSTACI
 
 
     
Rubio Hiwatari 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-08-12, 17:38   

P.S.2. dajcie mi killera on lubi długie posty a ja jestem zawodowym spammerem :lol:

Edit: usunę potem :P
_________________
KARTA POSTACI
 
 
     
Skaii

Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 159
Wysłany: 2009-08-13, 11:02   

Sprobowales i wyszlo Ci juz troche lepiej, w kazdym razie byles chudszy.
- No to teraz juz lepiej. - powiedzial sensei, po czym po chwili dodal
- Ale to jeszcze nie to. Postaraj sie bardziej!


Nie damy Ci killera ;P Zrobilismy losowanie, i wyszlo ze ja mam Ciebie, i tego juz nie zmienimy. Poza tym kto powiedzial ze ja nie lubie dlugich postow?
_________________
Karta postaci:

Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=154
 
     
Rubio Hiwatari 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-08-14, 01:42   

"tak być nie może" pomyślałem i zacząłem wspominać "...im więcej trudu i wiary włożysz w swój trening tym lepiej się nauczysz im więcej zużyjesz w treningu siły tym szybciej pojmiesz nowe techniki ale pamiętaj, że szybko nie zawsze znaczy dobrze czasami trzeba poczekać przymyślec uwierzyć i próbować od nowa przez dłuższy czas wtedy twoje umiejętności będą tak wielkie że nowe techniki techniki pojmiesz idealnie a zarazem szybko..." "tak mówił mi dziadek on był chyba najlepszym nauczycielem nie tylko walki ale i życia powinienem posłuchać jego rady" pomyślałem

usiadłem na przeciwko sensei'a który nadal czytał książkę zacząłem skupiać się na tym co chcę osiągnąć nie myśląc o tym ile chakry muszę w to włożyć a o tym ile wiary i ducha walki mi potrzeba do osiągnięcia celu wstałem zebrałem chakre i wierząc że teraz mi sie uda powiedziałem z impetem Henge no jutsu
_________________
KARTA POSTACI
 
 
     
Skaii

Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 159
Wysłany: 2009-08-14, 10:20   

Po wypowiedzeniu tych slow w pomieszczeniu zapadla idealna cisza. Slyszales bicie swego serca, i ciezki oddech, spowodowany zmeczeniem. Oprocz tego uslyszales jak jakis owad kreci sie po pokoju z nieznosnym bzyczeniem. Na twarzy sensei´a wymalowalo sie lekkie zdziwienie.
- No, no, no. Prosze. Wreszcie Ci sie udalo. - uslyszales, i poczules nieposkromiona radosc slyszac te slowa.
- Dobrze. Teraz przechodzimy do nastepnej techniki. - uslyszales, po czym sensei zaczal skladac pieczecie, i powiedzial:
- Bunshin no Jutsu! - po czym obok niego pojawily sie jego dwa klony. Jeden z lewej, drugi z prawej strony.
- To technika klonowania. Musisz sie postarac zeby klony wygladaly tak samo jak ty. To jest trudniejsze niz Ci sie wydaje. Ja wracam do ksiazki. - powiedzial sensei, i ponownie zanurzyl sie w swoja lekture.


Chciales dlugie posty, masz dlugie posty xD
_________________
Karta postaci:

Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=154
 
     
Rubio Hiwatari 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-08-14, 14:31   

"nigdy nie wydawało mi się to prostą techniką, wiec nie wiem po co on to powiedział" pomyślałem po czym zacząłem od nowa skupiać się na tym by moje klony były idealne kontemplowałem tak dłuższy czas myślałem co zrobić żeby mi się udało, spojrzałem na sensei'a on nadal zaczytany w książkę co jakiś czas sie delikatnie uśmiechał rzując coś i przy tym strasznie mlaskając "czy on mógłby wreszcie przestać mlaskać, nie mogę sie skupić " pomyślałem po czym usiadłem i zacząłem sie wyciszać chwilę potem gdy wiedziałem że przyszedł czas na pierwszą próbę z wiarą w to że mi się uda przynajmniej w większym stopniu wykonać tą technikę stanąłem zacząłem wykonywać pieczęcie i z uśmiechem na twarzy powiedziałem -Bunshin no Jutsu

zamknąłem oczy i czekałem aż sensei mi powie czy mi się udało
_________________
KARTA POSTACI
 
 
     
Skaii

Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 159
Wysłany: 2009-08-14, 16:43   

Kiedy juz zaczales robic pieczecie sensei zaczal sie smiac. To zburzylo twoja rownowage, pomyliles pieczecie, i nie stalo sie kompletnie nic. Po prostu stales w miejscu i poczules ze uszlo z Ciebie troche chakry. Sensei spojrzal na Ciebie, ty nie swiadomy tego ze technika sie nie powiodla stales z zamknietymi oczami na przeciwko niego dluzsza chwile.
- A ten co... Ej ty! Zasnales na stojaca czy jak!? - odezwal sie sensei, wstajac na chwile od ksiazki.
- Nie potrafisz nawet dobrze zlozyc pieczeci? - spytal po chwili z nutka pogardy w glosie.
_________________
Karta postaci:

Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=154
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |