• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
W poszukiwaniu orła...
Autor Wiadomość
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-09-01, 07:25   

Powoli wziąłem zwłoki i wyszedłem z jaskini. Wziąłem jedną pigułkę z skrzepniętą krwią i usiadłem na ziemię robiąc chakra senshin.




Nazwa: Chakra Senshin
Opis: Technika polega na szybszym zbieraniu chakry. Pomaga w skupieniu się i medytacji.
Plusy: Nie pobiera chakry. Przydatna podczas treningów i przy odpoczynku na misjach oraz wyprawach.
Minusy:Nie przydatna w walce ponieważ nie możemy zbytnio wykonywać szybkich ruchów i stajemy się bardzo łatwym celem. Poza tym chakrę bardzo łatwo wykryć, nie potrzeba żadnych specjalnych zdolności.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Raiton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-09-01, 07:37   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-01, 07:37   

Byłeś bardzo zmęczony, zraniona noga bardzo ci dokuczała, brzegi rany były poszarpane z jakimś zielonym nalotem. Krew spływała szeroką strugą po twoim piszczelu który jeszcze wstawał ci z nogi. Dzięki szybkiej regeneracji kości i dowolnej manipulacji szybko to naprawiłeś. Rana jednak nie chciała się goić.(pomimo przyspieszonej regeneracji)
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-09-01, 15:24   

Dalej odpoczywałem. Powoli zacząłem kłaść się na ziemię. Położyłem się, przeczekałem aż rany się trochę zagoją, zdjąłem koszulkę i zatrzymałem nią lecącą krew. Starałem się też jakoś uśmierzyć ból. Następnie rozejrzałem się dookoła czy nie ma w pobliżu ziół lub w ogóle jakiś roślin nie trujących. Następnie wysłałem sowę aby zbadała teren dookoła ale żeby nie odlatywała za daleko. Rozejrzałem się też za jakimś miejscem w którym mógłbym rozpalić ogień i odpocząć. Jeśli takowe znalazłem to się tam przeniosłem i nazbierałem patyków i kamieni. Po chwili spróbowałem rozpalić ogień. Jeśli udało mi się go rozpalić to siadam sobie i się wygrzewam...
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-01, 16:09   

Zatamowałeś krew swoją koszulką ale rana nadal się nie goiła za to skóra dookoła rany robiła się sina. Wokół widziałeś całe mnóstwo roślin ale nie wiedziałeś które są trujące. Sowa ponad szczytami drzew ujrzała wielką górę. Nie mogłeś za wygodnie chodzić ponieważ cały czas doskwierała ci rana nogi. Po chwili przed tobą radośnie huczał ogień
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-09-01, 19:30   

Dalej leżałem i próbowałem zrobić coś co zagoi ranę. Wziąłem mały patyk i go lekko podpaliłem. Następnie delikatnie przyłożyłem go do rany, zacisnąłem zęby i wyrzuciłem patyk w ogień. Chwilkę odczekałem i użyłem techniki Mizuame Nabara i wydzieliłem z ust małą ilość śluzu którą pokryłem ranę aby złagodzić ból od oparzenia. Później zrobiłem z kości igłę z dziurką i wyprułem nitkę z koszulki. Następnie zrobiłem supełek na końcu nitki, dokładnie i starannie zacząłem zszywać ranę. Powoli wbijałem igłę w skórę i ciągnąłem nić. Skupiałem się z całych sił by nie popełnić żadnego błędu. Miałem nadzieję, że rana zostanie dobrze zszyta ale to było w moim przypadku trudne. Nie zwracałem na nic uwagi i chciałem tylko to zaszyć. Na koniec zrobiłem jeszcze jeden supełek i oderwałem końcówkę nici. Potem tylko odpoczywałem.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-01, 19:43   

Przypalanie rany tlko pogorszyło sprawę. Teraz w dodatku miałeś oparzenie. zszycie brudną przepoconą nicią też nie za bardo pomogło twojej nodze. Nić też co chwilę pękała ponieważ nie dawała rady przebić się przez gęstą klejącą maź. czułeś się coraz gorzej.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-09-01, 20:40   

Zdjąłem koszulkę i spodnie a następnie odszedłem kilka metrów dalej tak aby woda nie dosięgnęła ognie i przyłożyłem dłoń do ziemi wykonując technikę Mizu Karamu. Dzięki tej wodzie umyłem się i trochę się napiłem. Potem położyłem się i zacząłem dalej odpoczywać. Ignorowałem ból i chciałem by moje samopoczucie jak najszybciej się poprawiło. Miałem nadzieję, że zdobędę tego orła i jego jaja ale to wydawało się trudne, trudniejsze niż przypuszczałem.





Nazwa : Mizu Karamu
Opis: Technika polega na tym, że przykładamy rękę do ziemi i w jakimś miejscu (maksymalnie 10m. od nas) wylatuje gejzer wodny. Woda nie jest ciepła ale też nie zimna. Gejzer jest w stanie wyrzucić do góry lekką osobę ale może też służyć do defensywy przed słabszymi technikami katonu.
Plusy: Technika nie pobiera dużo chakry. Może ona zaskoczyć przeciwnika. Możemy osłonić się przed słabymi jutsu katonu.
Minusy: Osoby z rangą chunin i wzwyż oraz osób z klanu Akimichi gejzer nie jest w stanie unieść. Najpierw by wykonać technikę musimy przyłożyć rękę do ziemi.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-01, 22:06   

Noga corz bardziej puchła teraz już jakieś 6 cm od rany zrobiło się fioletowe
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-09-02, 20:59   

Szybko zrobiłem Kage Bunshin no jutsu i wysłałem jednego klona by znalazł jakąś pomoc. Następnie gwizdnąłem by podleciała do mnie sowa, zrobiłem z kości małą tabliczkę z uchwytem a następnie chwyciłem kunai w dłoń. Zacząłem kunaiem pisać na tabliczce Pomocy a sowa osobę którą znajdzie miała tu przyprowadzić. Sowa chwyciła w pazury tabliczkę i poleciała. Ja..nadal leżałem i myślałem co teraz zrobić..nie miałem żadnego pomysłu. Myślałem, że to mój koniec....ale miałem jeszcze troszkę nadziei, że mi się uda.Jestem chyba za słaby..od teraz przysięgam, że będę mocno trenował.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-02, 21:08   

Klon nie odszedł za daleko gdy zniknął. powoli odczuwałeś jak opuszcza cię chakra. Twoje zwierzę odleciało gdzieś w dal w poszukiwaniu pomocy.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |