• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwanie sprawców
Autor Wiadomość
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-29, 19:53   Poszukiwanie sprawców

Gdy już doszedłem do uliczki z sklepami spożywczymi, zacząłem się rozglądać za podejrzanymi. Gdy już się rozejrzałem zacząłem pytać sklepikarzy o te podejrzane napady, które się powtarzają i czy przypuszczają kto to mógłby być zdolny do napadów na sklepy, i czy nie zostawił jakiś śladów po kradzieżach, i czy ktoś nowy w dzielnicy ze sklepami spożywczymi, który wyglądał by bardzo podejrzanie.
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-08-29, 20:33   

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-29, 20:33   

Wyruszyłeś z pod biura Hokage, po chwili dochodząc do dzielnicy ze sklepami. Było ich pełno, tak jak w zwykłej kupieckiej ulicy. Nic ciekawego nie znalazłeś.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-29, 21:39   

-"Hmm może coś ominąłem, będę musiał przeszukać wszystkie kąty"-Powiedział, żałując że nie nauczył się Sumi Hebi.
Wziąłem się za szukanie przeszukałem dachy, za sklepami, po prawej i lewej stronie sklepu, nawet w najmniejszych kątach po dwa razy gdybym coś ominął. I poszedłem do sprzedawców pytając się czy na pewno nikogo nie podejrzewają w tej sprawie.
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 08:21   

Przeszukując dachy kupcy patrzyli na Ciebie jak na idiotę, niektórzy się z tego śmieli, inni byli wyraźnie zirytowani Twoim zachowaniem. Gdy zacząłeś pytać sprzedawców, jeden z nich odpowiedział:
- Idź do końca uliczki i skręć w prawo. Tam jest taki mały sklepik z owocami, który cieszy się sporym zainteresowaniem. To tam było ostatnio włamanie.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 09:24   

-Podziękowałem sprzedawcy za drobne informacje w tej sprawie. Gdy już wyszedłem ze straganu, i poszedłem do końca uliczki "że gdzie ja miałem tera skręcić, nie potrzebnie ziewnąłem, jak sprzedawca mi tłumaczył". Dobra skręcę w lewo przeciwieństwo prawej nogi którą dzisiaj wstałem. Gdy zobaczyłem mały stragan z owocami w którym jest podobno jakieś zainteresowanie. Wszedłem powiedziałem dzień dobry i zacząłem pytać sekretnie sprzedawce, o ostatnie włamanie, czy nie zostawił jakiś śladów lub czy ktoś nowy nie zainteresował się czymś "chociaż to są same owoce nic ciekawe moim zdaniem, no chyba że jakiś biedak". Więc jak z tymi poszlakami?
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 09:29   

Jakie włamanie? Co ty człowieku pieprzysz? Kolejne dziecko szukające rozrywki... - skwitował Cię niemile, po czym wskazał ręką na drzwi wejściowe dodając : Wynocha!
Widocznie staruszek nie był dziś w najlepszym humorze.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 09:39   

-Jestem Shinobi z wioski Konoha, więc co z tym włamaniem "może tera mi coś mowie jak powiedziałem że jestem Shinobim z Konoha, i mam nadzieje że się uspokoi bo go złapie w moje jutsu i wtedy będzie musiał mi coś powiedzieć". Więc jak pan się uspokoi, czy ja mam pana uspokoić, bo mam już zły humor, przeszukałem prawie wszystkim kąty w każdym sklepie, ludzie się śmiali i dziwili, więc co pan powie, o tym włamaniu?
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 13:26   

Na pewno nie oszalałeś? Mój sklep jest stanowczo zbyt mały, aby ktoś chciał na niego napaść. Pomyśl zanim coś powiesz. - mruknął mężczyzna, po czym dodał: Rozejrzyj się. Po co ktoś miałby chcieć mnie okraść... Miał chyba rację, bo sklep wyglądał na dość stary i podniszczony.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 13:39   

-Masz racje ten sklep jest stary i poniszczony, i dowiedziałem się że ten sklep został ostatnio obrabowany "ale coś mi nie pasuje, albo ten staruszek coś ukrywa albo tamten staruch coś mnie okłamał, będę musiał się cofnąć do tamtego starszego pana". Pożegnałem się podejrzanie patrząc na starucha bo po co miał by ukrywać że został okradziony. Gdy facet stracił ze mnie punkt widzenia szybko zaszedłem za stragan by go przeszukać. (Jeżeli coś znalazłem zostaje tu i pokazuje dowód facetowi, jeżeli nie wracam do tamtego starucha co mi kazał tu przyjść)
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 14:48   

Nic ciekawego nie znalazłeś, więc cofnąłeś się do sprzedawcy, który kazał Ci tu przyjść.
- No przecież wyraźnie Ci powiedziałem, że do końca ulicy i na prawo! - wrzasnął, gdy ponownie spytałeś się go gdzie masz iść.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 14:56   

-Że co! Powiedział pan do końca uliczki i skręcić w lewo, A pan mi tera mówi że w prawo!. -Krzyknąłem.
Gdy skończyłem kłótnie, poszedłem do końca uliczki i skręciłem w prawo bardzo z złym humorem przez sprzedawcę gdy zobaczyłem mały stragan z owocami. Podszedłem do sprzedawcy, i spytałem o ostatni napad, czy ktoś nowy się nie pojawił na straganie albo ktoś podejrzanie wyglądający, i czy nie zostawił jakiś śladów po kradzieży.
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 18:06   

Podszedłeś to sklepikarza, lecz po wykrzyczeniu pierwszej sekwencji, on rypnął cię z ręki tak mocno, że zaliczyłeś glebę. -Trzeba słuchać starszych! - wykrzyknął w Twoją stronę.
Wstałeś, otrzepałeś się i w ciszy pobiegłeś we wskazaną stronę. Musiałeś przełknąć gorycz porażki. Po chwili byłeś na miejscu. To co zauważyłeś spowodowało, że opadła Ci kopara. Wielgachny budynek, wyremontowany, aż dziw, że jedynym jego dochodem są owoce i warzywa.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 18:20   

-Ale wypas stragan, eee raczej ceterum handlowe "mógłbym tu zamieszkać gdyby należało do mnie, i nawet wiem czemu ten sklep napadnięto" Gdy wszedłem do środka zacząłem szukać sprzedawcy, go znalazłem przywitałem się, i przestawiłem że jestem Shinobim z Konoha, że mam odkryć kto obrabowuje tutejsze sklepy spożywcze, i czy ktoś nowy nie pojawił się w dzielnicy, czy nie zostawił jakiś śladów, i czy ktoś nie zaczął się podejrzanie zachowywać, i rozejrzeć się po sklepie.
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

  
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 19:51   

O witam. Nareszcie Hokage raczył zainteresować się sprawami zwykłych ludzi. - rzekła do Ciebie urocza kasjerka, po dodała, że w tej sprawie powinieneś kontaktować się z kierownikiem i wskazała Ci do drogę do jego gabinetu.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 20:02   

-Podziękowałem kasjerce i poszedłem w wyznaczonym kierunku przez kasjerkę do gabinetu kierownika. "Miła osoba tej kasjerki, w końcu wtedy mają więcej klientów, no cóż".
Gdy już dotarłem do Gabinetu na drzwiach napisane było, wstęp nieupoważnionym wzbroniony, przełknąłem ślinę, i zapukałem, wchodząc po sekundzie do gabinetu. Przedstawiłem się kierownikowi ze jestem w sprawie powtarzających się włamań, i ze to miejsce było ostatnio okradzione, i spytałem czy jakiś nowy klient nie pojawił się, w sklepie, i czy nie zostawił jakiś śladów, albo czy ktoś nie zaczął się podejrzanie zachowywać, lub komuś się nie polepszyło w życiu ?
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |