• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Naruto - Irek
Autor Wiadomość
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 05:44   

Nie przerywając całego procederu ani na chwilę chłopak wchodził i wychodził z Anko po jakimś czasie powiedział do niej
-Jesteś wspaniała i taka gorąca od dawna o tym marzyłem i teraz marzenia się spełniły co powiesz na to by przejść do bardziej odważnej pozycji - spytałem całując ją w ramię po tym nie przestawałem penetrować jej od środka ale czekałem na jej odpowiedz
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Wysłany: 2010-08-30, 19:10   

 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 19:10   

-Yhh.... dobrze.... - Kenji obrócił ją plecami do niego i podniósł Anko za uda. Ta zaś trzyma swoje ręce za głową, a chłopak zaczął powoli ją opuszczać opuszczać na swoje przyrodzenie. Wczas, gdy wszedł w nią ona, aż zapiszczała z podniecenia co zmotywowało Kenjiego, aby zaczął. Podnosił ją i opuszczał, wchodził i wychodził, cały czas liżąc jej sutki. Anko wydawała z siebie odgłosy rozkoszy jakie doznawała podczas seksu, było to dla obojga niewiarygodne uczucie, dziewczyna czuła jak Kenji penetruje jej wnętrze i brała z tego co najlepsze.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
  
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 19:20   

Czułem coraz większe podniecenie coraz energiczniej i szybciej podnosiłem ją i opuszczałem na swoje przyrodzenie czułem jak do niej wchodzę dokładnie penetrowałem każdy zakamarek jej wnętrza aż w końcu po dłuższym czasie poczułem ogarniającą mnie rozkosz i doszedłem zostawiając całość w jej wnętrzu miałem nadzieję że ona także jest zaspokojona
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 19:47   

-Uhhh! Ohhh!! AHH!!! Do.. dochodzę... dochodzę!! AAAAAAA!!!!! - Kenji eksplodował w środku Anko. Leżąć w wodzie jescze przez jakiś czas się całowali, masowali i miziali, wkońcu zmęczona dziewczyna zasnęła w objęciach młodego potomka klanu Ucicha, a ten wpatrywał się w niebo cały czas o tym myśląc. Od czasu do czasu spoglądał na swoją ukochaną podziwiając jej urodę i sprawdzając czy nie przeszkadza jej w odpoczynku...
-To było niesamowite... - tylko to zdołałeś do siebie po cichu wykrztusić.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 19:57   

Leżałem tak tuląc ją do siebie i ręką jeżdżąc po jej nagich i delikatnych plecach powoli zaczęło się już ściemniać niemożliwe kochali się pół dnia a drugą połowę spędzili wtuleni w siebie jak nigdzie indziej to był najcudowniejszy dzień jego życia i z pewnością nigdy go nie zapomni leżał tak na wpół zanurzony w wodzie i oczekiwał aż ona się obudzi sam też rozmyślał nad tym w jaki sposób pokonał Hiruko czym było to coś co nim zawładnęło jak się z tym porozumieć i jakie ma intencje następnego dnia musi przeprowadzić wspólną rozmowę z Hokage Namikaze Minato oraz swoim wujkiem Madarą Uchihą jeśli będzie możliwość najlepiej by sannini konohy również na niej byli
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 20:05   

Było około godziny 21:30.

Anko zaczęła się przebudzać więc ostrożnie trzymając ją, postawiłeś dziewczynę w pozycji siedzącej. Cały czas powdziwiałeś jej nagie, urodzajne, wręcz cudowne ciało. Ona przetarła oczy, ziewnęła i przeciągnęła się. Popatrzyła na Ciebie i odrazu uśmiechnęła się seksownie, a zarazem szczęśliwie wklejając się w twoje oczy. Wkońcu zapytałeś swej ukochanej:
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 20:08   

-Jak się czujesz - powiedziałem obejmując ją jedną ręką a drugą kładąc na jej udzie następnie spojrzałem głęboko w jej oczy i cmoknąłem ją w policzek następnie niechętnie aczkolwiek z przymusu powiedziałem
-Chyba powinniśmy już iść późno się zrobiło
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 20:36   

Pocałowała go jeszcze raz w usta i wyszła z wody...
-Niestety powinniśmy... - powiedziała ze skwaszoną miną, ale potem odrazu się uśmiechnęła i zaczęła się ubierać.

-To było cudowne Kenji-kun. Wkońcu na dobre jesteśmy razem, wiem, że mnie nie opuścisz i ja tak samo. - powiedziała i uśmiechnęła się słodko... i nagle zaśmiała.
-Hahaha (^_^) No dalej! Ubieraj się przystojniaku.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 20:40   

-Tak tak - powiedziałem uśmiechając się i wychodząc z wody po czym zacząłem się ubierać gdy już się cały ubrałem powiedziałem do niej
-A może dzisiaj przenocujesz u mnie zobaczymy jakiś film będzie miło co ty na to - powiedziałem stając naprzeciw niej tak że nasze twarze były 3 cm od siebie i mogliśmy poczuć na sobie nasze własne oddechy
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 20:53   

Uśmiech cały czas gościł na jej twarzy. Nie było podstaw, by miała odmówić więc przytaknęła, lecz mimo, że miałeś ciało i seksapil Boga Seksu, to właśnie TY nie mogłeś się jej oprzeć, ale nie było podstaw do obaw, bo ona nie miała najmniejszego zamiaru go opuszczać. Podszedłeś do niej wyciągnąłeś rękę, a ona złapała Cię pod pachę i przytuliła mocno, po tym udaliście się w stronę twojego domu. Nie był on daleko od domu Kaede i Itachiego, ale na szczęście mogliście w nim pobyć sami.
Właśnie przechadzaliście się ulicami Wioski.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 20:57   

Szedłem ulicą i zauważyłem naszą ulubioną restaurację powiedziałem tylko Anko na ucho
-Zaczekaj tu chwilkę - powiedziałem i pobiegłem tam by wziąć trochę Dango na wynos tyle by starczyło nam na całą noc kiedy już je wziąłem wróciłem do niej i z uśmiechem powiedziałem
-Po drodze jeszcze zajdziemy do wypożyczalni DVD i weźmiemy jakiś film - powiedziałem wciąż się uśmiechając kiedy już byliśmy w wypożyczalni powiedziałem do niej
-Co masz ochotę zobaczyć
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 21:12   

-Hmmm, hmmmm.... - tak sobie myślała i myślała, aż wkońcu wskazała palcem na horror.
-To będzie dobre. Coś strasznego i akurat wieczorem, ale nie mam się czego bać - uśmiechnęła się do Ciebie i puściła Ci oczko.
-Tak, więc bierzemy Resident Evil II i przyniesiemy... kiedyś tam przyniesiemy, haha. - zaśmiała się na wpół głośno i podziękowała skiwając głową na podziękowanie - arigatou gozaimashta.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 21:15   

Uśmiechnąłem się do niej i pomachałem sprzedawcy na do widzenia szliśmy tak jeszcze kawałek główną ulicą aż naszym oczom ukazał się mur i brama nad którą by klanowy znak Uchiha wciąż idąc z Anko przy boku zakręcił w stronę swojego domu i po kilku minutach już byli na miejscu otworzył jej drzwi a później sam za nią wszedł zrobiło się już całkiem ciemno tak więc para skierowała się do salonu gdzie wygodnie usadowili się na kanapie włączyłem film wypakowałem dango i położyłem na stół i siedząc obok Anko oglądałem co jakiś czas biorąc jedno dango
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 21:40   

Z początku nic, a nic specjalnego się nie działo. Zajadali oboje dango i popijali przy czym ściskali się i od czasu do czasu całowali. Nie mogli się oprzeć nastrojowi, który był tak wspaniały, nagle coś w filmie wystraszyło Anko! Ta pisknęła zjadliwie i wtuliła siebie i swoją twarz w Kenjiego. Wystraszyła się okropnie, ale spodziewała się tego podczas oglądania horroru. Ty się tylko zaśmiałeś, po czym dziewczyna się podniosła i także zaczęła się hihrać ^^ . Znowu zapadł ten cudowny nastrój przy, którym się obejmowaliście. Mieliście jużdosyć dango i sake, którym całkiem nieźle się opiliście. Chba znowu mieliście chętkę na siebie.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 21:43   

Uśmiechnięty szepnąłem Anko do ucha
-Chodźmy na górę - po tych słowach wyłączyłem TV i wziąłem ją na ręce po czym zaniosłem ją do mojej sypialni i położyłem ją na dużym dwuosobowym łóżu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |