• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Naruto - Irek
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 22:22   

Wiadomo było co się zaraz stanie. Rozerałeś ją, ponieważ Cię o to poprosiła, bo była pijana i sama sobie nie poradziła. Byliście już gotowi, by odbyć seks w dogodnym miejscu. Anko obejmowała Cię i ściskała czując jak w nią wchodzisz, ty zaś byłeś zadowolony i lizaliście się bez przerwy, a ty dodatkowo macałeś ją, gdzie tylko się dało...

Lecz tą chwilę moi drodzy zostawmy dla tych dwoja. Niech cieszą się to cudowną chwilą...
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-08-30, 22:27   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 22:27   

Po upojnej nocy z ukochaną obudziłem się w swoim własnym łóżku a ona leżała obok mnie pocałowałem ją w policzek i usiadłem na skraju łóżka przez dłuższą chwilę ją obserwując po tym jednak wstałem poszedłem do łazienki umyłem się i ubrałem następnie poczułem że burczy mi w brzuchu tak więc napisałem jej karteczkę że poszedłem po ramen na śniadanie i przy okazji odnieść film położyłem ją na mojej poduszce i poszedłem po ramen było wcześnie rozglądałem się w drodze dookoła i wypatrywałem kogoś znajomego
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 22:34   

Hmmm... ten nasz bohater zawsze jest taki dociekliwi nie uważacie? No cóż, ale lepiej mu nie przeszkadzajmy, niech spokojnie kroczy przez ulice wioski i wypatruje czegoś.

Szedłeś, szedłeś i zbliżałeś się do budki z Ramenem, wszedłeś do środka i zamówiłeś 2 porcje i mała buteleczkę sake, pomyślałeś, że będzie to świetny trunek do Ramen na śniadanie, przy okazji z racji tego, że Anko nie pogardzi sake. Kupiłeś to właśnie ze względu na nią, widać było, że się o nią troszczysz.
-Będzie dobrze, cieszę się niezmiernie, że nam wyszło. - wychodząc podziękowałeś i pożegnałeś się nadal rozglądając się za czymś ciekawym, czułeś, że zaraz coś się stanie i przy okazji myślałeś o swoim małym przyszywanym braciszku Sasuke, jak wujek sobie z nim radzi.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 22:41   

-Sasuke ciekawe gdzie jest nie widziałem nikogo z rodziny od czasu ataku Hiruko - tak więc idąc przez ulicę wypatrywałem go miałem może nadzieję go spotkać tak więc idąc tą ulicą rozglądałem się za nim ale o dziwo po raz pierwszy nie rozglądałem się za dziewczynami kochałem Anko i nie pragnąłem żadnej innej w pewnym momencie zajrzałem za jedną z budek z ramen wydawało mi się że coś tam widziałem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 23:03   

Tak się skradałeś i ku twoim zdiwionym oczom ukazał się.... Sasuke obściskujący się Ino. Ogromnie byłeś zaskoczony, że temu szczunowi udało się coś wyrwać, a szczególnie dlatego wybauszyłeś oczy, bo lizali się z zaciekłością, języki im się plątały jak sznurki, a Sasuke pieścił piersi Ino. Zacząłeś klaskać:
-Hahaha, brawo młody, brawo. Wkońu udało Ci isęwyrwać jakąś panienkę, ale nie spodziewałbym się, że to będzie właśnie Inu. Swoją drogą cześc maleńka. - strzeliłeś do niej z palców jak z pistoletu puszczając przy tym do niej oczko. Ino odsunęła się lekko od Sasuke, bo najwyraźniej zauroczyła się tobą, aż rzeczywiście była mokra. Poczerwieniała i zemdlała na twój widok, a kilkanaście metrów od akcji zemdlały dwie panienki odziane w bikini i stringi. Najwyraźniej miały się udać na plażę, brawko kasanowa.
-A.. tak... możesz mi jednak ją zostawić...? Mam zamiar się do niej zbliżyć, ale niewiem czy jescze będzie mnie chciała, po tym jak zobaczyła Ciebie... - powiedział Sasuke tym jego emo-głosem.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 23:09   

-Nie martw się Sasuke nie mam zamiaru ci jej odbijać ja już spotkałem tę jedyną - powiedziałem i rozmarzyłem się o Anko chwilę potem się otrząsnąłem i powiedziałem
-Trzeba jej pomóc czekaj - powiedziałem po czym zdjąłem koszulkę i zacząłem wachlować Ino by się ocknęła gdy się budzi uśmiecham się i pytam czy nic jej nie jest następnie zostawiam ją w rękach Sasuke i z tamtymi dwoma robię to samo
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 23:31   

Ach ten nasz kasanowa. Ledwo go panienki zobaczą, a już mdleją na jego widok. Nie na próżno nazywają go Bogiem seksu i seksapilu. Podążajmy dalej śladem naszego bohatera. Tymczasem...

Anko zaczęła się przebudzać i ogarniac. Spojrzała w lewo i zobaczyła karteczkę...

"Wyszedłem po coś do jedzenia
powinienem być za parę minut.
Ubierz się choć nie koniecznie
i zejdź na dół. Poczekaj tam na mnie chwilę."


...uśmiechnęła się ospale, ziewnęła i poszła goła pod prysznic. Po umyciu się popatrzyła na swoje piersi do lustra i trochę je pomasowała - "Tak jakby... większe..." - na szęście nie miałą powodu się tym smucić, a wręcz przeciwnie, była z tego powodu jeszcze bardziej zadowolona. Zeszła na dół tak jak była, tylko ze spiętymi włosami, nago, nie krępując się nikogo, ani niczego.

Cała Anko hahaha. Z takim ciałem też bym się nie krępował tylko pokazywał je całeeemu światu. Oczywiście światu intymnemu tej oto pary i nikomu innemu. Zobaczmy co się będzie działo dalej...

Po chwili czekania zastałeś dziewczynę lezącą nago przed telewizorem. Uśmiechnąłeś się tylko myślać - "piękna dziewczyna, inteligenta z naprawdę cudownym ciałem" - odrazu podszedłeś pocałowaliście się w usta i zaraz poszedłeś robić śniadanie. Po niecałuch 5 minutach wszystko było gotowe i czekało na stoliku przed telewizorem.
-Sugooooi...!! - tylko tyle Anko zdołała z siebie wykrztusić widząc Ramen z sake. Na podziękę pocałowała Cię z języczkiem i odrazu zabraliście się za jedzenie wymieniając się nim i pijąc jedno z ust drugiego. Cały czas uśmiechaliście się do siebie i cieszyliście się swoją obecnością, a na telewizor nie zwracaliście wogóle uwagi. Robiliście także seksowne gierki jak macanie sutków Anko w sake i zlizywanie go przez Ciebie, czy wkładaliście jedno jedną końcówkę makaronu drugie drugą do swoich ust i cmok. Tak minęło wam wymyślne śniadanie...
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
  
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-31, 00:05   

Gdy zjedliśmy śniadanie wciąż oczarowany nią powiedziałem
-I jak się czujesz po nocy - powiedziałem pieszcząc wzrokiem całe jej ciało nie mogłem oderwać od niej oczu miałem jeszcze 6 dni urlopu miałem zamiar cały ten czas z nią spędzić
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-31, 00:13   

Zrobiła te swoje słynne kocie oczy i wpatrując się w twoje powiedziała:
-Cudownie... nigdy nie miałam takich przeżyć, a jednak wkońcu się zdarzyło..., ale... co teraz będzie? - tutaj dziewczynaa lekko zpoważniała, ale nadal pozostawała w takim samym ciepłym i radosnym nastroju, bowiem nic nie było w stanie jej go zepsuć. Chciała porozmawiać z Kenjim w miarę na poważnie.
-A poza tym... - tutaj mina się jej lekko rozjaśniła - ...jak inne dziewczyny? Pewnie nie mogą od Ciebie oderwać wzroku. - zaczęła się hihotać - Czuję się zazdrosna haha. - wyciągnęła język i zaczęła się śmiać jeszcze trochę głośniej.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-31, 00:16   

-Co teraz będzie no cóż stałem się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie do szczęścia potrzeba mi tylko ciebie - odpowiedziałem jej z uśmiechem na ustach i gdy wspomniała o dziewczynach zacząłem się śmiać bo przypomniałem sobie co się stało chwilę wcześniej na ulicy ale powiedziałem jej
-Nie musisz być zazdrosna tylko ty się dla mnie liczysz a wygląda na to że Sasuke dorasta spotkałem go z Ino Yamanaka jak się obściskiwali za budką ramen - po tych słowach jeszcze głośniej się zaśmiałem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-31, 00:24   

Oboje się tak hihotali przez dłuższą chwilę, gdy nagle Anko zapytałą Cię:
-A co powiesz na to, byśmy udali się na plażę? Wzieli byśmy to i owo. można by było zaprosić Kaede z Itachim i pana Madarę. Co o tym sądzisz? Taki grupowy wypad. - nieskrywałeś, że ta propozycja Cię zaskoczyła i ucieszyła. Wkońcu nie widziałeśsię z nimi od czasu przybycia Hiruko, który wymordował część ludzi i zniszczył południową część Konohy, w której stał dom Anko. Oczywiście:
-Jasne, czemu nie. - zgodziłeś się bez dłuższego namyślania i zacząłeś zabierać rzeczy. Po wszystkim jak już zebraliście grupę, w której był nawet Kakashi udaliście się na plażę.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-31, 00:28   

Kiedy byliśmy na plaży ciągle byłem blisko Anko starałem się unikać spojrzenia Keade która to patrzyła na mnie takim jakimś dziwnym wzrokiem nie można było go zidentyfikować Kakashi jak zwykle w tej jego masce a Itachi to Itachi wiecznie uśmiechnięty wujek Madara był o dziwo wyluzowany jak nigdy wszystko było pięknie
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-31, 00:42   

Ahhh.... ta świeża bryza, wielkiego morza...

Po rozłożeniu manatków i innych pierdół Anko zauważyła, że akurat jesteście w miejscu, gdzie jest mało ludzi, więc odrazu zaproponowała:

-Co powiecie na to, aby popływać? Wkońcu jesteśmy na plaży. - Dodała i się roześmiała. Oczekiwała reakcji reszty widząc, że Kakashi już jest gotowy na plażowanie. -A więc?
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-31, 13:37   

-Tak w końcu po to tu jesteśmy - powiedziałem biorąc rozpęd i w samych spodenkach biegnąc do wody kiedy się już w niej znalazłem krzyknąłem do wszystkich
-Wchodźcie woda jest świetna
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-31, 18:50   

Wszyscy zauważyli jak dziarsko plusnąłeś w wodzie i zaraz po tym jak do nich krzyknąłeś wbiegli za tobą przy czym wzieli ze sobą, a to kólko jak Anko, a to deskę do seurfowania jak Kakashi, lub zwykły materac jak wujek. Zachwycaliście się wspaniałą ochładzającą cieczą jak malutkie dzieci, lecz cóż wam się dziwić skoro btł taki upał. Pluskaliście się i pływaliście w najlepsze, gdy nagle Ino zauważyła coś w wodzie jakieś ~50 metrów w głąb morza. Wszyscy się zatrzymaliście i zaczęliście wypatrywać co to jest, ale nie mieliście najmniejszego pojęcia, czy coś się tam czaiło, czy może to zwykła ławicą ryb. Itachi z wujkiem postanowili to sprawdzić i popłynęli w tamtą strone, a po chwili ty zacząłeś płynąć za nimi.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |