• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Naruto - Irek
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 03:12   

Tsunade poprostu nie mogła powstrzymać się od śmiechu a zza niej wysunęła się mała główka...
-Jak się czujesz Kenji...? - wkońcu się opanowała i powiedziała.
Musiałam to usłyszeć w jej obecności, teraz jestem pewna, że naprawdę coś do niej czujesz.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-08-30, 03:17   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 03:17   

Wprost oniemiałem gdy ją zobaczyłem patrzyłem na nią i zastygłem w bezruchu przełknąłem ślinę i wyciągnąłem rękę w jej stronę niczym małe dziecko które zobaczyło jakąś zabawkę i nie chce spuścić z niej oczu jednak po chwili oczy znów mu się zaszkliły tym razem już całkiem się poryczał i skarcił sam siebie
-Cholera kiedy stałem się taką okropną ślamazarą wszystko kwituję płaczem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 03:26   

Nie martw się drogi Kenji, Anko tak samo jak ty poryczała sięostro i rzuciła sięw twoje ramiona. Baa-chan tylko stała i się hihrała jak głupia, ale wkońcu postanowiła zostawić was samych i dać wam ten stracony czas. Sama także miałą ważne rzeczy do roboty...
-Już my-*chlip*... myślałam..., że Cie nie zobaczę... - oj beczała, beczała Anko strasznie, lecz ze szczęścia... Ze szczęścia, że omało nie umarło, a jednak wyszła z tego cało i na nowo zobaczyła swego ukochanego...
-Kenji... - odchyliła głowę, aby popatrzeć mu w oczy - ...ja*chlip*... też... Cię kocham...
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 03:29   

Nie umiałem powstrzymać łez które ciągle płynęły po moich policzkach tylko podszedłem do niej i przytuliłem ją do siebie musiałem poczuć jej zapach dotknąć jej nadal myślałem że to sen ale jeśli tak to nigdy nie chciałem się z niego obudzić stałem tak przez chwilę po czym spojrzałem jej prosto w oczy i nic nie mówiąc złożyłem pocałunek na jej ustach obejmując ją w pasie
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 03:44   

Składając pocałunek na jej słodkich ustach chciałeś, by ta chwila trwała bez końca... Jednak ten cudowny moment popsuło...? Burczenie brzuchów obojgu młodziakom. Po chwili oboje się roześmiali wciąż ze łzami w oczach i postanowili pójść zjeść Dango tak jak za pierwszym razem. Byli naprawdę głodni a to miejsce było najlepsze.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 03:50   

Otarłem w końcu łzy z moich oczu i szczęśliwy kroczyłem dumnie obok Anko aż w końcu natrafiliśmy na naszą ulubioną restaurację gdy tylko usiedliśmy zamówiłem od razu po dwie porcje dango dla każdego z nas w tym czasie ciągle się w nią wpatrywałem nie mogłem z niej spuścić oczu była taka piękna i żyła
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 04:00   

Tak samo ona nie mogła nacieszyć siętwoim widokiem. Otarła się o śmierć, a teraz jesteście znowu razem... Spokojnie czekaliście sobie na Dango rozmawiając o tym i o tamtym, wyglądało to jakby zapowiedź na coś więcej... oboje na to liczyliście, a dokładniej na bliższe zbliżenie się do siebie...
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 04:07   

Kiedy podali nam dango jadłem wciąż wpatrując się w jej cudowne oczy kiedy zjedliśmy wstałem i powiedziałem
-Co powiesz byśmy poszli tam gdzie wcześniej nam przeszkodzili - powiedziałem patrząc na nią wzrokiem pożądania
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 04:21   

Odrazu poznała ten perwersyjny wzrok... i właśnie dlatego się zgodziła. Podała ci swoją dłoń i udaliście się nad jezioro do zagajnika, w którym wcześniej byliście i prawie weszliście do wody, lecz ktoś wam przeszkodził.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 04:26   

Stanąłem nad brzegiem jeziora i odetchnąłem pełną piersią po czym powiedziałem do niej
-Co powiesz na małą kąpiel ty i ja - po tych słowach znów zwróciłem wzrok w stronę jeziora Anko mając za plecami
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 04:49   

Tym razem już nie mówiła nieśmiale tak jak za pierwszym razem, gdy tu byli...
-Czemu nie. - uśmiechnęła się seksownie - ...ale... Ku twojemu zdziwnieniu...

-Kenji-kun..., a może tak....?
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 04:54   

Odwróciłem się i gdy na nią spojrzałem prostu mnie zamurowało chciałem tego ale się nie spodziewałem zaskoczyła mnie po prostu stałem i się gapiłem jednak po chwili się otrząsnąłem i przytaknąłem jej kiwnięciem głowy i powoli ściągałem poszczególne elementy garderoby które odsłaniały ciało mięśnie i blizny gdy ostatnia część jego garderoby została zdjęta wszedł do wody i zanurzył się do pasa woda była ciepła więc powiedział jej
-Wchodź woda jest wspaniała
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 04:59   

-Umm. - przytaknęła i weszła do wody, odrazu podeszła do chłopaka. Woda obmywała jej seksowne ciało raz po raz, aż po pas. Zbliżając się do niego objęła go za szję, aż stykałą sojwe cudowne piersi z jego klatą. Prawie każdy centymetr jej ciałą stykał się z jego ciałem. Woda była tak czysta, że było przez nią widać dno, a co ważniejsze pięknę nogi cudownej Anko. Nie ukrywała czego chce... od razu zaczęli się całować.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 05:04   

Gdy tak się całowaliśmy jeździłem rękami pieszcząc każdą część jej ciała to było jak sen sen który miał się nie skończyć jedną ręką jeździłem jej po plecach zjeżdżając na dół aż do tyłka i tak w kółko a druga z przodu jeździła po piersiach następnie brzuch i aż do jej najczulszego miejsca było mu wspaniale chciało to kontynuuować jak długo się dało
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 05:39   

-Umm... Kenji-kun..., a może by tak.. bliżej..? - Anko spokojnie odwróciła się plecami i lekko pochyliła. Kenji najpierw powoli wkładał i wyjmował z niej swoje przyrodzenie cały czas pieszcząc jej urodzajne i piękne piersi. Dziewczyna wydawała z siebie cudowne odgłosy rozkoszy, aż oboje się jeszcze bardziej podniecili. Kenji jeździł jeżykiem po jej sutkach smakując ją z każdym liźnięciem, ona natomiast bardzo mu ufała, więc nareszcie zapytała odsuwając się lekko:
-Może by teraz... już... wejdziesz we mnie.....? - chłopak bez żadnego zdania tuląc mocno do siebie Anko włożył jej do środka swoje przyrodzenie i penetrował każdy cal jej ciała od środka. Non-stop masowali swoje języki przy każdym pocałunku, a chłopak trzymał ją za jej żeńską najcudowniejszą część ciała oraz za prawą pierś, którą ściskał i miętosił.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |