• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Naruto - Irek
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 00:33   

-Ahhh taaak.... no cóż, najwyraźniej narazie nie mamy się czym przejmować. Może wkońcu Jounini wrócą... oby... - nagle się otrząsnęła - ...ale opowiadaj co tam się u ciebie działo. Co tam u Kaede i Itacha? Wujek jak zwykle przed telewizorem? hahaha. - roześmiała się do łez.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-08-29, 00:37   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 00:37   

-Tak wujek pracuje zamyka się na całe dnie w pracowni i tam coś robi no cóż Itachi wyznał w końcu Keade co do niej czuje bardzo się ucieszyła Sasuke no cóż cieszy się powodzeniem wśród rówieśniczek heh ale w domu jest małym braciszkiem Itachi bardzo się o niego troszczy - powiedziałem po tym wsunąłem 2 kuleczki dango i popiłem sokiem w końcu spuściłem rękę z ramienia a po tym powiedziałem
-Huh a słyszałaś może co u Asumy z nim też nie miałem dawno kontaktu no i ten no eeeeee ja - powiedział na początku normalnie ale później jakby chcąc o coś zapytać zaczął się jąkać i nie mógł zdania sklecić ponadto znów się zaczerwienił
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 00:44   

-HAHAHA!! Co u Azumy?? Trzyma siędobrze, BA! Nawet bardzo dobrze... - [p[atrzyła na Ciebie swymi kocimi oczami - podobno kogoś sobie znalazł..., ale coś chyba chcesz cośmi powiedzieć... mów śmiało - jeszcze bardziej zagłebiła w tobie swój przepiękny wzrok przłykając kawałek dango i oblizując usta.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 00:46   

-Bo ten no ja zauważyłem plakat że dzisiaj w tym no kinie jest nowy film no i ten może poszła byś ze mną - powiedziałem jednak język okropnie mi się plątał ledwo udało mi się to wszystko z siebie wydusić teraz tylko czekałem na jej odpowiedź
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 00:51   

Przysunęła się bardziej do Ciebie cały czas patrząc Ci się w oczy jakby hipnotyzując Cię swoim wdziękiem przygryzając dolną wargę - jesteś pewnien...? - mówiła uwidzicielsko - jeśli tak bardzo chcesz... - była jakieś 3 cm od twojej twarzy... - to się zgadzam. - odrazu się odsunęła i chapnęła jedno dango. Wyglądało to jakby bawiła się z tobą w gierki, ale cały czas jakby tobą zauroczona.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 00:55   

Odetchnąłem z ulgą kiedy się zgodziła i sam dojadłem moje dango i dopiłem sok mimowolnie uśmiechnąłem się do niej włączając podryw mode który jeszcze nigdy go nie zawiódł patrz jej w oczy tymi swoim boskimi oczętami a i uśmiech który pojawił się na jego twarzy był tajemniczy i uwodzicielski i tak patrzył na nią tylko dodał
-Bardzo się cieszę seans jest o 19.00 wpadnę do ciebie a teraz masz jeszcze ochotę na coś do jedzenia czy może się przejdziemy
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 01:01   

Seksowny uśmiech pojawił się na jej twarzy, myślałeś co teraz powie, miałeś raczej zamiar na przechadzkę dokądś niż opychanie się jakimś raciem i nagle...
-Tak, pójdźmy w jakieś ustronne miejsce... - YES YES YES!! Tyle ci tylko przyszło na myśl, a ona dodatkowo zatrzepotała swymi cudownymi rzęsiskami.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 01:07   

Uśmiechnąłem się do niej i znów podałem jej rękę gdy tylko mnie złapała pomogłem jej wstać i natychmiast skierowałem się w moje ulubione miejsce gdzie zawsze przesiadywałem gdy potrzebowałem spokoju bądź gdy było mi źle a teraz zabieram tam Anko Fuck Yea! tak więc ruszyłem z nią do lasku a tam spacerowaliśmy aż doszliśmy do niewielkiego jeziora w środku lasu zawsze jest tam cicho i spokojnie gdy doszliśmy na miejsce spojrzałem na nią z uśmiechem i zastanawiałem się co sądzi o tym miejscu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 01:15   

Nie zastanawiając się zamkneła oczy wzięła wdech, przy okazji widziałeś jej najcudowniejsze walory zbereźniku i powiedziała:
-Sugoooiiii... przepiękne miejsce. Jakim cudem ja o nim nie wiedziałam? - otworzyła oczy i odrazu spojrzała na oczy, zaczerwieniła się i zasugerowała, aby usiąść koło jeziora kiwając głową w jego stronę.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 01:33   

-Odkryłem jej aż głupio się przyznać gdy wagarowałem jeszcze za czasów akademii zawsze tu przychodzę gdy jest mi źle lub wręcz przeciwnie jesteś pierwszą osobą jaką tu przyprowadziłem - powiedziałem zgadzając się na propozycję tego by właśnie tam usiąść byłem ciekawy chciałem jej zadać tak wiele pytań a żadnego nie umiałem z siebie wydusić
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 01:37   

-Hahaha, a więc to tak - zaśmiała się niewinnie - co myślisz, aby... w-w...... we... - trochę się wstydziła - wejść do wody...? Mogłoby.. być fajnie... - przygryzła dolną wargę i tak się zawstydziła, że, aż cała poczerwieniała. Bardzo ją nurtowało co on odpowie.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 01:40   

-Hmmmmm o tej porze roku jest wyjątkowo ciepła jak najchętniej - powiedziałem z uśmiechem i pomimo starań nie udało mi się ukryć rumieńca który już po chwili zmienił moją twarz w czerwoną jak burak ale nie zrażony tym zdjąłem buty i koszulkę oczekując następnie na to co zrobi moja towarzyszka
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 01:45   

Nie krępując się chłopaka ani trochę już zaczynała zdejmować bluzę, gdy nagle...



-Uhh... Kenji-san... - pojawiły się na jej twarzy rumieńce.((jak to zwykle jest pokazane w takich momentach w anime))
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 01:48   

-Mam nadzieję że nie będziesz mi miała tego za złe - powiedziałem po czym jeszcze bardziej się do niej przysunąłem i namiętnie pocałowałem ją w usta nie przerywałem pocałunku ani na chwilę jednak wyczekiwałem jej reakcji
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 01:54   

Najpierw stała w bez ruchu trzymając się Ciebie jedną ręką, po czym objęła Cię obiema i oddaliście sie pod wpływ emocji, które do siebie czuliście. Trwało to tak jeszcze przez jakiś czas, gdy Anko odsunęła twarz, spojrzała na Ciebie:
-Kenji-kun... ja... ja...... - aż łeska uroniła się w jej oku i jeszcze mocniej Cię obięła i pocałowała jeszcze raz tym razem z jeszcze większym uczuciem...
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |