• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja zaporzyczona od Jamariko :P
Autor Wiadomość
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 15:04   Sesja zaporzyczona od Jamariko :P

1. Imię: Craven
2. Rasa: Lykanin (Może się przemienić w wilkołaka kiedy chce)
3. Status: Mistrz Wojenny
4. Bronie: Duży miecz dwuręczny wykonany z kryształu który po zranienu wprowadza do ciała truciznę, jest duży i zielony
5: Ekwipunek: Lekki płaszcz otoczony potężnymi czarami ochronnymi, pod nim łatwa w ściąganiu koszula i czarne spodnie,Mała kusza strzelająca strzałami żywiołów i pełny kołczan bełtów około 100, mikstury lecznicze, 200 dukatów.
6. Profesja: Łowca
7. Magia: Specjalizuje się w czarnej magii
8. Przydomek: Ostrze Ciemności
9. Wygląd:Z prawej jak wygląda jako człowiek z lewej jak wygląda po przemianie


Czary Znane do tej pory:
-Lumus Solem - Z ręki wystrzeliwujemy czarną kulę która po zetknięciu z celem wybucha podobna do kuli ognia jednak dużo silniejsza
-Vipera Ivanesca - przywołanie czarnego demonicznego węża który jest na nasze usługi
-Tenshin Kyushuu- Mroczny Rytuał możemy się uzdrowić poświęcając czyjeś życie
-Ookami Mayo - technika niezwykle przydatna przeciwko dużej liczbie przeciwników, użytkownika tej techniki zaczyna spowijać czarny dym który zmienia się w kulę i robi coś w rodzaju wybuchu który niszczy wszystko na swojej drodze wybuch ma średnicę 20m jednak nie rani ona użytkownika
-Arabeska Tsu - jest to zaklęcie penetracji mózgu cięgi niemu możemy wygrzebać z pamięci przeciwnika co tylko chcemy warunkiem jest to że musimy go trzymać za głowę
-Impal Tyrande - tajemnicza i jak do tej pory najpotężniejsza moc naszego bohatera, spowija go czarny dym i przemienia w demona jest nim jakieś 30min gdy wraca do własnej postaci traci przytomność do tej pory tylko 2 razy użył tej mocy jego moc wtedy jest nieograniczona i jest nieśmiertelny
-Akuma Sura - Craven wystawia rękę do przodu, następnie jego rękę zaczyna otaczać czarna powłoka która wystrzeliwuje i w locie błyskawicznie zmienia się w czarnego smoka którym sterujemy jakbyśmy to nim byli

Po każdej walce z użyciem czarów konieczny jest odpoczynek jeśli się przecholuje można wylądować w szpitalu

Krótkie wprowadzenie. Gra toczy się w 2500 roku. wszystkie cywilizację zostały zniszczone, a wiedza zapomniana. Teraz ludzie odbudowują co się da. Ale nie są już sami. Powstało wiele mutantów, ale najpotężniejszymi zostali wampiry. Są o wiele sprawniejsi pod każdym względem od ludzi. Także są bardziej sprawni umysłowo. Najszybciej dotarli do okresu średniowiecza, zniewolili niektórych ludzi i stworzyli z połączenia komórek luidzkich i wilkołaków nową rasę, Lykan ludzi którzy mogli się przemieniać kiedy chcieli w wilkołaki i wykorzystali ich do bronienia swoich twierdz dniem, jednak niedługo po tym Lykanie wydostali się spod jarzma wampirów i zaczęli się rozwijać, szybko dogonili w rozwoju wampiry między nimi toczy się stałą wojna.
Craven jest elitą wśród Lykan jest najbardziej zaufanym człowiekiem Victora władcy wszystkich Lykan i najpotężniejszego z nich wszystkich.
Teraz próbuje pogodzić obie rasy, by żyły w pokoju, ale nie zapomina także o tym co wampiry im zrobiły także gdy zachodzi potrzeba ściga je i zabija Lykanie się nie starzeją więc trudno określić ich wiek.
To tyle, resztę pozostawiam twórczości prowadzącego.:)
_________________


I will not die I wait here for you...
Ostatnio zmieniony przez Ireshige Seija 2010-08-14, 22:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-08-13, 15:33   

Ostatnio zmieniony przez Nizari Asneri 2010-08-14, 22:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 15:33   

Obudziłeś się w swojej komnacie w zamku. Był świt.
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 15:49   

Otworzyłem oczy i z leżącej przeszedłem do pozycji siedzącej odrzuciłem moje długie włosy na plecy i wstałem z łóżka jeszcze bolała mnie rękę po starciu z wampirami na granicy starych włoch a jakby tego było mało watykan wciąż rozsyła swoich egzorcystów poszedłem do łazienki i wziąłem prysznic po tym wytarłem się i wróciłem do sypialni, następnie ubrałem się w mój standardowy strój włosy zebrałem do kupy i związałem gumką do włosów następnie wziąłem mój miecz, kuszę i moją ulubioną lekturę Książkę Opisania Mroków, po tym zszedłem do wspólnej sali na śniadanie o tej porze powinna być pełna
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 16:18   

Tak jak podejrzewałeś cała jadalnia była pełna. Po chwili usłyszeliście alarm.
-Kumojin atakuje! Szybko do broni!
Ktoś wbiegł do jadalni i krzyczał.


Kumojin - Pająkoludzie ;d
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 16:21   

-No nie a już miałem nadzieję że coś zjem cholera muszę zwołać oddział znają procedurę tak więc pod komnatę pana Victora - powiedziałem sam do siebie i co sił w noga pobiegłem pod komnatę naszego pana tak jak to było w procedurze w czasie ataku gdy tam dobiegłem czekałem na resztę a następnie na rozkazy dowódcy
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 16:34   

Po chwili zjawił się twój oddział i Victor.
-Biegnijcie do bram i brońcie zamku. Wojownicy na przód, magowie rzucajcie zaklęcia zza pleców wojowników.
Powiedział po czym wziął swój niebiański łuk i zaczął biec na wierze obserwacyjną skąd miał zamiar strzelać do wrogów.


Niebiański łuk - Strzały wystrzelone z tego łuku są w stanie przebić wszystko. Jest w stanie przebić 5osób stojących w rzędzie na wylot. Jest koloru błękitnego i jest bogato ozdabiany szafirami.
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 16:56   

-Tak jest - powiedziałem i ruszyłem z moim oddziałem do bram kiedy już tam byliśmy powiedziałem do mojego 5 osobowego oddziału -Arashi, Hector wy dwaj za mną, Beck wesprzesz swoją magią żywiołów prawą flankę, Tanja ty idź na lewą i staraj się by zginęło jak najmniej naszych liczę na was - po tych słowach pobiegłem ku bramie a moi dwaj towarzysze za mną jeden z nich był mistrzem we władaniu sztyletami a drugi walczył magicznym mieczem i tarczą, Beck miała berło żywiołów a Tanja łuk kiedy dobiegliśmy do bram bitwa już zapewne trwała tak więc dobyłem mojego miecza i na początek posłałem na tyły wroga 2 czarne kule które pełniły rolę kuli ognia tylko że ich moc jest znacznie większa kiedy doszedłem do pierwszej linii krzyknąłem -Vipera Ivanesca ! - był to czar który miał stworzyć ogromnego węża czarnej magii i odgrodzić naszych o tamtych potworów i również ich atakować sam również począłem atakować ich mieczem moi dwaj towarzysze cały czas byli przy mnie
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 17:31   

Walka była ostra... Widziałeś jak kolejni mutanci padali ze strzał wystrzeliwanych przez Victora. Wąż rozwalał armię przeciwnika machając ogonem. Walka była ciężka między innymi z powodu, że przeciwnicy mieli po 6mieczów. Trwało to kilkadziesiąt minut, aż wreszcie wam się udało... Przeciwnicy zostali zwalczeni.
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 17:45   

-Phew nareszcie - powiedziałem do moich dwóch kompanów a część włosów opadła mi na twarz odesłałem węża i poczułem się jakoś dziwnie poczułem ból w ramieniu w które oberwałem tydzień wcześniej w czasie walki z wampirami i nim się zorientowałem straciłem przytomność i padłem na ziemię
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 17:55   

Ocknąłeś się w szpitalu. Nad tobą stał twój oddział i Victor.
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 17:57   

Otworzyłem oczy i pierwsze co zrobiłem to zerknąłem na moje ramię następnie na tych co byli przy mnie więc przeszedłem do pozycji siedzącej i powiedziałem
-Co się stało - czułem kłujący ból w ramieniu kto by pomyślał że jedna rana da mu się tak we znaki
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 18:15   

-Pokonaliśmy ich... jakiś tydzień temu.
Powiedział Victor jak by obojętnie. Stał oparty o ścianę.
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 18:18   

-Tydzień byłem nieprzytomny - wręcz wykrzyczał -Muszę się pozbierać pewnie są nowe misje i ta papierkowa robota - i gdy już chciał wstać znów poczuł ten uciążliwy ból w ramieniu -Co mi jest - powiedział i lekko się skrzywił
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 19:28   

-Spokojnie... Poleżysz tu jeszcze kolejny tydzień... Naradzie oddział przejmie Arashi. Jeszcze nie wiemy do końca co ci jest, ale pracujemy nad tym...
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 20:47   

-Nie mogę tu tak leżeć pewnie są ranni po tym ataku muszę pomóc a panie chciałbym potem o czymś z tobą porozmawiać - powiedziałem usilnie starając się wstać jednak w końcu się poddałem i położyłem po czym powiedziałem do Arashiego -Liczę na ciebie nie zawiedź - następnie czekałem czy jeszcze ktoś coś ode mnie chce
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |