• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Paczka dla stolarza z Takigakure
Autor Wiadomość
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-04, 20:53   Paczka dla stolarza z Takigakure

Spakowałem się wziąłem swoje "zabawki""wojenne"i wyszedłem z Konohy wschodnią bramą, jednak nie wiedziałem, gdzie iść dalej. Ponieważ Jeszcze nigdy nie opuszczałem swojej wioski, do tego brak mapy zdecydowanie utrudniał mi objęcie odpowiedniej drogi.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
Ostatnio zmieniony przez Sachi Uchiha 2010-08-04, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-08-04, 20:58   

Ostatnio zmieniony przez Simeon Kaguya 2010-08-04, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-04, 20:58   

Wyszedłeś z Konohy wschodnią bramą, jednak nie wiedziałeś, gdzie iść dalej. Jeszcze nigdy nie opuszczałeś swojej wioski, do tego brak mapy zdecydowanie utrudniał objęcie odpowiedniej drogi.

// O tym, czy doszedłeś do Taki decyduje MG, ty możesz jedyne wyruszyć i iść...//
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-04, 21:25   

hmm jak by tu dojść do tej wioski?O już wiem Jeśli dobrze pamiętam z lekcji to ta wioska leży południe od wschodnią bramy z Konohy czyli muszę iść Południową drogą i wtedy powinienem dojść do Wioski Takigakure
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-04, 21:31   

// Dobra, dam Ci lekko podpowiedź^^ http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=157 Takigakure to wioska z kraju wodospadu//

Wyruszyłeś południową drogą, przemierzając zawiłe ścieżki prowadzące przez małe lasy i różnorakie polanki. Nagle zaczęło Ci świtać, że chyba pomyliłeś kierunki i powinieneś jeszcze raz przemyśleć, w którą stronę masz iść.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-04, 21:40   

Sachi idąc drogą spostrzegł się że chyba źle poszedł -O kurcze chyba trzeba było is na zachód Sachi szybko się nawrócił i poszedł na zachód będąc pewnym swojej decyzji -Dobra biegnę z całej siły by zdążyć przed zmrokiem.


PS.Jak coś źle to pisz na gg ;]Sorki że tak to wyszło ^^
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-04, 21:44   

Na drodze napotkałeś wilka. Wyglądał na dość głodnego. Powoli zaczął do ciebie podchodzić warcząc. Już na pierwszy rzut oka było widać, iż nie był przyjaźnie nastawiony. Czas leciał, a on stał na twojej drodze, powolutku się do ciebie przybliżając. Wyglądało na to, że "miał na ciebie ochotę". Warczał coraz mocniej. Chyba chciał, byś został jego ofiarą.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-04, 21:49   

-Spokojnie jeśli się do mnie zbliżysz będę cie musiał zabić,a tego nie chcemy my obaj Prawda?Sachi spokojnie patrzył na niego wzrokiem i śledził jego każde posuniecie

Gdy wilk zaatakuje Użyję Kawarimi no Jutsu i zamienię się miejscami z deską leżącą w krzakach a ja przeczekam i obmyślę plan działania
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-04, 21:56   

Wilk spojrzał na ciebie jak na idiotę. Miałeś wrażenie, że śmieje się z tego, że do niego mówisz. Zbliżał się cały czas do ciebie powolnym krokiem. W końcu stał tylko jeden metr od ciebie. Wyglądał jakby szykował się do ataku.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-05, 07:23   

-Dobra koniec tego muszę cię zabić.Nie no ja chyba wariuje mowie do Wilka ? Sachi odskoczył do tyłu rozpędził się w stronę wilka i użył techniki Token


Nadal miałem przygotowaną technikę Kawarimi no Jutsu z deska która leży w krzakach na wypadek gdy by wilk uniknął mojego ataku i by mnie zaatakował.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-05, 08:32   

Wilk z łatwością uniknął Twojego Tokkena. W końcu szybkość, nie była Twoją mocną stroną. Następnie przystąpił do ataku, jednak wgryzł się w kawałek deski. Z łatwością go przegryzł, co świadczyło o sile zgryzu Twojego oponenta.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-05, 08:58   

-To będzie ciężka walka lepiej jeśli się zabezpieczę -Sharingan Po użyciu tej techniki wyskoczyłem w górę jak najwyżej potrafiłem użyłem Bunshin no Justu i rzuciłem 1 kunaiem w wilka lecz moja technika zrobiła +4 kunaie (tylko cienie) i wilk miał małe szanase aby odgadnąć który kunai jest prawdziwy a mój Sharingan zwiększył szybkość ruchów i lotu kunaia.


Gdyby wilk zaatakował to technika Bunshin no Justu zrobiła pięć cieni mnie czyli ma małe szanse na trafienie we mnie a gdy by dobrze wybrał i leciał na mnie tu uniknął bym ataku lub wyciągnął bym kunai i bym odparł atak.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-05, 09:37   

//Bunshin no jutsu to iluzja, nie potrafi ona wykonywać technik. Poza tym nie wiem, czy masz taką technikę, aby zrobić cienie dla broni. //

Wyskoczyłeś w powietrze, zrobiłeś bunshina i rzuciłeś kunai'a w wilka, który bez najmniejszych problemów go uniknął. Był zdenerwowany, więc wyskoczył w Twoją stronę, aby zaatakować, lecz trafił w klona.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-05, 11:49   

Spadłem na dół i zaraz odskoczyłem i zaatakowałem techniką Taren Ken mając nadzieje że atak się powiedzie i wygram tą walkę.

Gdy kontratakuje mam przygotowaną technikę Kawarimi no Jutsu i zmienię się miejscami z kamieniem za wilkiem i zaatakuje go techniką Token w plecy .
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-05, 17:33   

Zanim odskoczyłeś wilk zaatakował cię. Poczułeś jego szczękę na swoim ramieniu. Jakimś cudem się wyrwałeś, lecz byłeś nieźle ranny. Zwierze było gotowe do kolejnego ataku, a ty czułeś, że może się to źle skończyć...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-05, 17:57   

-Dobra koniec tej zabawy teraz dostaniesz i poczujesz całą moją moc.Gdy skończyłem mówić chwyciłem Wilka w GenJutsu technika Ruoda Ibaki gdy mi się by to udało to zaszedł bym wilka od tyłu gdy był w GenJutsu i zaatakowałem go techniką Token od tyłu
gdy by uniknął tego ataku (GenJutsu)i by zaatakował mnie to miałem przygotowane Kawarimi no Jutsu i zmienię się miejscami z kamieniem za wilkiem i zaatakuje go techniką Token w plecy .
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |