• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Sachi'
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-11, 18:44   

+1 siły
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Wysłany: 2010-08-11, 19:13   

_________________

 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-11, 19:13   

Dobra teraz idziemy pobiegać.Ustawiłem się na lini i po chwili wystartowałem przebiegnięcie jednego okrążenia zajęło mi gdzie 45 sec.Po gdy biegłem pierwsze okrążenie to się wogólę nie czułem zmęczony biegłem z pełnią sił gdy kończyłem to okrążenie myślałem sobie tylko jedno -jeszcze tylko cztery okrążenia i koniec Dam radę Sachi dasz rade dasz rade !! Byłem zdeterminowany i pełny entuzjazmu .Gdy zaczynałem drugie okrążenie to omijałem wszystkie przeszkody jakie spotkałem na ziemi (gałęzie,kamienie,dziury)gdy do skończenia drugiego okrążenia zostało mi gdzieś 50m to już się myślałem że jeszcze tylko trzy jeszcze trzy tylko.Gdy zaczynałem trzecie okrążenie czułem się lekko zmęczony ale to mi ni przeszkodziło w biegu byłem tak samo zdeterminowany jak na początku wyścigu i ciągle sobie powtarzałem -Dam rade -Dam radę nie poddam się,.Nie zważając na przeszkody ukończyłem te okrążenie a mój stoper pokazał że to był rekordowy czas jak na mnie 42 sec ! Byłem bardzo szczęśliwy z tego sukcesu gdy skończyłem trzecie okrążenie to zacząłem czwarte.Tym razem to już się czułem bardzo zmęczony nogi mi się plątały a ramiona bolały ale biegłem dalej i ukończyłem wreszcie to okrążenie.Gdy brałem się za piąte okrążenie to myślałem tylko o tym że to ostatnie okrążenie i dam sobie rady.O mało a bym się przewróciłem w połowie drogi o kamień który leżał na środku.Gdy ukończyłem wyścig byłem z siebie dumny.Ostatkiem sił podszedłem po kamień o który mało bym się nie wywróciłem i położyłem go na bok aby nike więcej się o niego nie potrącił ...
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-11, 20:24   

+2 siła
+1 szybkość
_________________
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-12, 07:16   

-Dobra teraz idziemy na siłownię poćwiczyć,bo bieganie zaczyna mnie nudzić.Wszedłem na Siłownię i przygotowałem sobie sztangę po 5 kg na jedną rękę czyli 10 kg razem.Po chwili zacząłem podnosić ciężarki.Były bardzo ciężkie więc pierwsze podnoszenia były wolne i zajmowały ok 5 sec a to bardzo dużo.Lecz po paru dźwignięciach sztangi szło mi coraz lepiej i szybciej.Byłem szczęśliwy że mi coś wchodzi i staję się coraz bardziej silniejszy co pokarz mi przyszła misja...
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-12, 08:54   

//Ten post, to to samo, tylko zmieniłeś ciężar. Poza tym, ty w ogóle nie odpoczywasz. Nawet kiedy specjalnie napisałem, że czułeś się zmęczony, to ty poszedłeś na siłownię.
Byłeś kiedyś na siłowni? xD Opisz dokładniej co robisz, bo ja tu nie wiem nawet, w jaki sposób ćwiczysz ;)//

+1 siła

3h w szpitalu - przy ostatnim powtórzeniu na sztandze poczułeś, ale także usłyszałeś, że jakaś kość nie wytrzymała ciężaru. Na szczęście przybiegł instruktor, który ci pomógł ją założyć i powiedział, żebyś na przyszłość pamiętał o odpoczynku między seriami.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-12, 12:21   

-Po wyjściu ze szpitala udałem się do domu ,spakowałem prowiant i ruszyłem na siłownię.Założyłem sobie po 6kg czyli 12 kg ogólnie i zacząłem leżąc podnosić Sztangę do góry.Było ona ciężka więc pierwszym razem powoli podnosiłem sztangę lecz po czasie podnoszenie już szło mi szybciej i wydawało się coraz bardziej lekkie,lecz nadal miałem te 12 kg tak jak na początku,a to świadczyło że staje się silniejszy.Gdy to skończyłem udałem się na ławeczkę odpocząć.PO 15 min udałem się na bieżnię pobiegać biegałem gdzieś 10 min.Biegłem swoim tempem tak aby się nie zmęczyć za szybko i abym biegał jak najdłużej.Tym samym będę trenował szybkość...


Może być tak ??
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-12, 14:25   

//do szpitala jak idziesz, to musisz tam dać posta, że przychodzisz do szpitala na ileś tam czasu, od tego się liczy długość pobytu, tak to będę to traktował, jakby cię w ogóle w szpitalu nie było//

Trenowałeś z kontuzją. Kiedy biegłeś, to złamana kość dawała się we znaki. Przewróciłeś się, padłeś i tyle pamiętasz. Obudziłeś się w poczekalni szpitala. Dowiedziałeś się, że będziesz musiał tam spędzić kolejne 12h
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-13, 07:58   

-Po wyjściu ze szpitala udałem się do domu ,spakowałem prowiant i ruszyłem na siłownię.Założyłem sobie po 6kg czyli 12 kg ogólnie i zacząłem leżąc podnosić Sztangę do góry.Było ona ciężka więc pierwszym razem powoli podnosiłem sztangę lecz po czasie podnoszenie już szło mi szybciej i wydawało się coraz bardziej lekkie,lecz nadal miałem te 12 kg tak jak na początku,a to świadczyło że staje się silniejszy.Gdy to skończyłem udałem się na ławeczkę odpocząć.PO 15 min udałem się na bieżnię pobiegać biegałem gdzieś 10 min.Biegłem swoim tempem tak aby się nie zmęczyć za szybko i abym biegał jak najdłużej.Tym samym będę trenował szybkość...


To jest to co poprzednio.Nie obraź się. ;]
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-13, 11:55   

+2 siły
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |