• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Sachi'
Autor Wiadomość
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-07-29, 10:32   

-Co się ze mną dziej muszę być pewny powodzenia tej techniki muszę się skupić i opanowac ta technikę.Jestem tego pewny tym razem mi się uda.-Sachi wykrzyczał a w jego oczach pokazał się ogień.-Dobra czas brać się do roboty a nie rozmyślać ty razem dam sobie rady jestem tego pewien Po tych słowach Sachi skupił się bardzo mocno,zebrał dużo chakry, wyobraził sobie technikę Token i jak uderza tą techniką w przeciwnika.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-07-29, 10:39   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-29, 10:39   

72%
_________________
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-07-29, 11:08   

-Ahhh znowu mi się nie udało.Może mam słabą siłę woli albo za słabo wierzę w sukces tej techniki.PO tych słowach Sachi użył swojego Sharingana aby szybciej się uczyć tej techniki-Dobra tym razem nie zawiodę pokarzę jaki jestem mocny pokarzę moja potęgę . Sachi wykrzyczał to na głos a wszyscy sie na niego popatrzeli z zdumieniem -Dobra czas brac się do pracy Sachi skupił się bardzo mocno,zebrał dużo chakry, wyobraził sobie technikę Token i jak uderza tą techniką w przeciwnika.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-29, 11:16   

100%
_________________
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-06, 18:51   

-Dobra ty razem potrenuję nad szybkością przebiegnę parę okrążeń aby poprawić swoją szybkość.Ta umiejętność pomoże mi w walce w zwarciu,gdy będę szybszy od przeciwnika po go pokonam,mam taką nadzieję i wierzę w mój sukces.Gdy będę dość szybki aby wykonywać misje rangi C to poćwiczę siłę.Szybkość + siła dają niezłe połączenie i ciężko jest unikać ataków a co z tym niesie więcej powodzonych misji,wygranych walk i szpan przed kumplami i sensei.Gdy to mi się powiedzie to będę trenował Jutsu,a w szczególności TaiJutsu.Szybkość i siła zwiększą efektywność tych Technik i będę prawie nie do pokonania.Będę tak potężny że zostanę Kage wioski lub założę własną wioskę lub organizację O już wiem jak się będzie nazywać "Meuzi" wpadłem na ta nazwę podczas treningu jutsu.A najlepiej by było gdybym założył własny klan wtedy wszyscy by mnie szanowali i nikt by się nie ośmielił ze mnie się śmiać lub mnie krytykować.Ponieważ wszyscy by się mnie bali a zarazem by mnie szanowali tak jak Kage wioski.Dobra czas brać się do pracy a nie rozmyślać dan daleką przyszłością.Po tych słowach wziąłem się do pracy zobaczyłem wolny tor do biegania.Ustawiłem się na lini Startu i przebiegłem trzy okrążenia toru aby poprawić swoją wytrzymałość i szybkość
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-06, 18:57   

+2 szybkość
+1 siła
_________________
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-06, 19:04   

-huu ale się zmęczyłem chwilę odpocznę na ławce i znowu zaczynam biegać aby zwiększyć swoją siłę i szybkość.Hmm ciekawe jak mi pójdzie z treningiem dalszym czy dalej tak szybko czy wolniej,ciekawe jak moim kolegą z akademii idzie trening i jakie potężne techniki opanowali i czy więcej ode mnie .EE TAM na pewno jestem potężniejszy od nich choć niektórzy z nich potrafią zaskakiwać...Dobra koniec tych pogaduszek czas brać się do biegania już dość wypocząłem i mogę biegać dalej teraz zrobię cztery okrążenia toru a nie trzy.Sachi ustawił się na STARCIE i zaczął biec ...
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-06, 19:32   

+1 szybkości
_________________
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-06, 19:43   

-O kurcze ale jestem zmęczony.Dobra 5 min przerwy i zaczynam dalej biegać.To bieganie jest bardzo ciężkie,szybko się męczę.Jeszcze w tak upalny dzień to jest wyzwanie biegać lecz jeśli chcę być jednym z najlepszych tu muszę trenować nie zważając na trudności które w życiu napotkam i będę się z nimi borykał.Dobra koniec przerwy chwilę odpocząłem i mogę dalej biegać i trenować szybkość aby stać się bardzo dobrym Ninją.Po tych słowach ustawiłem się na lini startu 3,2,1 Start pobiegłem 3 okrążenia ....
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-08-06, 19:46   

+1 szybkości

Jak chcesz więcej to nie gadaj 5,5 linijki i 0,5 linijki biegaj tylko na odwrót ;p
_________________
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-11, 13:40   

-Dobra nie czuję się zmęczony więc idę biegać dalej aby poprawić szybkość i siłę.Ustawiłem się na lini startu.START pobiegłem swoim tempem aby się nie zmęczyć a abym doleciał do końca.Pierwsze okrążenie było spokojnie nie czułem zmęczenia i biegłem dość szybko.Gdy skończyłem pierwsze to zacząłem drugie.Biegłem lecz dalej nie czułem zmęczenia i biegłem tak jak na początku.Po tym okrążeniu zacząłem trzecie,lekko czułem że zaczynam się powoli męczyć i zastanawiałem się czy dam radę dobiec do końca.Przy końcówce trzeciego a na początku czwartego okrążenia byłem bardzo zmęczony,nogi mi się plątały a ramiona strasznie bolały myślałem że nie dam rady dokończyć tego biegu,a jednak przekroczyłem linię mety i usiadłem zaraz na ławeczce...
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-11, 14:18   

+2 szybkość
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-11, 14:33   

-Jeszcze za mało muszę biegać więcej aby być szybkim.Ustawiłem się na lini startu i pobiegłem,Pierwsze okrążenie poszło szybko nie czułem zmęczenia i czułem się na siłach aby dalej mogłem biec i kontynuować biegi.Gdy byłem w połowie drugiego okrążenia dalej nie czułem zmęczenia i mogłem kontynuować wyścig bez przeszkód.Gdy zacząłem trzecie okrążenie o dziwo nie czułem się zmęczony tylko troszkę bolały mnie nogi a tak poza tym wszystko było w porządku.Przy Czwartym "kółku"byłem już troszkę zmęczony i ramiona zaczynały mnie pobolewać.Gdy kończyłem czwarte okrążenie uświadomiłem sobie że mogę zacząć piąte okrążenie ponieważ czułem się jeszcze na siłach.Gdy zacząłem piąte okrążenie już byłem bardzo zmęczony nogi mi się plątały i o mało i bym się wywrócił a ramiona bolały bardzo.Gdy skończyłem piąte okrążenie to usiadłem na bieżni...
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-11, 15:38   

Czujesz zmęczenie. Nudziło cie monotonne bieganie.
+2 szybkość
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sachi Uchiha 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 216
Skąd: Góra
Wysłany: 2010-08-11, 16:19   

Nie chce mi się już biegać to Nudne ! O wiem będę Podnosił sztangi i biegał na przemian.
Gdy podniosłem głowę zobaczyłem Napis "Siłownia" I wyruszyłem biegiem.Siłownia była pusta Więc byłem sam i mogłem zacząć ćwiczyć od razu.-Na początek weźmiemy od lekkich ciężarków.Wziąłem sztangę o 20kg czyli x2 20kg =40kg ogólnie.I zacząłem podnosić na początku było ciężko jedno podniesienie zajmowało mi ok 10 sekund a to bardzo dużo lecz po paru podniesieniach sztangi coraz szybciej mi to szło.Podniosłem ją z 10 razy i uznałem że należy mi się chwila odpoczynku i wracamy do treningu.
_________________
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=494g
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |