• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc panu Honotu
Autor Wiadomość
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-25, 17:51   pomoc panu Honotu

Wybiegam z budynku a na niebie niema ani jednej chmury wiatr w cale nie wieje a słońce grzeje jak nigdy używam Shunshin no Jutsu i przemieszczam się na budynek następnie skacze z budynku na budynek w stronę obrzeż wioski.Kiedy dotarłem na obrzeża wioski rozglądam się po okolicy w poszukiwaniu sadu.Po pewnym czasie znalazłem sad.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
Ostatnio zmieniony przez Katsumi Toshishai 2010-07-25, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-07-25, 18:03   

Ostatnio zmieniony przez Simeon Kaguya 2010-07-25, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-25, 18:03   

Skacząc tak z dachu na dach w dość szybkim tempie dotarłeś do małej chatki położonej przy ogrodzonym sadzie. Byłeś zmęczony, prawdopodobnie przez ciągłe skoki, które męczyły bardziej, aniżeli zwykły bieg. Zdyszany podbiegłeś do drzwi i odruchowo chwyciłeś za klamkę. Były one zamknięte, a mężczyzny nigdzie nie było...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-25, 20:49   

Zmęczony siadam przy domu aby odpocząć po skakaniu z dachu na dach
"Na kiego grzyba skakałem po tych dachach nic trzeba znaleźć właściciela domu"-pomyślałem.
Wstaje z ziemi i poszedłem do sadu mając nadzieje, że on tam będzie
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-25, 21:36   

Kiedy tak sobie siedziałeś i odpoczywałeś pod domkiem pana Honotu, zauważyłeś pojawiającą się sylwetkę człowieka. Gdy podszedł bliżej zauważyłeś, że to starzec. Człowiek wydawał się być zmęczony i spracowany. Gdy tylko Cię zobaczył rzekł krótko: Co tu robisz?
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-25, 21:39   

- Witam jestem Katsumi Toshishai przysłano mnie na pomoc przy sadzie wiec w czym jest problem-powiedziałem
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-25, 21:46   

-Dobrze się czujesz, młodzieńcze? Kto cię tu tak w ogóle przysłał? Powiedz mi więcej o tym, bo nie wiem od kogo jesteś. Tyle ludzi przychodzi tu pracować. Wiadomo. Okres letni. Jabłka w sadzie kwitną. No a my, starsi, już nie mamy tyle krzepy i witalności, by zbierać je samodzielnie. Jednak jeżeli tylko chcesz, to możesz zacząć od zaraz, ale najpierw odpowiedz na moje pytania. - odpowiedział starszy pan, widocznie był bardzo gadatliwy, buzia mu się nie zamykała.


//pisz troszkę dłuższe posty, bo napisać jedną, dwie linijki, to nie jest żaden wyczyn. Pamiętaj, że to jak pracujesz = osiągnięta kasa, a jak będziesz dobrze pisać, to może i jakieś staty przyjdą... ;)//
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-25, 21:55   

"Ależ on gada i gada coś czuje że ta misja nie będzie taka łatwa.Aha czyli praca będzie polegała na zbiorze Jabłek"-pomyślałem
-Tak dobrze się czuje ale jestem trochę zmęczony a przysłał mnie tu Hokage z misją pomocy panu w sadzie-odpowiedziałem
Na dworze było bardzo słonecznie ale od czasu do czasu wiał chłodny wiaterek
-Ja już mogę się brać do roboty tylko proszę dać mi jakieś skrzynie do zbierania jabłek-powiedziałem
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-25, 22:01   

Hmmmm. Hokage? Nie zamawialiśmy pomocy u Hokage, ale jeżeli chcesz to tam są skrzynie - powiedział facet, wskazując Ci palcem niemały składzik znajdujący się zaraz przy domu. Pozbieraj pięć skrzyń, a pracę można uznać za zakończoną... - odpowiedział i usiadł na jednym z drewnianych pieńków znajdujących się przy chatce...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-25, 22:12   

-A to dziwne, ponieważ dostałem taką misje-powiedziałem zdziwiony idę do składzika otwieram drzwi i widzę skrzynie
"Ale tu pajęczyn"-pomyślałem biorę jedną skrzynie następnie zamykam drzwi podchodzę do drzewa i zastanawiałem się, jak mam tam wejść po dość krutkiej chwili przypomniałem sobie judsu, którego się uczyłem.Wykonuje pieczęć tygrysa mówiąc
-Dekata Ki następnie wchodzę na drzewo i znajduję sobie dość grubą gałąź i siadam na drzewie następnie zaczynam zbierać jabłka.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-25, 23:01   

Uzbierałeś jedną skrzynię. Chwiała się ona na tej grubiej gałęzi, na której jesteś, jednak cudem nie spadła.
-Hej! Co ty robisz? Radzę ci odnieść tą skrzynię, bo zaraz spadnie, a jabłka będą obtłuczone i pobite, a takie nie schodzą zbyt łatwo, poza tym psują nam renomę. Jesteśmy najznakomitszym sadem w całym kraju ognia, a ty odwalasz takie amatorskie błędy... - rzekł któryś z pracowników. Był on chudy, mniej więcej w twoim wieku. Wyglądał jakby sobie dorabiał, jednak po tym co powiedział wywnioskowałeś, że pracuje tu już trochę czasu.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-26, 09:14   

-Ok zaraz ją odniosę-powiedziałem po tych słowach zdjąłem skrzynkę z drzewa i odniosłem ją na miejsce.Wziołem skrzynke i podeszłem do tego pracownika i powiedziałem
-Witaj jestem Katsumi Toshishai i jestem tu nowy czy mógłbyś dać mi trochę wskazówek żebym nie popełnił więcej amatorskich błędów-powiedziałem
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-26, 10:05   

-Przede wszystkim nie siadaj na drzewach. Może i są twarde, ale tylko na takie wyglądają. Ich gałęzie łatwo się łamią. Krąży nawet o tym legenda, że kiedyś Pan Honotu zdobył sekretne jutsu sadowników. Działa ono tak, że przenosi energię drzew z podtrzymywania konarów do rozwijania się owoców. W ten sposób wszystko tutaj stało się łamliwe, lecz przynosi pełno owoców. Zbieraj lepiej owoce z dolnych gałęzi. Górnymi zajmują się oni - w tym momencie wskazał na jakąś piątkę pracowników, z której trójka wchodziła na drzewa i zrzucała owoce, a dwójka je łapała amortyzując upadek. - Może i wygląda to śmiesznie, ale uwierz mi. Jest to bardzo skuteczny sposób. Poza tym... Oni są świetni. Tak wysportowanych sadowników nigdzie nie znajdziesz... Kiedyś będę należał do nich! - za moment przyszedł starszy pan, z którym miałeś styczność na początku swej pracy. Odezwał się do młodzieńca - Hendo! Znów zagadujesz nowych! Do roboty! Raz, raz! - na co odparł mu młody - Oczywiście. Przepraszam, panie Tatarasu. Proszę nie mówić panu Honotu. - starszy pan teraz spojrzał na ciebie i z uśmiechem rzekł: Nieźle się uwinąłeś z tą pierwszą skrzynką. Jeszcze cztery i dostaniesz należną zapłatę. Tylko uważaj. Niektóre skrzynki są spróchniałe i pękają. Radzę ci wybierać takie, które się nie rozpadną.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-26, 10:44   

-Tak panie Tatarasu. będę uważał na te skrzynki-powiedziałem następnie podeszłem do pracownika, który mi pomógł i powiedziałem mu cicho, żeby pan Tatarasu nie usłyszał
-dzięki za pomoc-powiedziałem z uśmiechem.Następnie poszedłem do schowka aby zabrać jedną skrzynkę podchodzę do schowka i otwieram drzwi następnie biorę skrzynkę pierwszą lepszą.Gdy tylko ją podniosłem rozleciała się, więc zacząłem się przyglądać wszystkim skrzynką po chwili zauważyłem mocno zbudowaną skrzynkę, więc wziąłem ją ze sobą.Podchodzę do jabłoni tej co ostatnio stawiam skrzynkę na ziemi i zaczynam zbierać jabłka z niskich gałęzi.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-26, 10:49   

Niektóre jabłka były bardzo apetyczne. Chętnie byś je zjadł, jednak właściciele patrzyli na twoją pracę. Zerwałeś kolejną skrzynkę jabłek. Zaraz po tym podszedł do ciebie Hendo i zaproponował, że ty będziesz dalej zbierał, a on zaniesie ci skrzynkę.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-26, 10:59   

"Coś podejrzenie mi to wygląda lepiej zanieść samemu zawszę ma się pewność"-pomyślałem po dość krutkiej chwili zastanawiania odpowiedziałem uprzejmie
-Nie dzięki sam zaniosę-powiedziałem następnie wziąłem swoją skrzynkę i zaniosłem ją na miejsce.Potem poszedłem po następną skrzynkę, kiedy już ją miałem rozglądałem podszedłem do innej jabłoni przy, której nikt nie zbierał jabłek postawiłem skrzynie na ziemi
"Ale tu gorąco"-pomyślałem następnie zdjąłem bluzkę aby buło mi trochę chłodniej i aby się opalić po zdjęciu bluzki wziąłem się do zbierania owoców.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |