• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Neytiri Inuzuka
Autor Wiadomość
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-19, 21:51   Neytiri Inuzuka

Imię: Neytiri
Nazwisko: Inuzuka
Klan: Inuzuka
Wioska: Tsuki-Gakure
Ranga: Student Akademii
Kekkei Genkai: Klanu Inuzuka
Specjalizacja:
Atrybuty:

Siła:0
Wytrzymałość:0
Szybkość:0
Zręczność:0
Kontrola Chakry:0
Kontrola Natur Chakry:
Fuuton:0
Katon:0
Raiton:0
Doton:0
Suiton:0
Kontrola Kekkei Genkai:0


Styl Walki: Souihayaouda
Walka Wręcz: 1%
Jutsu: Hange no jutsu, Shunshin no jutsu, Kai, Bunshin no jutsu, Kawarimi no jutsu
Rou: 150
Wygląd: Dziewczyna średniego wzrostu, włosy sięgające do ramion koloru ciemny blond, oczy ufne i przyjazne koloru jasny niebieski, ubrana w szaro - żółte kimono przepasane pasem, na prawym ramieniu znamię w kształcie litery X
Cechy Charakteru: Miła, wysportowana dziewczyna, czasami lekko wybuchowa, umiejąca malować, przyjazna, znająca swoje powołanie, często miewa własne pomysły które przedstawia innym
Ekwipunek: 5 kunai, 5 shuriken
Biju/Pieczęć: Brak
Natura chakry: Raiton[błyskawica]
Dodatkowe: Brak
Pakty: Brak
Misje:
D-0
C-0
B-0
A-0
S-0
Historia: Noc była ponura. Było cicho.. Wszyscy z klanu Inuzuka spali w swoich domach. Ja niestety nie mogłam zasnąć. Patrząc przez okno w oddali dostrzegłam poruszającą się postać. Nagle coś mignęło zupełnie przed moim oknem. Wystraszyłam się.. Nagle cała wioska się obudziła! Wszyscy krzyczeli w niebo głosy. Wybiegłam na dwór i zobaczyłam że wszystko się pali.. Zaczęłam uciekać w głąb lasu. Gdy byłam już kilometr od wioski zobaczyłam małą grupkę ludzi. Ucieszyłam się, ponieważ byli to mieszkańcy naszego klanu. Niestety nie było tam moich rodziców.. Zrobiło mi się smutno. Postanowiliśmy pomścić swoich najbliższych.. Chcieliśmy uzyskać najpotężniejszą moc aby kiedyś klan Inuzuka mógł odrodzić się na nowo. Każdy miał opanować jakiś żywioł. Ja wybrałam Raiton. Chcieliśmy dokonać zemsty..!

KP Psa
Imię: Sa'Helu
Rasa: Owczarek Niemiecki
Płeć: On
Wygląd: Bardzo duży pies, jedno ucho przyklapnięte, bardzo umięśniony, ogon puszysty, na lewym barze znamie w kształcie pioruna, oczy koloru brązowego.
Charakter: Przyjacielski, agresywny dla wrogów, reaguje na migi właściciela, dobrze ułożony.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |