• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Hikari'ego
Autor Wiadomość
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-18, 22:31   

Widząc, że idzie mi coraz lepiej, uśmiechnąłem się, ale to nie czas na laury, już miałem w głowie nowy plan. Najpierw stojąc tyłem do senseia rzuciłem kuanie, potem zrobiłem sunshin no jutsu przed senseia, i kawarimi no jutu z kunaiami. Kunaie leciały na senseia, a ja byłem za nim odwróciłem się szybko rzuciłem kolejne szurikeny nad niego i na boki, aby odciąć mu drogę ucieczki. Następnie zrobiłem sunshin no Jutsu za senseia, i za pomocą Taren Ken spychałem go na kunaie lecące na niego frontalnie. Toki nie mógł zrobić uniku ani w bok, ani w tył ani do góry, był otoczony i byłem pewny że go trafię nawet, jeżeli użyłby Kage Bunshin No jutsu to byłem a blisko niego aby miał cza na przywołanie klonów, i unikanie mojego taren ken na raz.
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Wysłany: 2010-07-18, 22:37   

_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-18, 22:37   

- Za wolno - powiedział sensei i zrobił kawarimi dzięki czemu uniknął tych wszystkich ataków, po czym pojawił się za drzewem.
_________________


 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-18, 22:50   

Byłem coraz bardziej zdenerwowany, moje ataki stawały się coraz bardziej instynktowne. Atakowałem Tokiego automatycznie próbując rozgryźć jego schemat obrony. Hikari był coraz bardziej wkurzony, jego ruchy były coraz szybsze i silniejsze.nadal miał w butach kuanie, i nadal kontynuował atak na Tokiego.
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-18, 22:59   

- Mocniej Hikari ! - krzyknął klon unikając twoich ataków.
_________________


 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-18, 23:04   

Moja wściekłość sięgnęła zenitu, wymachiwałem rękami z taką szybkością o jakiej mi się nie śniło, sensei cały czas się cofał a ja dalej atakowałem coraz szybciej coraz mocniej, w pewnym momencie ocknąłem się lekko ze złości, ale moje ciało samo jakby się ruszało, próbowałem coś wymyślić wpadłem na pomysł z podmianą, użyłem kawarimi no jutsu kamieniem potem Sunshin no jutsu za senseia, i kawarimi no jutsu z kamieniem, kolejne sunshin no jutsu przed senseia i Taren Ken, próbując zepchnąć go na kamień, aby się potknął.
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-18, 23:10   

Sensei zauważył kamień i nie dał się podejść następnie przeszedł do ofensywy. Jednak coś było inaczej jego ataki stały się wolniejsze i przewidywalne...czy to .... Sharingan tak, to on 2 "łezki" pojawiły się w twoich oczach.
_________________


 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-19, 00:00   

Sharingan tak!! Teraz mam szansę. - pomyślał Hikari atakując Tokiego. Najpierw skupił się na ruchach Tokiego, dzięki sharinganowi miał przewagę paru sekund, ponieważ wiedział co zrobi przeciwnik. Potem atakował Tokiego wszelakimi możliwymi technikami. - Jeżeli Tokiemu udałoby się mnie zaatakować, to użyję kawarimi no jutsu z krzakami, przez co on wpakuje się w krzaki ( jeżeli będę miał farta) a ja będę bezpieczny. Sharingan daje mi dużą przewagę, szczególnie, że nadal mam kunaie w butach dzięki którym mogę skuteczniej atakować Tokiego nogami.
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-19, 13:35   

-...Szybko- powiedział klon coraz niezgrabniej unikając ataków.
_________________


 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-19, 15:08   

Hikari coraz szybciej atakował Tokiego, nie przestając myśleć o nowych podstępach i wpadł na pewien pomysł. Zrobił dwa klony jeden biegł za nim drugi przed nim. Ten przed nim skoczył Tokiemu na głowę, ale była to tylko iluzja więc nic nie mogła zrobić Tokiemu, druga zaś skoczyła w bok, a oryginał rzucił w swojego klona obok Tokiego shurikenami, Toki może rozróżniać klon od oryginału, ale klon może zasłonić mu widok. Kiedy shurikeny leciały z boku na Tokiego, zasłonięte przez klona, Hikari wyskoczył z środkowego klona, i spróbował dźgnąć tokiego sztyletem, jeżeli to by się nie udało, to na Tokiego leciały jeszcze shurikeny. Gdyby szurikeny też zawiodły, Hikari miał wykonać Sunshin no Jutsu za Tokiego, zamienić się z pobliskim kamorem, i znowó użyć sunshin przed Tokiego,zanim jeszcze shurikeny opadły by na ziemię, Udałby że atakuje Go ( Ciebie Toki) ręką, a tak naprawdę kopnął by shurikeny nogą i te poleciałyby słabo i wolno ( al dystans do przelecenia to zaledwie parę cm) i dotknęłyby Tokiego. To miało zaliczyć egzamin, a gdyby znów uniknął shurikenów, to albo trafiłbym go po ich ponownym odbiciu, albo potknąłby się o kamora, a przecież nadal były w pobliżu moje iluzje, mogące w chwili kiedy Toki spojrzałby na moją nogę, znów zasłoniłyby mu widok, a ja zamachnąłbym się drugą ręką i go uderzył.. Tak więc co by się nie wydarzyło miałem plan A- szurikeny B - Iluzję - i C- kamorka. Miałem nadzieję, że to się uda lecz w moich oczach nic się nie zmieniło, aby wróg nie mógł z nich wyczytać, mojego podstępu.
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-19, 19:01   

/ Kamorka? /

- Zdałeś - powiedział Toki zeskakując z drzewa i odwołując klona.
- aktywowałeś sharingan więc musiał bym użyć lepszych jutsu by unikać twoich ataków więc zdałeś - powiedział seinsei który patrzył z dumą na swojego ucznia.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |