• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr 27
Autor Wiadomość
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-23, 13:55   

// mam zrobić oba czy tylko bunshin no jutsu? \\

Stałam słuchając sesneia. Kiedy dowiedziałam się co mam zrobić, uśmiechnęłam się lekko.
Odetchnęłam, po czym zaczęłam kumulować chakrę w sobie. Zebrałam jej bardzo dużo. Wykonałam szybko wszystkie pieczęci. Zaczęłam wypuszczać chakrę ze swojego ciała, próbując zrobić iluzję samej siebie.
- Bushin no jutsu! - krzyknęłam.
Poczułam lekki wiaterek który muskał moją twarz. Byłam ciekawa czy coś mi wyszło...
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Wysłany: 2010-07-23, 14:13   

_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-23, 14:13   

// kage bunshin od genina, chciałem tylko różnice pokazać :D żebyś nie myślała, że można atakować bunshinem :D /

25 %
_________________


 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-23, 14:30   

// ok \\

Ponownie skupiłam się na swojej chakrze. Kształt był lekko widzialny, a iluzja słaba. Powoli i w skupieniu wykonałam wszystkie pieczęci. Tym razem włożyłam w jutsu więcej energii. Zaczęłam szybko ale z umiarem wypuszczać chakrę z ciała i formować ją na mój kształt. Zamknęłam oczy i powiedziałam:
- Bunshin no jutsu
Rozluźniłam ręce wzdłuż ciała. Otworzyłam oczy i patrzałam co wyłoni się z obłoku dymu.. Z nerwów zaczęłam podrygiwać nogą.
_________________
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-24, 12:32   

55%
_________________


 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-24, 14:56   

Uśmiechnęłam się zadowolona z postępów jakie robię. Zaczęłam się zastanawiać co robię źle. Mogły być tylko dwa powody : albo za mało chakry, albo za mało koncentracji. Postanowiłam spróbować jeszcze raz.
Zamknęłam oczy i skoncentrowałam się najbardziej jak umiałam. Czułam na skórze dotyk pierścienia, który dostałam od mamy. To był mój amulet szczęścia. Skumulowałam chakrę w głowie. Wykonałam wszystkie pieczęci. Zobaczyłam swój obraz w głowie i za wszelką cenę chciałam zrobić swojego klona. Wymieszałam energię, po czym zaczęłam wypuszczać ją z ciała i formować na mój kształt.
- Bushin no jutsu!
Lekko rozluźniłam ciało ale byłam cały czas skupiona i trzymałam chakrę w gotowości. Potarłam pierścień. Czułam że tym razem się uda. Chciałam opanować wszystkie techniki do perfekcji. Ale czy mi się udało...?
_________________
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-24, 16:42   

85%
_________________


 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-24, 17:14   

Uśmiech przeszedł mi w lekki grymas ale i tak dalej byłam w dobrym humorze. Znów potarłam mój pierścień aby dał mi jeszcze więcej szczęścia.
Skupiłam się jeszcze raz ale bardzo porządnie. Byłam zamknięta w sobie. Nic mnie teraz nie mogło rozproszyć. Skumulowałam najwięcej chakry ile mogłam w głowie. Powtórzyłam swój obraz jeszcze raz. Wykonałam powoli ale dokładnie wszystkie potrzebne pieczęci. Zaczęłam szybko wypuszczać chakrę z ciała i formować ją na swój kształt.
Chciałam aby tym razem moja iluzja była dokładna, a nawet się ruszała i biegała.
- Bunshin no jutsu!
Powiedziałam spokojnie, po czym otworzyłam oczy. Zaczęły mi lekko łzawić przez dym. Ignorowałam ból, bo chciałam być twarda. Każdy shinobi powinien nie okazywać emocji i być wytrwałym. Była to jedna z zasad bycia shinobi... Ja chciałam taka właśnie być.
Patrzałam na dym gdzie powoli wyłaniała się postać. Czy była dobra...?
_________________
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-24, 18:17   

- świetny bunshin - powiedział sensei Toki i z uśmiechem rozproszył go za pomocą ręki
- Kawarimi no jutsu - powiedział sensei i zniknął a na jego miejscu pojawiła się tacka z sokiem oraz miską ryżu z polewą carry
_________________


 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-24, 19:15   

Zadowolona ze swoich wyników w nauce, jak głupi do sera zaczęłam się uśmiechać. Byłam bardzo głodna. Widząc senseia zamieniającego się miejscami z tacką z jedzeniem, ślinka ciekła mi po policzku. To była moja motywacja.
Kawarimi no jutsu - pomyślałam po czym zaczęłam wybierać sobie cel do zamiany. Przeszukując klasę moje oczy spoczęły na kwiatku na parapecie. Całą uwagę skupiłam na nim. Zapamiętałam cały jego wygląd.
Zaczęłam kumulować chakrę w całym swoim ciele. Energia krążyła w moim tkankach, żyłach i każdym innym organie. Połowę swoję chakry wysłałam do kwiatka i szczelnie go nią obłożyłam. Teraz był między nami pewien rodzaj więzi, który ułatwiał mi zadanie. Skupiłam się po czym wykonałam wszystkie potrzebne do tego jutsu pieczęci. Dla lepszego efektu znów potarłam swój pierścień.
- Kawarimi no jutsu!
Ani na chwile nie myślałam o tym że jutsu może mi się nie udać. Byłam pewna siebie, a miałam po temu powody, byłam bardzo głodna.
_________________
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-24, 20:18   

35 %
_________________


 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-24, 21:57   

Gdy dezaktywowałam technikę wszystko wróciło do normy. Coś robiłam źle. Usiadłam po turecku i zaczęłam myśleć. Po chwili namysłu wpadłam na to: albo za mało chakry, albo połączenie z kwiatkiem nie było do końca dobre. Wstałam i otrzepałam spodnie.
Zrobiłam to samo co przy wcześniejszej próbie. Tylko, że teraz użyłam jeszcze więcej chakry, ale z umiarem aby mnie potem nie bolało. Dokładniej obejrzałam kwiatek. Połączenie z rośliną, które teraz wytworzyłam było znacznie silniejsze. Odetchnęłam, po czym zamknęłam oczy. Skupiłam się najmocniej jak potrafiłam i wysyłając dodatkową chakrę ułożyłam szybko potrzebne pieczęci.
- Kawarimi no jutsu! - krzyknęłam.
Kropla potu spłynęłam mi po policzku. Nie byłam zmęczona, lecz zdenerwowana. Chciałam, a raczej musiałam zostać dobrym ninją. To było moje przeznaczenie. Musiałam bronić słabszych.
_________________
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-25, 17:04   

70%
_________________


 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-25, 17:39   

- Super! - pomyślałam, po czym przybrałam poważną minę. Starałam się nie rozpraszać.
Potarłam mój szczęśliwy pierścień. Skupiłam się najbardziej jak potrafiłam i wychodziło mi to całkiem dobrze. Skumulowałam bardzo dużą ilość chakry w ciele. Powtórzyłam obraz rośliny aby dobrze ją zapamiętać. Wyobraziłam sobie jak zamieniam się z nią miejscami. Spróbowałam zrobić to tak jak w moim myślach. Znów wysłałam połowę chakry do kwiatka, po czym szczelnie go nią wypełniłam.
Wykonałam potrzebne pieczęci. Zamknęłam oczy. Czułam jak między nami powstaje jakaś szczególna więź. Była to sprawka chakry. Skupiłam się.
- Kawarimi no jutsu! - krzyknęłam.
Czekałam na odpowiedź senseia w nadziei, że mi się udało. Na powrót potarłam pierścień.
_________________
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-25, 20:58   

100 %

- Brawo, a teraz co robimy ? Egzamin czy jeszcze się szkolimy ? - powiedział szczęśliwy sensei
_________________


 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-25, 21:34   

Podekscytowana powiedziałam:
- Chciałabym się jeszcze nauczyć jednego taijutsu i jednego genjutsu a potem przystąpić do egzaminu. :)
Uśmiechnęłam się do senseia, po czym czekałam na to jakie techniki sensei będzie mnie uczył.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |