• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
3. W Akatsuki
Autor Wiadomość
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-23, 17:50   

Kiedy zobaczyłem jak rzuca się na jedzenie z uśmiechem na ustach odrzekłem - Życzę smacznego. - Potem poszedłem się umyć oraz skorzystać z toalety, po czym wyszedłem z łazienki i przebrałem się w struj ninja na, który nałożyłem pelerynę akatsuki i sakkat. "Do wioski deszczu jeszcze kilka dni drogi mam nadzieję, że to nie fałszywy trop" A, kiedy już zauważyłem, że moja towarzyszka zjadła powiedziałem - Dzisiaj musimy przebiec więcej drogi niż wczoraj, jeśli nie chcemy aby trop wystygł . -
I po tych słowach wyszedłem z pokoju zszedłem po schodach i wyszedłem z hotelu następnie zacząłem biegnąć w stronę mojego celu i od czasu do czasu spoglądałem czy biegnie za mną moja towarzyszka.
Ostatnio zmieniony przez Hatsua Nendo 2010-08-01, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-07-31, 20:11   

Ostatnio zmieniony przez Ireshige Seija 2010-08-01, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-31, 20:11   

Tylko skinęła głową na twoje słowa i od razu ruszyła do wyjścia było pochmurno nie było tak ciepło więc łatwiej się podróżowało przebyliście spory kawał drogi jednak zatrzymał was jakiś człowiek w środku lasu wyglądał jak miniaturka czwartego Hokage miniaturka dla tego iż był niższy i tak samo ubrany nie wydawał się jednak niebezpieczny dziwnie na was patrzył i nie chciał pozwolić wam przejść
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-08-01, 13:54   

"Czyżby to był on? Hmm spojrzenie jak u debila i podobieństwo do czwartego pasują trzeba się zapytać w prost" Oziębłym bezuczuciowym tonem spytałem się - Naruto Uzumaki? - Jako, że znałem go z czasów, kiedy byłem w wiosce wiedziałem, że w genjutsu nie jest najlepszy wiec się nie bałem "Kurde co tu robi czyżby konoha wyprzedziła nas z znalezieniu demona? Oni nie podróżują sami w pobliżu muszę być inni ninja, a to może być pułapka. Musze uważając. " Niezauważalnie zrobiłem w ukryciu klona i się z, nim podmieniłem. "Będę się, zanim porozumiewał przez klona tak będzie bezpieczniej. " Jako, że mogę wykrywać chakrę powinienem od razu wiedzieć, czy to klon i czy jest coś w pobliżu, więc, jeśli ma ukrytych towarzyszy to mówię - Wyjdźcie przede mną się nie ukryjecie. - i, jeśli zareagują agresywnie to daje sygnał towarzyszce aby się odsunęła tak aby oni go nie zrozumieli i wykonuje Jibaku Bunshin samemu pozostają co poza zasięgiem.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-01, 14:15   

Stał wciąż w bezruchu kiedy podniósł głowę twój klon zniknął a twoja towarzyszka przerażona zamarła w bezruchu to chyba było jakieś jutsu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-08-02, 10:51   

"Nie mam pojęcia jak to możliwe, ale cóż trzeba atakować, bo, inaczej się nie da. " Najpierw na wszelki wypadek używam KAI a później atakuje go z daleka małymi szybkimi glinianymi ptaszkami, które mają za zadanie przerwać te technikę a ja w tym czasie odciągam od niego moją towarzyszkę i próbuje ją ocucić. "To nie może być Uzumaki to musi być ktoś inny muszę zareagować, ale jak? " Wyciągnąłem moje Guan-Do i napełniwszy je chakrą raiton ruszyłem na wroga i, kiedy uniknie mojego ciosu z drugiej ręki wypuszczam Chidori Eisou aby przebić go na wylot i, w razie gdyby ot był klon prawdopodobnie zostanę zaatakowany przez prawdziwego, którego blokuje chidori nagashi i dobijak Guan-Do.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-02, 12:23   

Gdy wysłałeś w niego gliniane ptaszki kiedy mrugnąłeś przebił je techniką Chidori Senbon a gdy zbliżyłeś się do swojej towarzyszki dostałeś od niej kopa jednak było to dziwne bo miała zamknięte o czy i najwyraźniej spała
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |