• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
3. W Akatsuki
Autor Wiadomość
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-05, 15:43   

Gdy twoja towarzyszka wyszła dziadek zrobił przerażoną minę rzucił sakiewkę na ziemię i zaczął uciekać zniknął szybciej niż twoje stworki pomyślały o ataku dzieci wziął ze sobą
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Wysłany: 2010-07-05, 17:57   

 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-05, 17:57   

"Ech to bardzo niefortunne musimy jak najszybciej się stąd oddalić, inaczej może być nieprzyjemnie". -Dobra trzeba się zbierać, ale tym razem musimy przyśpieszyć tempo, w razie gdyby mieli przypuścić pościg . - powiedziawszy to złapałem za sakiewkę i na oko sprawdziłem, ile w niej jest następnie wskoczyłem na drzewo i ruszyłem skacząc z drzewa na drzewo w stronę wioski deszczu wyciągając w między czasie jakąś przekąskę i zjadając ją i po pewnym czasie biegu powiedziałem do dziewczyny - Jóź się ciemni może gdzieś tutaj zrobimy obóz w końcu, jeśli był jakiś pościg to i tak nas nie dogonią, a jeśli nawet to ich wyczuje, poza tym nocny bieg niema sensu w końcu musimy mieć siły - "może tej nocy uda mi się zasnąć z nią w jednym śpiworze muszę użyć całego mojego wdzięku, jeśli ma mi się udać , raczej na pewno mi się uda!! "
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-05, 19:15   

Tak na oko było tam 500 rou dziewczyna zgodziła się zrobić postój bez zbędnych ceregieli wyciągnęła koc położyła się na trawie i zamknęła oczy nawet nie wdawając się z tobą w rozmowę
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-05, 20:57   

"Ech cóż jak nie dziś to jutro będę próbował aż mi się uda albo dopóki ona będzie żyć. " Rozwinąłem sobie koc niedaleko jej koca i rozpaliłem ognisko aby w nocy nie było nam zimno a później poszedłem udałem się z potrzeba w ustronne miejsce i po powrocie przykryłem się kocem i starałem usnąć "Ciekawe co nas jutro spotka" a kiedy już udało mi się usnąć miałem sen o tym że to ja jestem peinem i jestem szefem akatsuki i walczę przeciw konnoha że moja moc jest niezrównana i że niszczę budynek machnięciem ręki aż tu nagle gry byłem przez hokage konnoha zobaczyłem broniącego go siebie i bardzo mnie to zdziwiło jednak nie wiedziałem co było dalej gdyż nad ranem obudziła mnie moja towarzyszka.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-05, 21:00   

Obudziła cię tym że we śnie się do ciebie zbliżyła i czułeś na twarzy jej oddech jednak było już faktycznie ognisko zgasło ty się obudziłeś a ona wciąż spała
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-06, 13:54   

"Kurcze szkoda mi ją budzić, ale musimy ruszać no cóż przecież mnie, za to nie zabije za coś takiego. " Wziąłem porcje prowiantu i spożyłem ją, po czym udałem się w pobliskie krzaki aby wydalić niepotrzebne substancje, po czym po cichu do niej podszedłem i nachyliwszy się nad nią i zaszeptałem do jej ucha -Wstawaj śpiochu musimy ruszać dziś musimy przebiec sporą drogę. -, po czym zaczekałem aż się przygotuje do drogi i razem ruszyliśmy przed siebie w kierunku wioski deszczu "Muszę do niej zagadać tylko co mam powiedzieć" -Słuchaj może tym razem zatrzymamy Się w jakiejś wiosce? W końcu demon raczej sobie nie pójdzie, a jeśli nawet, to jest pięciuset tonowy żółw, więc raczej nie będzie trudno go znaleźć. -
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-07, 13:17   

-Myślę że to dobry pomysł plecy mnie bolą od spania na ziemi, weźmie się jakiś hotel nie możemy tracić kasy więc dwuoosobowe łóżko w jednym pokoju - i zaczęła gadać i gadać i gadać jak to kobieta a dzień mijał sobie spokojnie bez żadnych przeszkód szliście przed siebie przed wami była jeszcze dłuuga droga a gdy przyszła pora obiadu dziewczyna oświadczyła że jest głodna i że jako jej partner masz coś załatwić do jedzenia
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-11, 14:46   

"Ech cóż taka cena posiadania kobiety, w tym tempie zapasy się szybko skończą, ale na szczęście na noc będziemy w mieście, więc uzupełnimy je z nawiązką. " Wyciągnąwszy z plecaka porcje prowiantu podrzuciłem ją dziewczynie mówiąc - Na razie musi ci to wystarczyć w wiosce obydwaj zjemy coś treściwego. - I powiedziawszy to puściłem do dziewczyny oczko. Po pewnym czasie biegu gdzieś tak w godzinach popołudniowych spojrzałem na mapę którą miałem z kryjówki i wyszukałem jakąś wioskę pobliską wioskę, gdzie moglibyśmy się zatrzymać, po czym oznajmiłem towarzyszce, gdzie jest za wioska i, że powoli powinniśmy się tam udać, bo znalezienie noclegu i posiłku może trochę zająć.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-11, 14:53   

Najbliższa wioska była na granicy kraju ognia zatrzymaliście się tam zjedliście i w hotelu wzieliście pokój z jednym jednoosobowym łóżkiem ona ci powiedziała
-Może się położyć obok jak nie zajmujesz dużo miejsca albo spać na ziemi - po tym wyciągnęła jakąś książkę i zaczęła coś analizować z twoją mapą
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-12, 19:09   

"A wiec dzisiaj jest w końcu ten dzień, kiedy przestane być prawiczkiem" -Ależ oczywiście, że na łóżku zmieścimy się w dwójkę a, skoro już się nadarzyła okazja co powiesz na małe igraszki? Bo w końcu znamy się już trochę czasu i może przypieczętujemy te znajomość? Zamówię jakieś winko ewentualnie truskawki dla atmosfery co ty na to powiesz? W końcu proponuje ci same przyjemności za nic chyba nie odmówisz?- "Jeśli odmówi to prawdopodobnie dostane w mordę i będę spał na podłodze, ale cóż raz kozi śmierć najwyżej spróbuję, kiedy indziej". Powiedziawszy tamto usiadłem na łóżku i z kuszącym uśmiechem zacząłem wpatrywać się w jej zimne piękne oczy oczekując jak na to zareaguje.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-13, 12:55   

-Nie tak szybko kolego lubię cię ale na takie rzeczy trzeba sobie zasłużyć to że możesz ze mną spać nie znaczy że dam się posunąć w każdym razie na pewno nie dzisiaj - powiedziała śmiejąc się po czym przykryła się kołdrą i zasnęła
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-14, 13:00   

Usłyszawszy jej słowa lekko zawiedziony położyłem się spać obok i przez pewien czas rozmyślałem o tym jak mamy niby pokonać tego demona jak go już znajdziemy jednak nadal mało o, nim wiedziałem i nic nie wymyśliłem, więc usmołem. W nocy miałem sen, w którym byłem na łące w piękny letni dzień i zobaczyłem moją towarzyszkę a, wtedy zaczęliśmy biec w swoją stronę z uśmiechem na ustach wypowiadając swoje imiona i rozkładając ręce jakbyśmy chcieli się objąć jednak w pewnej chwili niebo momentalnie zrobiło się czarne łąka zamieniła się w wypalone pustkowie a ziemia między nami się rozstąpiła i, wtedy wyszedł z niej wielki żółw, który porwał mnie swoim ogonem i połknął a, wtedy się obudziłem i po otrząśnięciu się zagadałem do mojej przyjaciółki, jeśli już nie spała. - Ależ powiedz kochana dla ciebie przeniosę nawet góry wystarczy tylko jedno słowo. - "Mam nadzieję, że mi nie każde przenieść góry, bo cóż może być kiepsko, ale w każdym razie teraz się trochę podliże to później będę miał łatwiej. "
Ostatnio zmieniony przez Hatsua Nendo 2010-07-15, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-15, 14:36   

-Gór przenosić nie musisz skołuj jakieś śniadanko i będzie bosko - powiedziała uśmiechając się po czym wystawiła ci język i skierowała się do łazienki po chwili usłyszałeś łomot lecącej wody brała prysznic
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-17, 11:53   

"Ech kobiety, ale przynajmniej zaliczyliśmy noc w jednym łóżku. " -Postaram się coś załatwić, ale nie gwarantuje królewskiego śniadania. - Powiedziawszy to udałem się na duł i spytałem się przedstawiciela obsługi hotelu o wyżywienie i czy było wliczone w cenę pokoju czy nie oraz czy sam mam je odebrać czy zostanie dostarczone do pokoju. I w zależności od odpowiedzi albo płacę, a następnie idę odebrać jedzenie i udaje się do pokoju, gdzie kładę jedzenie na stole, po czym pukam to drzwi łazienki aby oznajmić towarzyszce o posiłku lub płacę i udaje się do pokoju a czekając na posiłek dyskretnie podglądam myjącą się dziewczynę a jeśli mnie zauważy to mówię jej -Moja droga potraktuj to jako uznanie dla twojej wybitnej urody i figury. -
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-23, 11:49   

Kiedy zszedłeś na dół została ci wręczona jakaś tacka a na niej jedzonko było za free kiedy już wróciłeś na górę ona akurat naciągała ostatni ochraniacz i była już gotowa do drogi gdy tylko położyłeś jadło od razu się na nie rzuciła a ty miałeś czas by się przygotować
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |