• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
3. W Akatsuki
Autor Wiadomość
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-02, 14:39   3. W Akatsuki

Pewnego dnia nad ranem obudziwszy się w swoim pokoju tuż obok białowłosej piękności uznałem, że życie w akatsuki ma swoje plusy, a na minusy większe niż do tej pory nie natrafiłem. Pospałem jeszcze godzinkę następnie wstałem i ospałym krokiem udałem się do łazienki i odbyłem poranną toaletę. "Siedzę w tej kryjówce już dość długo chyba pora wyruszyć" pomyślałem, po czym poszedłem zjeść śniadanie a dokładniej własnoręcznie przygotowaną jajecznicę, a przygotowałem jej trochę więcej dla mojej przyjaciółki i po sytym śniadaniu poszedłem się przebrać przy okazji budząc moją towarzyszkę -Wstawaj śpiochu naszykowałem ci pyszną jejeczniczkę wstawaj i idź jedz, bo wystygnie.- Po tych słowach udałem się przed kryjówkę aby sprawdzić moim zmysłem wyczuwania chakry z dużej odległości czy niema żadnych ninja w pobliżu tak na wszelki wypadek i udałem się do pokoju Sasuke spytać się go czy ma dla mnie robotę.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-07-02, 15:57   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-02, 15:57   

Twoja towarzyszka obudziła się coś mamrocząc o tym jaki to jesteś zły budząc ją ze smacznego snu natomiast zdziwiło cię zachowanie Sasuke był bardziej tajemniczy niż zwykle spojrzał na ciebie i powiedział
-Chcesz zatem zadania, dobrze więc, masz pochwycić Sanbiego no Isonade wykaż się a nie ominie cię nagroda - po tym machnął ręką i kazał ci odejść w międzyczasie twoja towarzyszka zjadła i się ubrała
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-02, 16:08   

Mówię do niej lekko poważnym tonem -Dostaliśmy misje od Sasuke mamy złapać 3 ogoniastego demona, a jeśli nam się uda nasz szacunek wśród akatsuki wzroście i dostaniemy nagrodę. - Powiedziawszy to zacząłem pakować prowiant na wiele dni oraz inny przybory potrzebne do podróży a na koniec ubrałem na siebie pelerynę akatsuki oraz sakkat "dobrze, że na początek tylko 3 ogoniasty, bo przynajmniej mamy jakieś szanse" po czym wyszedłem przed kryjówkę i czekałem na moją towarzyszkę myśląc, gdzie się udać aby zebrać informacje, gdy nagle mnie olśniło pobiegłem do pokoju,włączyłem telewizor i zacząłem skakać po kanałach informacyjnych w poszukiwaniu komunikatów o jakiś stworach. Jeśli uda mi się coś znaleźć na tych miast mówię to do mojej towarzyszki i udajemy się w okolice tego miejsca, a jeśli nie to lekko zawiedziony razem z towarzyszką udaje się przed siebie.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-02, 16:11   

Jedyne nieprawidłowości dochodziły z ruin Kiri-Gakure ale tak naprawdę nikt nie wiedział o co chodzi
-Warto to sprawdzić - powiedziała twoja towarzyszka i nie czekając na ciebie ruszyła do przodu można się było spodziewać gdzie
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-02, 19:04   

-Też tak uważam, poza tym tam była wcześniejsza główna baza akatsuki może zostało w niej coś ciekawego- Mówię go z chęcią łatwego zysku pod pretekstem odzyskiwania sprzętu. "muszę obmyślić jakiś plan na ta istotę jednak nie mam za dużo informacji a Sasuke raczej mi ich nie poda może, chociaż znajdę gdzieś tutaj mapę, która pomoże mi dojść do kiri" . Zacząłem po woli i metodycznie szukać mapy w najbardziej prawdopodobnych miejscach a, jako że już tu trochę jestem powinienem znać tą bazę.I, jeśli ją znalazłem staram się określić przybliżone położenie bazy, a potem wytyczyć drogę, do kiri. Jeśli nie znalazłem to z radosną miną mówię -a, więc trzeba będzie iść do pobliskiej wioski i popytać o mapę, a potem zabić właściciela i mu ją wziąć- . "Może to również szansa aby zbliżyć się do tej dziewczyny i może, jeśli wyprawa się przedłuży to ją zaliczę".
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-02, 21:01   

Mapę znalazłeś bez problemy była to mapa całego świata shinobi z zaznaczonymi wszystkimi kryjówkami akatsuki, a dziewczyna no cóż już poszła chyba wiedziała gdzie ma iść



Pod nią widniał napis "Są to przybliżone położenia kryjówek"
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-03, 09:03   

A wiec dzięki mojej umiejętności znajdowania chakry szybko ruszyłem za dziewczyną myśląc "ta laska nie traci czasu" i, kiedy byłem blisko niej powiedziałem -Musimy opracować strategie pokonania tego demona, inaczej nas zmiecie z powierzchni ziemi, zanim wykonamy pierwszy atak- . Po tych słowach zacząłem intensywnie myśleć jaka była, by najlepsza strategia na tak wielką istotę " Hm»mm wiele ataków o małej mocy, czy też jeden potężny atak" . -Jako, że cierpimy na mało informacji najpierw z ukrycia powinniśmy uważnie obserwować demona aby móc znaleźć jego słaby punkt- . "Nie jestem pewny czy nam się uda i wiem, że możemy zginać jednak idę dalej w zaparte, a to dlatego, że taki jest mój cel istnienia, takie jest moje powołanie i prędzej zginę niż się poddał, a to dlatego, że tylko po to istnieje i do tego zostałem stworzony teraz już znam swe przeznaczenie i zamierzam je wypełnić za wszelką cenę" .
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-03, 10:32   

-Pójdę na żywioł jak zwykle - odpowiedziała ci dziewczyna i nadal szła przed siebie coś sprawiło że była tak zmotywowana że w ogóle nie chciała zrobić postoju nic
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-04, 16:07   

"Ta dziewczyna jest słodka, ale lekceważy zagrożenie, więc ot prawdopodobnie moja ostatnia szansa aby się od niej zbliżyć" . Idąc obok dziewczyny lekko się do niej zbliżyłem i starałem się jakoś zagadać -Słuchaj podróżujemy już trochę czasu a ja nic o tobie zbytnio nie wiem może opowiedziała byś mi coś o swoim życiu przed naszym spotkaniem a ja w zamian opowiem ci o swoim co ty na to? - W razie, gdyby dziewczyna się nie zgodziła to po prostu uwolniła się moja lekko wybuchowa natura i walnąłem prosto z mostu -Słuchaj nie jesteśmy już głupimi bachorami, więc powiem to w prost podobasz mi się bardzo i chce cie brać. - Spodziewałem się, że raczej spróbuje mnie strzelić w policzek i się na to przygotowałem tak aby złapać jej rękę, zanim mnie uderzy.Jednak, jeśli się zgodzi to z zaciekawieniem jak dziecko słucham opowieści powoli się do niej przysuwając aż idziemy tak blisko, że mogę ją objąć jedną ręką.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-04, 21:25   

-Powiem ci w czasie jakiegoś postoju dopiero co wstało słońce więc oszczędzaj oddech jesteśmy Akatsuki nigdzie nie możemy się czuć bezpiecznie - powiedziała dalej idąc na przód a ty wyczułeś 3 chakry walczące w oddali, mogliście je spokojnie ominąć albo iść popatrzeć i zainterweniować
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-04, 21:34   

Nagle przystanąłem i powiedziałem poważnie -Niedaleko walczą jacyś trzej ninja możemy ich okrążyć lub zabić i sprzedać ich ciała co robimy? - "Hmmm nie powiedziała nie, więc może mam jakieś szanse, a co się tyczy tych trzech ninja to sam nie wiem czy zaryzykować, czy też ich ominąć cóż pozostawię wybór mojej towarzyszce, a jeśli chodzi o jej słowa to pewnie ma racje, ale może się jednak zdarzyć chwila spokoju, w której na pewno uda się nam zdziałać co nieco" Wyczekując odpowiedzi koleżanki szybkim ruchem ręki wyciągnąłem z torby porcje jedzenia którą zaspokoiłem mój głów, po czym na chwilę poszedłem zaspokoić potrzebę fizjologiczną i wróciłem do towarzyszki, która prawdopodobnie miała już odpowiedź na moje pytani a, poza tym przez cały czas monitorowałem co się dzieje z tamtymi trzema shinobi aby móc w razie potrzeby ruszyć w pościg lub się przed nimi schować.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-04, 21:46   

-Chodźmy zabawimy się ! - powiedziała uradowana i czekała aż ją poprowadzisz do celu, gdy tam doszliście zobaczyliście jakiegoś dziadziusia i dwójkę młodych ninja byli prawie dziećmi
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-04, 21:59   

Chowam się w krzakach, a następnie mówię szeptem do dziewczyny cały czas uważając na to, co robią tamci -Dobra plan mam prosty ty ich czymś zajmiesz a ja zaatakuje z podziemi glinianymi stonogami, które ich unieruchomią a ty dokończysz dzieła tak aby pozostali w jednym kawałku, ale wyli martwi i sprzedamy ich zwłoki a okrągłą sumkę- Powiedziawszy to wiozłem jedną porcję gliny i rozdzieliłem ją na trzy kawałki z każdego formując stonogę, a następnie kazałem stonogą wejść głęboko pod ziemię i usytuować się dokładnie pod tamtą grupą ludzi tak aby móc szybko wyjść i owinąć się wokół nich w ten sposób aby pozostawić dziewczynie miejsce na zadanie śmiertelnej rany przy pomocy kunaia lub jakiejś innej broni . A, kiedy ona ich już zabije podbiegam i przeszukuje ich ciała w poszukiwaniu cennych przedmiotów i pieczętuje zwłoki w zwoju, który mam ze sobą aby nie musieć ich taszczyć. "Ciekawe czy, jeśli oddam na akatsuki pieniądze za te zwłoki będę coś z tego miał".
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-04, 22:27   

Dziadek coś wyczuł bo szybko złapał dzieciaki odskoczył z nimi na drzewo i krzyknął
-Kto tam jest
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Hatsua Nendo 


Natura Chakry: Suiton,Doton i Katon
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1995
Skąd: z Polski
Wysłany: 2010-07-05, 13:00   

"Kurde ten dziadek jest całkiem niezły" Szepnąłem do dziewczyny aby wyszła i ich zagadała a ja w tym czasie nie postrzeżenie przygotowywałem się do zasypania przeciwników gradem małych glinianych ptaszków, które w momencie nieuwagi zaatakują przeciwnika rozrywając go na strzępy "Jeśli oni uciekną to mogą wezwać kogoś na pomoc a, wtedy utrudnią nam wykonanie zadania pościgiem musimy ich załatwić". Pomyślawszy to zrobiłem 9 małych ptaszków i 3 koniki polne zużywając 4 porcje gliny co w połączeniu z stonogami da mi niezłą gromadkę. Najpierw zaatakują koniki polne nie postrzeżenie podskakując do wroga, jeśli przed nimi uskoczy ptaszki szybko go zaatakują, a jeśli ich uniknie i spadnie na ziemię stonogi dokończą dzieła, a jeśli zeskoczą na kolejne drzewo moja towarzyszka zdmuchnie ich n ziemie i stonogi zrobią swoje. "plan doskonały" .
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |