• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Doshizo
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-25, 21:48   

Umiejętnie rozmyślałaś, że myślisz i wyszukiwałaś swojego Sensei'a. W pewnej chwili wszystkie ptaki z jednego drzewo wyleciały w górę, najwyraźniej zostały czymś spłoszone. Domyślałaś się, że to tam ukrył się Sensei, lecz nie było pewności.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Wysłany: 2010-06-26, 18:27   

 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-26, 18:27   

"-Hmmm dziwnie zachowują się te ptaki. Może tam się chować, a zarazem może to być klon. No, ale spróbować nie zaszkodzi" - uśmiechnęła się w duchu.

[i]Zaczęłam od lekkiego truchtu, po czym rzuciłam dwa shurikeny prosto w koronę drzewa. Wyskoczyłam dodając do nich kunaia i szybko wykonałam Shunshin no Jutsu, z racji tego, żeby mieć kilka sekund przewagi, aby broń zdążyła dolecieć. Jeśli ktoś będzie na drzewie wyciągam kunaia prawą ręką i rzucam się na niego dając czas shurikenom i kunaiowi.//Jeśli nikogo nie będzie wyskakuję w górę z drzewa i szukam wzrokiem mojej "ofiary".

//Ire od czasu do czasu rzucał/przewracał mnie na plecy więc prosiłbym, abyś to kontynuował :P (nie, nie jestem masochistąXD)//
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-26, 19:56   

Na drzewie był twój sensei, którego wcelowałaś kunaiem, lecz był to klon. Po chwili za tobą pojawił się sensei i podstawił haka przewracając i odskoczył do tyłu parę metrów.
_________________
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-26, 19:56   

Na drzewie był twój sensei, którego wcelowałaś kunaiem, lecz był to klon. Po chwili za tobą pojawił się sensei i podstawił haka przewracając i odskoczył do tyłu parę metrów.
_________________
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-26, 20:38   

-Gah..! - wstaje - jak zwykle musiał mnie przewrócić! Ważne, że idzie mi coraz lepiej i robię postępy. Często go znajduję, muszę teraz tylko bardziej dopracowywać plany, aby go trafiać.

Otrzepałam się i z racji, że miałam coś koło połowy chakry nie będę próbowała tego co zrobił jakiś czas temu - "hmmm..." - pomyślałam i zaczęłam się rozglądać na wszystkie strony. Poczęłam od obrzeży, a skończyłam na szczycie murach areny. Jeśli go znalazłam szłam do niego wolnym krokiem trzymając w zanadrzu shurikena na środkowym lewym palcu i kunaia w prawej ręce. Jestem ubezpieczona, gdyby się koło mnie pojawił, ponieważ znajduję się blisko drzewa i mogę użyć Kawarimi no Jutsu.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
Ostatnio zmieniony przez Dosinka :* 2010-06-26, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-26, 20:55   

Sensei stał sobie w cieniu drzew parę metrów od ciebie i czekał na twój ruch.
_________________
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-26, 21:57   

-Spokojniacha z niego. To moja szansa. Nawet mam świetny pomysł jak zadać mu cios.

Biegnąc jak najszybciej rzuciłam kunaia i zaczęłam machać bardzo szybko rękoma, aby sprecyzować technikę Taren Ken. Cały czas biegłam coraz szybciej i machałam rękoma coraz prędzej i sprawniej.

-Haaaaaaa!!!
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-27, 15:48   

Sensei uniknął kunai'a, który wbił się w drzewo. Kiedy ruszyłaś na niego złapał go i wyciągnął z pnia drzewa, a następnie rzucił nim przed twoje stopy zatrzymując na chwilę, lecz od razu ponowiłaś bieg i uderzyłaś raz Sensei'a w nogę, kiedy chciał uskoczyć.

5/10
_________________
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-28, 12:26   

Także szybko odskoczyłam, gdyż poczułam, że może on nie tylko drepnąć stąd, ale dodatkowo czymś zaatakować. Czułam, iż jestem całkiem zmęczona, a serce mi wali niesamowicie tylko mnie roztrząsając - "Muszę się opanować i skupić, bo nie wytrwam do końca egzaminu" - pomyślałam i zaczęłam brać głębsze oddechy. Rozciągnęłam dodatkowo całe swoje ciało i pomasowałam skronie, aby krew zaczęła mi szybciej krążyć w żyłach. Po tej króciutkiej, a jakże potrzebnej dla mnie przerwie przemyślałam swoje wcześniejsze kroki i chyba znalazłam jego niezbyt, ale całkiem słaby punkt - "Powinnam robić więcej ataków z kilku stron łączonych z potrzebnymi im jutsu. Jednak mój aktualny stan nie pozwala mi zrobić czegoś niezwykłego" - martwiłam się i jednocześnie zastanawiałam jakby tutaj odzyskać trochę straconej chakry i sił. Nagle sobie przypomniałam, że:

-No tak! Przecież mogę zrobić coś, aby odwrócić jego uwagę i pomedytować. On w tym czasie pewnie się pokaże, a wtedy będę gotowa - powiedziałam po cichu do siebie.

Wbiegłam na jedno z bujniejszych drzew, aby nie było jako takich podejrzeń mając nadzieję o odwróceniu jego uwagi i stworzyłam jednego Bunshina. Ten zeskoczył na dół i stał pod drzewem nic nie robiąc. Lekko mnie to zmartwiło, ale od razu przystąpiłam do reszty planu. Ja natomiast w trakcie użyłam Shunshin na Jutsu na koronę pobliskiego drzewa, usiadłam po turecku w gęstych grubych gałęziach i nie powiem, ale było tu całkiem przytulnie, miękko i zielono. Zaczęłam się wyciszać oddychając pełną piersią, aż czułam jak krew płynie mi w żyłach. Krople potu spływały mi po czole, a chakra zaczynała się regenerować, przy okazji też odpoczywam.

//Napisz, czy udało mi się trochę zregenerować, czy ty coś tam zrobiłeś i mi przeszkodziłeś w medytacji. Za wczorajsze postarałem się i napisałem ci tego posta :P //
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-28, 14:42   

/Wróciłem i dokończę ci egzam :D /

Spokojnie sobie medytowałaś udało ci się odzyskać większość sił no ale trochę to potrwało zaczynało się robić ciemno a twój sensei spokojnie sobie siedział pod drzewem gwiżdżąc spokojnie po jakimś czasie wstałem i powiedziałem
-Zapada noc to czas w którym jesteś na mojej łasce - powiedziałem zagadkowo i zniknąłem ci z oczu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-28, 15:59   

//WELCOME BACK :D :D :D //

Po zregenerowaniu się rozprostowałam kości, rozciągnęłam się raz jeszcze i rozglądnęłam się myśląc o tym co powiedział sensei. Mogłam przeczuwać, że coś było nie tak, a wieczór ograniczał moją widoczność - "Na szczęście w dzieciństwie przyzwyczaiłam się wychodząc z domu tylko nocą. Na dodatek moje kocie oczy... Tyle, że to nie daje pożądanego efektu... Po prostu oczy nie reagują mi wolniej... Mimo wszystko teraz będzie O WIELE trudniej. Muszę uważać na niego i na moje plecy" - pomyślałam stanowczo, a myśli kłębiły mi się w głowie z pytaniami i pomysłami.

-Co ja mam zrobić? Może zastawię jakąś pułapkę? Zobaczymy czy to podziała.

Wykonałam Bunshin no Jutsu robiąc 2 Bunshiny, z którymi niespodziewanie usiadłam. Z lekkim strachem, drżąc, czekałam co zrobi nauczyciel. Jeśli polecą kunaie/shurikeny spróbuję odbić je swoimi. Natomiast, gdyby przeciwnik zjawił się koło mnie, natychmiast wykonuję za niego Shunshin no Jutsu, a potem zgrabnie Utsusemi no Jutsu.

"No wyłaź...." - pomyślałam.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-30, 15:26   

Usłyszałeś głos który dobiegł cię z przed ciebie
-Moje KG pozwala mi widzieć w ciemnościach więc takie sztuczki nic ci nie dają - a po chwili znów czułeś że leżysz na plecach
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-07-07, 18:29   

//Pierwszy raz mi się zdarza, że podczas pisania posta mam kompletną pustkę w głowie..., no ale sytuacja postaci w egzamie też stawia mnie w kropce XD//

Nie wstając i wpatrując się w niebo zaczynam się lekko podłamywać - "A gdybym wytrzymała do następnego dnia? Może wtedy by mi się udało... Patrząc na sytuację mam dobre kilka, kilkanaście godzin do przetrzymania... Musiałabym skończyć wszystko w nocy, aby nie paść ze zmęczenia. Nie mogę się poddać... Muszę udowodnić, że zasługuję na miano Gennina" - myślałam i nagle pewnym krokiem wstałam otrzepując cały swój ubiór. Przeciągnęłam się raz, drugi, aż w końcu obleciałam wzrokiem arenę.

-Ale ciemnota... prawie nic nie widać... dobrze, że jest gwieździste niebo. Plus jest taki, że przynajmniej nie jestem już taka zmęczona.

Zaczęłam myśleć jak to jest możliwe, żeby się ukrywać w takim miejscu... Jednak on to potrafi, godne podziwu. Patrzyłam w niebo i próbowałam coś dostrzec.

//Wiesz co. Tak patrze na egzaminy innych ludzi i chyba mój jest najbardziej hardkorowy xD . Wytrzymać tyle czasu z tak ograniczonymi możliwościami, aż brakuje mi pomysłów na posty:P. No, ale mój błąd, bo mogłem jeszcze jedną, czy 2 techniki się nauczyć.//
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-07-08, 20:04   

/Nie no trochę cię pomęczę a i stat więcej dostaniesz xD /

Nagle ziemia pod tobą się poruszyła i zostałeś wciągnięty tak że wystawała tylko głowa po chwili pojawiłem się ja, konkretnie stałem na twojej głowie głupkowato się uśmiechając powiedziałem
-Masz już dosyć
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-07-09, 19:49   

/Akcja dosłownie z naruto xD /

-NIE!!-warknęłam, chociaż w tej sytuacji nie miałam zbyt dużo do gadania.

"-Cholera muszę walczyć dalej, nie mogę się poddać. Niech tylko.... się uwolnię... to ja mu...."

Próbowałam się ruszyć... niestety było to mało efektywne działanie. Byłam ostro wkurzona.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |