• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Doshizo
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-15, 20:54   

-Ghhh.. Hyy! Ch... chikushou! - nabrałam pełnego oddechu i jakoś stanęłam na nogi.

"-Nie no nieźle chociaż to jest "dopiero" jeden cios. Ale ni można się łamać. Muszę się skupić na zadaniu."

Nie miałam zbyt dużo czasu na myślenie. Stoi przede mną? Pewnie zaraz znowu zniknie, ale musiałam to wykorzystać. Rzuciłam kunaia potem wyskoczyłam i rzuciłam jeszcze jednego, żeby nie mógł mi uciec.(PS. tak wiem zapomniałem o bokach xD ) W powietrzu:

-Bunshin no Jutsu! - zrobiłam 2 bushiny.

Jeden mnie wyrzucił jeszcze wyżej, aby mieć lepszy ogląd sytuacji, drugi leciał wprost na senseia. Po 2 sekundach lotu pierwszy klon też rzucił się na senseia z prawej strony.

"-Kunai z tyłu jeszcze leci?... (2sekundy później) Ok jest na odpowiedniej pozycji!"

-Kawarimi no Jutsu! I teraz prawy sierpowy!
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-06-16, 16:17   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-16, 16:17   

Po prostu zrobiłem Shunshin na drzewo i uniknąłem twoich ataków nie byłem nawet zbytnio zainteresowany walką raczej nie zwracałem na ciebie większej uwagi

/PS. Bunshiny nie mogą nic robić to zwyczajne iluzje, hologramy w styku z czymkolwiek od razu znikają i nie mogą cię wyrzucić ani zaatakować
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-16, 18:43   

/Nie mam pomysłu co pisać xD Dzisiaj jakoś mnie bańka boli od wczoraj | A to może mi się porypało z KB/

"-Coraz bardziej mam przeczucie, że ten egzamin będzie bardzo długi."

Widząc Ciebie stojącego na drzewie po szarżowałam w Twoją stronę z kunaiem w obu rękach. Wskakując na drzewo zaczęłam wymachiwać rękoma, aby trafić Cię z jak największą precyzją.

/PS.Mam pisać długie posty, krótkie i sensowne, czy jest to tobie obojętne?/
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-16, 18:51   

/Pisz jak ci się chce :P /

Trochę kunaiem postrzępiłeś mój płaszcz ale cios to cios choćby najmniejszy jednak ja zrobiłem salto w tył a w powietrzu wykopałem ci kunaia z ręki i sam go złapałem przy okazji zrzucając cię z drzewa znów na te nieszczęsne plecy, gdy zeskoczyłem zacząłem biegać dookoła ciebie tak by cię "otoczyć"

/2/10 ciosów/
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-16, 19:04   

Wstawając nie byłam zbyt zadowolona, że znowu spadłam na plecy.

"-Jeszcze jeden taki upadek i nie będzie zbyt miło. Muszę też chronić mój brzuch, nie powinno być tak trudno."

Po otrząśnięciu się wokół siebie widziałam tylko rozmazany krąg, a bardziej jakby bramę. Chciałam spróbować to co wcześniej, ale w innym stylu.

-Bunshin no Jutsu! - zrobiłam 3 bunshiny, które zablokowały dojście do mnie. Zaczęłam generować chakrę na użycie Utsusemi no Jutsu.

/Chodzi mi o to czy udało mi się zebrać chakrę i użyć jutsu czy też nie(czy mi przeszkodziłeś)/
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-18, 14:56   

Zniszczyłem twoje Bunshiny ale pozwoliłem ci skumulować chakrę na Utsusemi jednak znów zniknąłem ci z oczu i nie wiedziałaś gdzie jestem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-20, 18:20   

Ze skumulowaną chakrą spróbowałam jeszcze raz wykonać wcześniejszy ruch. Zastanowiłam się szybko czy uda mi się to wykonać i nie byłam tego pewna, ale raz kozie śmierć (PS. nie wiem jak się to pisze xD ). Złożyłam ręce do genjutsu i myślałam o efekcie. Dźwięki miały się rozprzestrzenić po całej arenie i wypłoszyć senseia.

-MMmmmm... Utsusemi no Jutsu!
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 20:20   

Udało ci się jednak jako że jesteś na stopniu studenta akademii udało ci się rozesłać dźwięki około 1m dookoła siebie straciłeś sporo chakry ale nie odczułeś tego specjalnie, po tym zobaczyłeś brązowego wilka biegnącego prosto na ciebie
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-20, 20:52   

-Eee.. wilk?! Skądże on się tu wziął?! Dobra to nie pora na pytania.

[i]Rzuciłam w niego shurikenem, po czym także zaczęłam biec wprost na niego. Wyskoczyłam i rzuciłam dodatkowo shurikenem, po czym użyłam Shunshin no Jutsu. Aby skoordynować czas dolecenia shurikena i kunaia pojawiłam się 2,5 metra za nim i rzuciłam się na niego z dwoma kunaiami w rękach. Przy okazji zastanawiałam się i lewym okiem wodziłam po części aren, aby spróbować dostrzec senseia.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 21:03   

Kiedy rzuciłeś shuriken wilk zrobił poof i zmienił się tak w twojego ukochanego senseia który z łatwością go uniknął zrobił przewrót w przód i kiedy byłeś w powietrzu wyskoczył do ciebie i delikatnie mówiąc sprowadził cię do parteru bo uderzył ci z łokcia w brzuch tym samym poleciałeś na najbliższe drzewo, zaczął ci dokuczać ból pleców a ja biegłem w twoją stronę zauważyłeś w mojej ręce materializującą się kulę chakry
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-20, 21:18   

b-Ghkg.. - ojoj! Z ust poleciało mi trochę krwi ale szybko je otarłam - ty... grahh moje plecy!

Wstałam po czym natychmiast się otrzepałam i ogarnęłam - Co do...?! Co on zamierza zrobić? Tak czy siak to nie będzie zbyt przyjemne dla mnie jeśli zaraz czegoś nie wymyślę - widząc, że jakże uwielbiany przeze mnie sensei był już dość blisko próbowałam wybrnąć z tej sytuacji.

-Kawarimi no Jutsu!
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 21:26   

Zrobiłaś Kawarimi jednak coś poszło nie tak i pojawiłaś się tuż pod moimi nogami wytrącając mnie z równowagi, ja się przewróciłem i zrobiłem tą kulą w ziemi wielki krater po tym szybko odskoczyłem i powiedziałem
-Sprytnie to się liczy jako dwa ciosy - powiedziałem i przyjąłem pozycję obronną

/4/10 ciosów/
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-20, 21:39   

Stojąc niedaleko senseia, zastanawiałam się co by to było gdyby mnie trafił (PS. serio @_@).

-Dziękuję. Staram się jak mogę - "pewnie mało by po mnie zostało. Muszę przemyśleć następne kroki, aby nie wymęczyć się przed końcem egzaminu".

Myśląc nad kolejnymi krokami zamierzałąm wykonać Bunshin no Jutsu i pokręcić coś z rzutami zasięgowymi oraz zakończyć to Taren Ken.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 21:48   

Ja znów po prostu zniknąłem i możesz se mnie szukać:P
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-20, 21:58   

\kur.. no xD \

Zbyt zajęta myśleniem dopiero po chwili zauważyła, że "przeciwnika" niema.

-Nie no, gdzie on znowu polazł...? Co ja mam zrobić, żeby go wypłoszyć. Hmmm... - zaczyna udawać, że myśliXD - mam pomysł.

"-Najpierw sprawdzę czy jest na drzewach. Nie można się tam jako tako skryć. Jeśli go nie będzie posprawdzam górne części ścian areny. Powinnam zdołać dostrzec czy tam jest czy nie. Jednak muszę się mieć na baczności" - pomyślałam i wciągnęłam shurikena na wskazującego palca lewej dłoni.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |