• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Doshizo
Autor Wiadomość
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-13, 18:50   Egzamin Doshizo

Znudzony życiem chłopak pojawia się ni z tąd ni z owąd na arenie i czeka na studenta akademii którego w ostatnim czasie szkolił, czas na jego egzamin
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Wysłany: 2010-06-14, 13:53   

 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-14, 13:53   

Świetnie przygotowana, rozciągnięta potruchtałam na arenę. Zobaczyłam już senseia stojącego na środku areny, więc podbiegłam do niego i zrobiłam ukłon.

-Ohayo Ire-sensei! Jestem gotowa na egzamin. W domu trochę się jeszcze psychicznie podbudowałam i przypominałam techniki. Zatem co mam robić?

Zrobiłam poważną minę i zaczęłam słuchać co sensei ma mi do powiedzenia.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-14, 16:13   

-Musisz trafić mnie 10 razy, nie ważne pięścią jutsu czy innym cholerstwem muszę 10 razy oberwać ale wiedz że będę się bronić - powiedziałem odchodząc na kilka kroków od dziewczyny i czekając na jej ruch
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-14, 16:25   

"-Hmmm.. 10 razy tak? Może być całkiem trudne wiedząc, że to zaawansowany shinobi. Zacznę od..."

Widząc, że Ire-sensei się trochę odsunął, zaczęłam truchtać w jego stronę. Szybko wykonałam 2 klony z Bunshin no Jutsu, po czym jeden z nich wyrzucił mnie do góry, a drugi biegł wprost na przeciwnika. Sięgnęłam ręką po 3 shurikeny i rzuciłam 4-ego na tyły senseia, aby nie mógł się cofnąć. Drugą ręką ściskałam mocno kunaia i leciałam wprost na niego biorąc zamach.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-14, 16:30   

Po prostu zrobiłem poof to klon pomyślałaś a ze wszystkich stron dobiegł cię głos
-Tylko na tyle cię stać" - a z góry zaczął w twoją stronę lecieć kunai
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-14, 17:24   

-Klon? Jakim cudem?! Nawet się nie poruszył!

Usłyszałam świst. Podniosłam głowę i błyskawicznym ruchem wyciągnęłam z kieszeni kunaia.

-To kunai!

Zablokowałam go swoim i wyrzuciłam wielkie garście piachu w powietrze:

-Shunshin no Jutsu! - pojawiłam się na ścianie wciąż szukając wzrokiem po całej arenie.

"-Gdzie on jest? - mówiłam w myślach - Nie mógł tak po prostu wyparować! Uspokój się i patrz uważnie na każde szczegóły. Pamiętaj o możliwości nachodzącego ataku."

Potajemnie wyciągnęłam rękę do kieszeni, aby sprawdzić ile miałam shurikenów. Zostało ich 4. Wsadziłam 2 na palce i trzymałam je w gotowości.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-14, 18:32   

Słyszałaś ze wszystkich stron
-TIK TAK TIK TAK SZYBKO TUTAJ JESTEM NIE WIDZISZ - a po tym mój zwykły śmiech przez moment wydawało ci się że widzisz kawałek mojego płaszcza na drzewie ale gdy mrugnęłaś zniknął
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-14, 21:51   

-Cholera. Nie ukrywaj się! Wyjdź z ukrycia i walcz! - krzyknęłam ze złości.

"-Kurna on cały czas pokazuje się i znika. Kiedy już prawie go zauważam - znowu znika. Czym by tu go dopaść?!"

Burzyły się we mnie myśli jak spróbować go złapać -"Musi być jakiś sposób"- próbowałam obmyślić taktykę.

-Może jakiś słaby punkt? Wiem! Spróbuję go wypłoszyć Utsusemi. Będzie musiał wykonać Kai, a wtedy będę go przynajmniej słyszeć i go zlokalizuję. Problem w tym, że jak ja użyję na nim Utsusemi no Jutsu skoro go nie widzę? Trzeba go zwabić jakoś inaczej.

"-Wdrapię się na tamto drzewo - patrzyłam - to będzie lepszy punkt widzenia."

Błyskawicznie przebiegłam na drugi koniec areny wskakując na drzewo, gdzie potajemnie zrobiłam 2 Bushiny, a sama dzięki Henge no Jutsu zamieniłam się w gołębia i usiadłam na czubku drzewa. Jeden z klonów zakamuflował się gałęziami.

-Ire-sensei!! - krzyknęłam i zeskoczyłam z drzewa - To chyba nie ma sensu. Jak myślisz? Raczej nie jestem za bardzo gotowa na egzamin na Gennina - lekko się skrzywiłam - Zejdź do mnie i daj mi notkę "oblałaś", bo chyba nie podołam zadaniu.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-14, 21:56   

Znów usłyszałaś ze wszystkich stron
-Ciągle cię widzę te klony nic ci nie pomogą - a w twoją stronę z czterech różnych kierunków nadleciały kunaie po nich pojawiło się czterech mnie każdy stał w innej części areny
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-14, 22:09   

-Cholera jest mądrzejszy niż myślałam! Kawarimi no Jutsu!!

"-Czy to możliwe, że jeden z nich to klon? Poza tym czemu ja słyszę go z każdej strony? To na pewno nie Utsusemi. Muszę próbować dalej!"

Po Kawarimi wyciągnęłam kunaia i rzuciłam w tego po lewej.

-Shunshin no Jutsu! - krzyknęłam i pojawiłam się za tym z prawej po czym uderzyłam go z pięści.

Klon po środku rzucił shurikenem wcześniej schowanym na palcu w tego na tyłach, a ten w krzakach wyskoczył ponad tego na przodzie areny i cisnął w niego dwiema gałęźmi średniej wielkości oraz jedną obdartą z liści wyglądającą na kształt oszczepu.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-15, 15:32   

Wszystkie klony najzwyczajniej się rozpłynęły to były zwykłe Bunshiny, ale nagle poczułaś nieprzyjemne szarpnięcie z tyłu i wylądowałaś na plecach, kiedy się przewróciłaś zobaczyłaś mnie ale po tym od razu zniknąłem ci z oczu nie odezwałem się ani słowem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-15, 15:51   

Wstałam mimo lekko obitych pleców. Z wściekłością gadałam do siebie:

-Jasna... Czy on na serio jest tylko Chunninem?! Ledwo go zobaczę to zaraz w mgnieniu oka, albo mnie przewróci, albo zniknie, albo zrobi jedno i drugie! Jak ja mam go trafić czymkolwiek skoro on ciągle ucieka!!

"-Pffhh... Dobra muszę się uspokoić. I nie dać się ponieść emocjom... A więc, Trafienie go shurikenem, kunaiem czy czym kolwiek co jest do rzucania jest niemożliwe, a tym bardziej dotknięcie go. Więc co mam zrobić?"

Cały czas myśląc w końcu wpadł mi pomysł do głowy - "No ewentualnie mogę spróbować" - pomyślałam i zaczęłam skupiać całkiem niezłą ilość chakry z racji tego, że arena nie była zbyt mała.

Próbowałam przypomnieć sobie wszystko o tym Jutsu. Jednak chciałam wykorzystać to w inny sposób. Nie na obiekt, lecz na obszar.
-Hnnngghh!!! - cała dragałam od tej ilości - Utsusemi no Jutsu!!!

Krzyknęłam po czym uwolniłam cała chakrę, aby nieznośne piski i skrzypienie zaczęły obijąc się o ściany areny.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-15, 15:56   

Gdy zaczęłaś składać pieczęcie poleciała w twoją stronę fala broni uniknęłaś ale nie wykonałeś jutsu natomiast kiedy wróciłaś do pozycji stojącej zobaczyłaś mnie przed sobą z kunaiem w ręce
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-15, 17:57   

"-Teraz cię mam! Nie uciekniesz mi!"

Jeszcze stojąc rzuciłam shurikenem i dwoma kunaiami. Po tym od razu zaczęłam biec wykonując Taren Ken. Byłam pewna, że go trafię, albo kunaiami, albo zwykłym atakiem. Jeśli spróbuje mi zbiec podążę za nim dzięki Shunshin no Jutsu.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-15, 19:38   

Shurikena zbiłem kunaiem wykonując Taren Ken nieco mnie zaskoczyłaś i udało ci się mnie lekko trafić jednak tylko lekko i tylko raz jednak cios to cios, ja uderzyłem cię w brzuch i odleciałaś na 10m tracąc oddech na chwilę ja nadal stałem

/1/10 cios trafiony/
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |