• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc Robotnikom....
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-12, 13:57   Pomoc Robotnikom....

Spojrzałem z niechęcią prosto na twarz Hokage z lekkim niezadowoleniem ponieważ nie zbyt mi ufa i uważa mnie za słabego shinobi oraz z powodu iż otrzymałem misję rangi D skoro prosiłem o misję rangi C. Korciło mnie już, żeby zaraz wybuchnąć i wymusić od Kakashi'ego jakąś ciekawą misję, lecz w ostatniej chwili powstrzymałem się spoglądając na biurko. Chwilę tak stałem, po czym odwróciłem się w stronę drzwi i ruszyłem w ich stronę.
-Dobrze...- Powiedziałem zbliżając się do drzwi. Kiedy byłem przy nich otworzyłem je po woli, po czym wyszedłem z biura jednocześnie zamykając je za sobą delikatnie. Kiedy byłem na zewnątrz od razu ruszyłem wolnym i smętnym krokiem na rynek. Po drodze trochę się rozejrzałem po sklepach z wyposażeniem shinobi i kupiłem jedno jabłko. Kiedy doszedłem do miejsca gdzie miałem wykonać swoją misję podszedłem do jednego z robotników którym miałem pomóc.
-Witam, przyszedłem tu, żeby wam pomóc. Gdzie mam zacząć?- Powiedziałem chcąc jak najszybciej zacząć, aby wcześniej skończyć i ruszyć na trening.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-06-14, 17:14   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-14, 17:14   

Koleś popatrzył na ciebie. Po chwili zaczął cię oglądać dokładniej po czym powiedział.
-Nie wyglądasz na silnego... Zacznij od... przeniesienia tych desek.
Powiedział wskazując na stertę desek.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-14, 17:19   

... Stałem w miejscu czekając na odpowiedź robotnika. Kiedy już ją usłyszałem zdenerwowałem się nieco, czemu? Ponieważ jest dopiero ranek a już dwa razy słyszałem słowa "Nie wyglądasz na silnego". Denerwowało mnie to jak diabli, więc postanowiłem się wykazać i pokazać mężczyźnie, że nie jestem taki słaby jak myśli. Podszedłem pewnym krokiem do desek i złapałem je mocnym chwytem. Na początek spróbowałem się je podnieść nie używając chakry. Jeżeli będę miał problemy używam całej siły i kumuluję chakrę w rękach w taki sposób, aby nikt nie zobaczył, że mam z nimi problem. Jeżeli nadal nie będę miał siły na podniesienie ich kumuluję w rękach coraz więcej chakry dopóki nie będę mógł ich bez większego problemu utrzymać. Kiedy to już nastąpi podchodzę trochę bliżej do mężczyzny z którym wcześniej rozmawiałem.
-I co? Podniosłem... Co mam teraz zrobić?- Powiedziałem stanowczym i wyluzowanym głosem niby nigdy nic i czekałem na jego odpowiedź.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-14, 17:25   

Deski były ciężkie i było ich dużo przez co przy pierwszej próbie podniesienia deski się rozsypały, ale udało ci się je szybko pozbierać.
-Teraz zabierz je na szczyt.
Powiedział wskazując palcem szczyt żelazno-drewnianej konstrukcji.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-14, 17:32   

-Robi się.- Odpowiedziałem i złapałem wygodnie deski, po czym spojrzałem na konstrukcję podziwiając jej wysokość. Jeżeli była bardzo wysoka i stroma odłożyłem parę desek na kolejną rundkę, żeby mi było lżej i łatwiej. Kiedy będę miał odpowiednią ilość desek na taka drogę oraz złapię je wygodnie ruszam na szczyt konstrukcji jak najszybciej biorąc równy oddech, aby się nie zmęczyć za bardzo. Wdech ustami, wydech nosem, wdech ustami, wydech nosem, itd...
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-14, 17:44   

Po kilku min. byłeś już na szczycie. Mimo starań i tak się zmęczyłeś ponieważ to trochę było z dołu na samą górę. Już wszystkie deski były na górze.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-14, 17:47   

Ukucnąłem i spojrzałem w niebo z lekko przymrużonymi oczami starając się zasłonić oczy przed promieniami słońca. Chwilę tak siedziałem odpoczywając, po czym wstałem i zszedłem na dół wolnym krokiem z konstrukcji i podszedłem do robotnika.
-Skończyłem, mam zrobić coś jeszcze?- Zapytałem szybko oddychając ze zmęczenia i wycierając ręką pot z czoła czekałem na odpowiedź.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-14, 18:00   

-Coś się zmęczyłeś...
Powiedział robol z kpiną w głosie po czym po chwili dodał.
-Idź kupić cement. Sklep znajduje się po drugiej stronie wioski.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-14, 19:10   

*Jest bezczelny... Chętnie bym mu tu i teraz dokopał...* Pomyślałem lekko urażony kpiną robotnika, lecz szybko się uspokoiłem.
-Dobra.- Powiedziałem i ruszyłem w drogę do sklepu z cementem na drugą stronę wioski. Jeżeli po drodze spotkam jakiś sklep z wodą to zamówię sobie z buteleczkę i ruszam w dalszą "podróż" przez wioskę.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-14, 20:46   

Po drodze był sklep. Kupiłeś sobie wodę i biegłeś dalej. Droga była trochę męcząca. Po dłuższej chwili dotarłeś.
-Witam. W czym mogę służyć?
Zapytał sprzedawca
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-15, 08:18   

-Dzień dobry, przyszedłem kupić cement.- Powiedziałem do sprzedawcy starając się równo oddychać, aby szybko odzyskać siły na drogę powrotną.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-15, 15:40   

-Cement tak? A po co komuś takiemu jak ty cement?
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-15, 18:15   

-Pomagam robotnikom w pracy i muszę im donieść cementu.- Odpowiedziałem sprzedawcy spokojnym głosem.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-15, 18:22   

-Hmm... należy się 200rou.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-15, 18:25   

-Co?! ehh... dobra, mam nadzieję, że będzie zwrot kosztów....- Powiedziałem niezbyt zadowolony ceną i wyjąłem z portfela 200rou, po czym dałem sprzedawcy i czekałem na cement.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |