• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Naruto - Sim ^^
Autor Wiadomość
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-06, 09:45   

Wszystko zniknęło a ty znalazłeś się w jakiejś klatce razem z tym ziomem.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-06-06, 19:34   

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-06, 19:34   

Hmmmmm... Co tu jest grane? Co to za jutsu? Kuribakku nie był w stanie uwierzyć własnym oczom. Najpierw walczy z grupom ważek i zniewolonych ludzi, a potem nagle zostaje uwięziony w jakiejs klatce, na dodatek razem z przeciwnikiem. Członek klany Yamanaka nie myslał już o niczym innym niż zabicie frajera, który jest z nim w klatce i ukończenie tej cholernie dziwnej misji.
Po naprawdę krótkiej chwili rozmyslania Kuribakku usmiechnął się i rzekł w stronę przeciwnika: Mam nadzieję, że jestes dobry w walce wręcz, inaczej nie będziesz stanowić dla mnie żadnego zagrożenia. Wiedział, iż własnie walka w zwarciu nie jest jego mocną stroną, lecz starał się nie ukazac tego przeciwnikowi. Chciał go przestraszyć, by poczuł się słabszy, mniejszy od Kizishiego. Następnie wyjął kunaia i za pomocą shunshina pojawił się przy atakującym. Następnie zrobił cięcie bronią i cofnął się ponownie używając techniki Shunshin no jutsu. Następnie wykonałem 2 KB , a sam wykonałem Kai. Bałem się, że to mogło być genjutsu i w takim wypadku niepotrzebnie straciłbym energię...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-06, 19:40   

Nagle złapały cię łańcuchy i zaczęły powoli zaciskać się wokoło ciebie. Ty jednak miałeś wolne ręce. Było to GenJustu
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-06, 19:54   

Po wykonaniu techniki rozpraszającej, razem z dwoma Kage Bunshinami zacząłem biec w stronę przeciwnika. Moje klony rzuciły w stronę przeciwnika shurikenami, ja natomiast w pewnym momencie zwolniłem czekając, jak zareaguję przeciwnik...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-06, 20:13   

Wszystko znikło i znów znalazłeś się w normalnym świecie. A on po chwili leżał na ziemi.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-06, 20:24   

Sprawdzam Kage Bunshinem, czy jeszcze żyje. Jeśli tak dobijam go przy pomocy zwyczajnego kunaia, jeżeli już skonał, podchodzę do Kamiego i mówię: Możemy iść dalej. Przepraszam za tą krótką przerwę, po czym rozglądam się dookoła w poszukiwaniu zagrożenia. Jeśli takowe spotkam przy pomocy mojego "skanera", od razu staram się je wyeleminować...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-06, 20:26   

Nic już nie widziałeś szliście tam gdzie go miałeś zostawić. On ci podziękował i dał 110 rou napiwku.

Misja wykonana
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-08, 14:01   

Po odprowadzeniu Kamiego w umówione miejsce Kuribakku szedł w stronę domu. Po drodze dłużyło mu się trochę, więc pomyślał, że może wstąpi do jakiegoś baru, gdzie będzie mógł napić się wody, pogadać z innymi ludźmi, dowiedzieć się czegoś więcej o tych terenach. Zaczął się rozglądać za różnymi knajpami, bądź, jeśli nie jest na żadnym "terenie zabudowanym" za różnorakimi miastami, czy wioskami. Kuribakku nie znał zbytnio tej okolicy. Choć wiele o niej słyszał tak naprawdę rzadko tu bywał. W ogóle niezbyt często opuszczał wioskę, ponieważ jako członek Yamanaka często musiał pomagać innym osobą należącym do tego klanu w wyciąganiu informacji od więźniów.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-09, 20:11   

Nigdzie nie poszedłeś gdyż w krzaków wybiegła jedna dziewczynka nie widziałeś jej dokładnie. Biegła na ciebie.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |