• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Naruto - Sim ^^
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-29, 10:27   Naruto - Sim ^^

Karta Shinobi:


Imię: Kuribakku
Nazwisko: Kizishi
Klan: Yamanaka
Wiek: 28
Wioska: Konoha-Gakure
Ranga: Jounin
Kekkei Genkai: Yamanaka
Styl Walki: Standardowy
Pakt: żaby

Misje:
D-16
C-3
B-18
A-1
S-0

Atrybuty:


Siła: 38
Wytrzymałość: 92
Szybkość: 65
Zręczność: 79
Kontrola Chakry: 120
Kontrola Natur Chakry:
Katon: 63
Raiton: 29
Kontrola Kekkei Genkai: 100

Techniki i Specjalizacje

Specjalizacja: Sacchi Chakra

Ninjutsu:

Ranga E:
Bunshin no Justu
Kai
Shunshin no jutsu
Henge no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Kawarimi no Jutsu

Ranga D:
Dekata Ki
Dekata Mizu
Bansho Shou
Kirigakure no Jutsu
Katai Buki
Ranga C:
Mokumoku no Sochi
Soushuriken no jutsu
Moguragakure no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Kage Bunshin no Jutsu
Hikarakuyou

Ranga B:
Kodate no Jutsu
Bakuretsu Kage Bunshin no Jutsu
Nikutai Kassei

Taijutsu
Ranga E:
Tarren Ken

Ranga D:
Dainamikku Entorii
Konoha Reppuu
Konoha Senpuu

Ranga C:
Ikiteiryuu Eiro
Katari Ikuzo
Oukashou
Konoha Daisenpuu
Hando Ouda

Ranga B:
Konoha Gourki Senpuu
Atsu Shou

Genjutsu:

Ranga D:
Nemuri

Ranga C:
Kyakubu Satsu
Narakumi no Jutsu

Ranga B:
Utakata
Nehan Shouja no Jutsu

Jutsu Klanowe:
Shintenshin no Jutsu
Shinranshin no Jutsu
Shine Anshin no Jutsu

Jutsu paktu:
Kuchiyose: Yata Kuzushi no jutsu

Techniki Natury:

Katon:
Goukakyuu no Jutsu
Ryuuka no Jutsu
Kasumi Enbu No Jutsu
Housenka no jutsu
Gogyou
Hibashiri

Raiton:
Raizou Senpuu no Jutsu
Muratta

Wygląd: Kuribakku jest wysokim postawnym mężczyzną. W przeszłości wiele trenował, dzięki czemu jego ciało jest w nienagannej formie. Ma dość krótkie, jak na członka klanu Yamanaka, ciemne włosy (do ramion), które zazwyczaj zostawia rozpuszczone. Ochraniacz ze znakiem Konohy zawsze nosi na czole, gdyż jest dumny ze swojej wioski. Większość jego ciała zasłania płaszcz, na którym widnieje postać żaby. Pod szatą znajduje się pełny pancerz shinobi.

Cechy charakteru: Zawsze wierny i oddany Hokage, oraz innym swoim przełożonym. Z reguły jest opanowany i zachowuje zimną krew, lecz w momencie, gdy niebezpieczeństwo zagraża komuś z jego rodziny, lub przyjaciołom wpada w istną furię, która sieje zniszczenie
(chodzi mi o to, że zazwyczaj nie wykorzystuje najsilniejszych jutsu, tylko podczas ewidentnego zagrożenia).

Ekwipunek: 23 kunai, 16 shuriken, 10 metrów żyłki, 1 pusty zwój, 2 notki wybuchowe, 2 granaty dymne, 2 antidotum zwykłe, bandaże, nanashi

Strój: płaszcz żabiego wojownika, metalowy pancerz, rękawice ochronne, metalowe nagolenniki

Historia

W młodości Kuribakku był zwyczajnym, niewyróżniającym się shinobi. Nie był ani lepszy fizycznie od swoich rówieśników, ani lepiej nie radził sobie z jutsu. Typowy przeciętniaczek. Kiedy podrósł zaczął się pilnie uczyć od swojego wujka, który mu pomagał w zrozumieniu klanowych jutsu. Zrozumiał o co w tym chodziło i wtedy wystartował w egzaminie na Chuunina, który przeszedł pomyślnie, a na Jounina został mianowany nie tak jak każdy – w egzaminie, lecz po specjalnej misji, w której uratował kilkaset dzieci z Konohy. Stało się to przez przypadek, bo zauważył, że kilku wrogich shinobi zahipnotyzowało te dzieci, a one szły za nimi. Użył więc swoich klanowych umiejętności, aby je uratować i po kolei każdego uratował. Przy próbie przejęcia ostatniego dziecka, wrodzy shinobi zauważyli gdzie Kuribakku stoi i postanowili, że napadną na niego z całą swoją siłą, jednak na pomoc przybył mu oddział ANBU, do którego prędzej zaprowadził jednego z chłopców przy pomocy jutsu zamiany umysłów. Później poznał on piękną dziewczynę, z którą się ożenił, a następnie urodził im się synek. Ma on teraz 5 lat, a Kuribakku zrobi wszystko, aby ochronić i utrzymać swoją rodzinę…
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Wysłany: 2010-05-29, 13:02   

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-05-29, 13:02   

Obudziłeś się na gałęzi drzewa.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-29, 14:02   

Ale się zdrzemnąłem. Super, teraz pora na małą rozgrzewkę. - zacząłem się chwilę rozciągać, a następnie udałem się do domu, aby przywitać się z rodziną. Porozmawiałem chwilę z nimi i potem pomyślałem, że dawno nie brałem udziału w żadnej misji, więc udałem się do Hokage z prośbą o dość wymagającą, aczkolwiek niezbyt ryzykowną misję. Nie chciałem ryzykować życia, gdyż byłem niewprawiony w walce, dawno nie brałem udziału w bitwach, jednak chciałem misję, w której mogłyby się przydać moje umiejętności.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-05-29, 14:10   

Dał ci misję dość łatwą. Jest ona eskortą pewnego ninja który nie widzi.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-29, 15:23   

Więc mam eskortować ślepca? Hmmm no dobrze! pomyślałem sobie, gdy wnikliwie czytałem akta sprawy. Poszedłem w umówione miejsce spotkania, po czym starałem się nawiązać kontakt z shinobim. Cześć, mam na imię Kuribakku i mam za zadanie pomóc ci w podróży. A ty jak masz na imię? spytałem nowo poznanego człowieka.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-05-29, 17:11   

-Kami-powiedział i wyruszyliście.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-29, 17:25   

Rozglądałem się na wszystkie strony. W końcu na wzroku tego drugiego shinobi polegać raczej nie mogłem. Wykonałem Kage Bunshina, aby patrzył na różne strony. W razie ataku byłem gotów do boju.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-05-30, 06:36   

Nagle coś zaszeleściło w krzakach.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-30, 07:10   

To pewnie zwykłe zwierzątko, ale to sprawdzę pomyślałem i zmierzyłem krzaki, dzięki temu, że moją specjalizacją jest Sacchi Chakra, bez problemu wyczułem, czy dana chakra jest jakiegoś ninja, czy to coś poruszające się w krzakach to zwykłe zwierze...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-05-30, 15:54   

Był to jakiś ninja
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-30, 16:05   

Spojrzałem w jego stronę i powiedziałem: Hej ty, dlaczego chowasz się w tych krzakach? Moje ręce były blisko siebie, dzięki czemu w razie ataku mogę szybko zareagować składając odpowiednie pieczęcie.



// Mam prośbę. Pisz trochę obszerniejsze posty, bo napisaliśmy już trochę tych postów a nic prawie się nie wydarzyło. Opisuj może trochę zdarzenia, gdyż dzięki temu łatwiej mi jest ocenić sytuację i się do niej dostosować//
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-05-30, 16:07   

On wyszedł z krzaków ale jego ciało pokrywała jakaś zielona chakra. Ręce miał złożone a oczy zamknięte. Po chwili otworzył oczy i powiedział:
-Twoim końcem-powiedział a z pod ziemi wyleciało na ciebie 7 kunai.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-30, 16:47   

Uniknąłem, gdyż moja szybkość powinna do tego wystarczyć. Następnie przyzwałem bojową ropuchę, a sam wykonałem kage bunshin no jutsu, w tym jeden klon wybuchający. Wszystkie klony na niego wybiegły, a kiedy pokonał tego wybuchającego, to wybuchł. W kłąb dymu rzuciła się bojowa ropucha, która miała wykorzystać swoją siłę, do schwytania przeciwnika.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-05-30, 16:53   

Schwytała go ale on po chwili pękł czyli Kage Bushin. Lecz on nieumyślnie wyskoczył na ciebie a ty go powaliłeś jednym ruchem ręki. Lecz to nie był on wyczuwałeś jeszcze 100 osób z takim samym poziomem chakry co ten bushin czyli jest tyle Kage Bushinów.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-30, 17:23   

Starałem się wyczuć osobnika, który ma najwięcej chakry- to ten prawdziwy. Jeśli uda mi się go "złapać" to rzucam kunai'a w jego stronę, aby wywabić go z ukrycia. Jeśli go nie znajduję, to tworzę kage bunshiny, które stają do walki, a ja w tym czasie sprawdzam na jakim podłożu są moi przeciwnicy. Ma to określić, czy jutsu natury katon nie uszkodzą przy tym lasu, bądź pojedynczych roślin. Nie chcę niszczyć szaty roślinnej konohy, więc staram się to dokładnie przeanalizować. Następnie sprawdzam odległość między poszczególnymi klonami. Chcę sprawdzić jak potężne jutsu muszę wykonać, aby objąć przewagę. Co kilkanaście sekund sprawdzam, co się dzieje z moim pracodawcą. Jeżeli któryś z przeciwników stara się go zaatakować, przechodzę do działania i za pomocą Dainamikku Entorii niszczę klona, bądź dewastuję twarz prawdziwego. Jeżeli w tym momencie shinobi, który postanowił nas zaatakować dalej się nie pokazuje krzyczę: To nie ma sensu. Chcesz tracić chakrę w tak głupi sposób proszę bardzo. Jeszcze nawet się nie rozgrzałem... . Wypowiedź kończy ironiczny śmiech, który ma na celu wyprowadzenie oponenta z równowagi.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |