• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukając tego co nieistnieje
Autor Wiadomość
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-09, 19:57   Szukając tego co nieistnieje

" A więc to dzisiaj " - pomyślałem pakując się w domu. Dzień był jak każdy inny o tej porze roku, pogodny i prawie bezchmurny. Gdy tylko spakowałem rzeczy poszedłem pożegnać się z rodzicami, w końcu nie wiem ile będzie trwała moja pierwsza wyprawa. Matka już czekała na dole i gdy tylko zszedłem na dół od razu rzuciła mi się na mnie z łzami. " Jezu , przecież wrócę " - pomyślałem jednak zawahałem się chwilę w duszy. Gdy tylko pożegnałem się z matka chciałem pożegnać się i z ojcem jednak ten tylko spojrzał na mnie lekceważąco i zniknął. " Czy to przez cel mojej wyprawy ? " - pomyślałem przez chwilę, a matka powiedziała żebym się nie przejmował. - Do zobaczenia ! - krzyknąłem wychodząc z domu i kierując się w stronę bramy Konochy. Cały czas myśląc o celu mojej wyprawy, a był nim pewien człowiek. Człowiek który jest uważany z za legendę klanu nara a dokładnie Kensei Nara. Podobno zniknął on z wioski podczas ostatniej wielkiej wojny, wielu twierdzi, że zginął ale ja dzięki długiemu studiowaniu ksiąg klanu Nara odkryłem prawdopodobne miejsce w którym może on przebywać. Jeszcze tylko raz spojrzałem za siebie będąc już za bramą Konochy. - Jeszcze tu wrócę - Powiedziałem z uśmiechem i ruszyłem przed siebie.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-05-09, 20:47   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-09, 20:47   

Szedłeś tak i szedłeś... nic szczególnego nie widziałeś.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-11, 16:42   

" Dobrze a więc muszę się kierować w stronę kraju dźwięku " - pomyślałem spoglądając na stare pergaminy które "pożyczyłem" z biblioteczki ojca. " ciekawe co spotka mnie podczas tej podróży" - pomyślałem jeszcze tylko o paru błahostkach i przyśpieszyłem kroku. A zapał cały czas rósł w moim sercu. Musiałem przebyć strasznie długa drogę na wschód z kraju ognia do kraju dźwięku więc nie mogłem tracić ani chwili.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-11, 16:52   

Ruszyłeś od razu. Trasa jest długa i męcząca. Na razie nic ciekawego się nie dzieje.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-11, 16:59   

Dalej podążałem w zamyśleniu pod niepozornym przebraniem wędrowca ( założyłem płaszcz z lekkiego sukna i " japoński kapelusz " ) j tak więc nie było widać zbytnio, że jestem shinobi konohy. Podczas podróży przypomniałem sobie podczas swoich przemyśleń parę śmiesznych chwili mojego życia co wprowadziło mnie w stan eufori. Jednak pomimo tego cały czas śledziłem nawet najmniejsze skupiska chakry w swojej okolicy. I tak w dobrym humorze kierowałem swoje kroki na wschód.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-11, 17:02   

Po chwili przed tobą stanęli jacyś dwaj napakowani kolesie.
-Zapłać 1500rou za przejście.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-11, 17:12   

Jeżeli stoją w odległości około 1,5 metra używam na nich Kage Esno no Jutsu by złapać ich oboje na raz. Jeżeli stoją oni za daleko zaczynam dialog: - A co to za opłata panowie ? - pytam udając głupka i drapiąc się po głowie.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-11, 17:13   

Złapałeś obu.
-Ej! Co się dzieje!?
Widać nie byli Shinobi...
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-11, 17:16   

- Panowie za co miała być ta opłata ? - zapytałem lekko spoglądając spod kapelusza. Następnie zrobiłem groźną minę i czekałem na ich odpowiedz po czym dodałem jeszcze. - Mam nadzieję, że nie są panowie bandytami, czy się mylę ?
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-11, 17:21   

-Opłata za przejście!
Powiedział jeden z nich. Obaj próbowali się wydostać.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-11, 17:41   

-... Beznadziejne- powiedziałem po czym szybko wymieniłem się z nimi pozycjami tzn. ja znalazłem się za ich plecami o czym w ułamku sekundy dezaktywowałem jutsu i użyłem na nich nemuri by uśpić ich obydwu w tym samym czasie i nie wdawać się z nimi w walkę. Jeżeli to się nie uda zaczynam uciekać.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-11, 19:49   

Byłeś podłączony z nimi cieniem... wszystko co ty robiłeś oni powtarzali. Jak ty znalazłeś się na ich miejscu oni poszli na twoje miejsce. Po chwili cień został przerwany... I to nie przez ciebie.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-12, 11:53   

" Co się stało ? " - pomyślałem lekko zaskoczony po czym odskoczyłem od "przeciwników" i próbowałem wyczuć wszystkie skupiska chakry w obrębie kilometra dzięki swojej specjalizacji. Następnie w razie ataku robię kawarimi.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-12, 17:56   

Znalazłeś jedno skupisko chakry... Było ono w drzewie co bardzo ciebie zdziwiło. Po chwili tamci dwaj zaczęli na ciebie lecieć z katanami.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-13, 19:15   

" Dziwne ... " - pomyślałem nie odwracając się do wrogów i mówiąc pod nosem - ... Kai ...- . Następnie gry już mieli mnie zaatakować robię kawarimi po czym szybko tworzę 4 klony dzięki technice kage bunshin no jutsu. I czekam w skupieniu na ich kolejne ataki cały czas obserwując drzewo. Pierwsze 2 klony mają za zadanie w razie ataku przeciwnika wykonać Goukakyuu no Jutsu. Gdyby to się nie udało następne 2 klony atakują przeciwników Jigoku Gouka no Jutsu. Ja trzymam się za klonami i w razie bezpośredniego ataku na mnie używam kawarimi.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |