• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukając tego co nieistnieje
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 08:17   

Przeciwnicy padli szybko... Po chwili drzewo przemieniło się w shinobi'ego z czarnym płaszczem takim jak nosi akatsuki tylko bez chmurek. Miał też na głowie kaptur zakrywający jego twarz.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Wysłany: 2010-05-14, 14:27   

_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-14, 14:27   

" Hmmm... ciekawe ile mi to zajmie ? " - zapytałem się w duchu. Następnie utrzymując dalej 4 klony by w razie ataku przeciwnika zaatakowały go.Pierwsza dwójka uderzy atakiem Raizou Senpuu no Jutsu tworząc po 2 elektryczne wiry. Kolejna dwójka cały czas osłania mnie i w razie ataku na mnie używają Kage Esno no Jutsu by złapać shinobi'ego. Gdyby jednak to nie podziałało używam kawarimi no jutsu.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 14:50   

Od razu gdy klony zostały stworzone zniknęły przez kolce z cienia. Po chwili zostałeś złapany cieniem.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-14, 17:53   

" Czyżby to był on ? " - pomyślałem i zapytałem głośno - Czy to ty jesteś Kensei Nara ? - zapytałem z pełną powagą w głosie. Następnie gdyby próbował mnie zaatakować w jakikolwiek sposób używam Hana Tonsou by wydostać się z kontroli cienia. A następnie czujnie śledzę jego poczynania i nie daje drugi raz złapać się w to samo jutsu.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 18:07   

Koleś nic się nie odzywał... Po chwili zza drzewa wyszedł następny koleś. Ubrany identycznie. On również złapał ciebie cieniem kiedy puścił cię ten pierwszy. Zaczął do ciebie podchodzić.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-14, 19:12   

// Hana Tonsou nie zadziałał ? //\

" Kurde jest to niekomfortowa sytuacja " - stwierdziłam krótko i dalej próbowałem wykonać Hana Tonsou. Jeżeli to się nie uda próbuję pertraktować.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 20:18   

/Niby jak jak nie możesz się ruszać?/

Po chwili zatrzymał się przed tobą. Położył rękę na twoim ramieniu. Chwile później straciłeś przytomność. Ocknąłeś się w jakimś pomieszczeniu...
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-14, 21:15   

/ Hana Tonsou używasz podczas gdy jesteś załapany w jutsu tak jak itachi a więc nie potrzeba pieczęci ;] /

" Gdzie...gdzie ja jestem ? " - pomyślałem budząc się na podłodze w jakimś obskurnym pomieszczeniu. Następnie próbowałem zorientować się nad swoim położeniem i sytuacji w jakiej się znalazłem.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 21:32   

/To wybacz mi ;]/

Znalazłeś drzwi które były zamknięte. Po chwili wszedł jakiś typek.
-Witaj...
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-14, 21:47   

- Witaj.. - odpowiedziałem niepewnie wpatrując się w postać stojąca w drzwiach. Nie widziałem dobrze twarzy gdyż padał na nią cień pomieszczenia. Następnie wstają na równe nogi czekałem na dalszą wypowiedz tej osoby.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 21:55   

-Więc pewnie zastanawiasz się czemu cię tu sprowadziliśmy? Otóż jesteś wybrany. Nie... nie jesteś wybrańcem który ocali świat. Jesteś wybrany spośród co tu ukrywać... niewielu członków klanu Nara którzy się ostatnio urodzili. Czemu ty? Ponieważ widzimy w tobie potencjał. Tak więc masz możliwość dołączenia do elitarnych oddziałów Klanu Nara. Warunek? Wyrzec się wioski.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-14, 22:39   

- Dlaczego myślicie, że chciałbym wyrzec się wioski i zostać Nukenin'em ?? - Zapytałem lecz nie z pogardą a z zaciekawieniem które wzbudziła we mnie jego przemowa. Nigdy wcześniej nie słyszałem nic o Elicie klanu Nara więc moje zaciekawienie rosło z każdą chwilą.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 22:47   

-Nic nie mówiłem o zostaniu Nukenin'em. Mówiłem o wyrzeczeniu się wioski. Jeśli się zgodzisz to umrzesz... I my o to zadbamy. Dla wszystkich wiosek już nie będziesz istniał. Dlatego ostatnio "zmarło" kilku Nara. Po "śmierci" Dostajesz nowe imię i nazwisko. Dlatego też nie słyszałeś o naszej organizacji.
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-14, 22:52   

// Tam nie powinno być, że jeżeli się NIE zgodzę ? XD //

" Na razie muszę się zgodzić choć nie wiem co będzie dalej ale na razie nie mam wyboru, czy to moje przeznaczenie ? " - pomyślałem po czym lekko sapnąłem co członkowie klanu Nara często robią przed podjęciem decyzji. - Chyba nie mam wyboru, ale co dokładnie znaczy , że umrę ? - zapytałem po czym rzuciłem znaczące spojrzenie w kierunku mojego "przyjaciela".
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-14, 22:57   

-Znaczy to, że do wioski dojdzie raport o twojej śmierci. Wioska w której jesteś zameldowany wykreśli cię z żywych. Będziesz uznawany za martwego.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |