• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala nr. 9
Autor Wiadomość
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-05-05, 17:32   Sala nr. 9

Otwieram drzwi kluczami które dostałem od recepcjonistki i rozglądam się dookoła. Nie marnując czasu zabieram się do treningu. Najpierw rozciągam się, robię kilka kółek dookoła sali robiąc wymachy rękoma. Potem rozluźnam mięśnie i wymuję miecz. Podchodzę do kukły i najpierw uderzam prostymi cięciami bez większych zamachów. Potem biorę katanę trzymając ją za sobą i wykonuję zamach robiąc mocne cięcie przed sobą. Później skupiam się na szybkich uderzeniach kataną. Wykonuję bardzo szybkie cięcia na kukle, uderzam szybko i celnie panując nad swoją kataną. Następnie pracuję nad siłą uderzeń. Następnie po lekkim treningu postanawiam nauczyć się Tsurugi no Yofun. Najpierw mocno się koncentruję i skupiam się zamykając oczy, potem przypominam sobie jak wykonać ową technikę. Po analizie i skupieniu się skupiam się jeszcze bardziej i rozkładam siły po całym ciele. Staram się rozłożyć siłę po równo aby każda część ciała miała tą szybkość. Skupiam się bardzo mocno i rozsyłam chakrę po całym ciele. Gdy mam już odpowiednio rozłożone siły to biorę katnę i ściskam rękojeść a następnie zaczynam bardzo szybko uderzać mieczem w kukłę. Najpierw uderzam z małymi zamachami a potem biorę coraz większe i silniejsze zamachy. Uderzam tak panując nad moją szybkością. Potem robię krótki odpoczynek i znowu przesyłam po ciele siły oraz chakrę. Reguluję bardzo dokładnie te wszystkie siły i zachowuję ciągle powagę. Skupiam się mocno i gdy wiem, że już mam odpowiednio rozłożone siły to zaczynam uderzać kataną w kukłę. Staram się uderzać płynnie nie myląc się przy każdym uderzeniu kataną. Powtarzam to kilka razy i robię sobie odpoczynek.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Raiton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-05-05, 19:14   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-05, 19:14   

40%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-05-05, 20:47   

No kurcze chyba muszę się bardziej postarać. Zacząłem zbierać siły i chakrę i skupiam się maksymalnie i zamykam oczy myśląc tylko i wyłącznie o technice. Następnie rozkładam siły po każdej części ciała. Reguluję wszystkie siły a potem rozsyłam po ciele chakrę i ją także dokładnie reguluję. Gdy już mam w ciele dostateczne siły to zaczynam zachowywać totalną powagę i skupiam się najmocniej jak potrafię. Potem powoli biorę do ręki katanę i zamykam na chwilę oczy a następnie otwieram je i w mgnieniu oka pojawiam się przy kukle. Wykonuję najpierw mocne uderzenia, panuję nad precyzją i szybko uderzam obiegam kukłe uderzając ją z każdej strony. Staram się zachować chłodną kalkulację i uderzam szybko mieczem. Powtarzam to kilka razy wkładając w to o wiele więcej sił i chakry. Potem robię krótki odpoczynek i ponownie zabieram się do pracy. Znowu zbieram wszystkie swoje siły i powoli je rozkładam po całym ciele. Reguluję je szczegółowo i dokładnie. Gdy już mam zebrane całe siły to skupiam się tak mocno jakby zależało od tego moje życie. Następnie uspokajam się i szybko biorę w dłoń katanę i zaczynam uderzać z całych sił kukłę. Uderzam jak najmocniej co jakiś czas dodając sobie nowych sił. Potem powtarzam to jeszcze kilka ray i siadam na ziemię w celu odpoczynku.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-06, 17:09   

90%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-05-06, 17:38   

No jeszcze trochę, muszę się bardziej postarać, tak mało mi brakuje, muszę tą technikę opanować perfekcyjnie. Zacząłem od zbierania sił i chakry, zbierałem je do maksymalności i zaczynam powoli kumulować to wszystko w każdej części ciała. Gdy już mam wszystkie siły to skupiam się mocno i staram zachować zupełną powagę. Potem szybko wyzwalam te wszystkie siły oraz chakrę i szybko biorę katanę atakując kukłę. Powtarzam to kilka razy i ponownie zbieram chakrę oraz wszystkie zużyte siły i zaczynam je powoli rozprowadzać po ciele. Gdy już wszędie dostateczną ilość sił to wyzwalam to i biorę katanę uderzając kukłę. Powtarzam to kilka razy i siadam na ziemię w celu odpoczynku.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-06, 17:41   

100%



Do sali weszła jakaś kobieta Chłopcze twój czas się skończył
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-22, 08:55   

Wszedł do sali rozciągając się. Chce się dziś nauczyć umiejętności czytania śladów. Jest to podstawowa umiejętność ninja. Przydaje się w większości misjach. Pozwala odczytywać ślady pozostawione przez innych ninja i określić kierunek ich marszu ,przybliżony czas pobytu w tym miejscu (Kiedy ktoś tu był) i rodzaj istoty która je pozostawiła. Na sam początek wyjmuje zwój dotyczący różnego rodzaju śladów. Studiuje go uważnie dłuższą chwilę. Po przeczytaniu odkłada go otwarty na najbardziej go interesującej stronie i podchodzi do tej części sali. która jest najbardziej przystosowana do trenowania tej umiejętności. Kuca badając podłoże szukając jakichkolwiek wgnieceń. Delikatnie przesuwa palcami po ziemi starając się wyczuć nienaturalne wgniecenie. Gdy już jakieś znajdzie stara się określić czy to było zwierzę czy człowiek. Określa wpierw wzrokiem jego wielkość, a następnie delikatnie opuszkami palców je bada. Po rozróżnieniu gatunku, do którego on należy stara się po zwrocie kopyt, stóp bądź łap określić kierunek, w którym to stworzenie zmierzało.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-05-22, 15:08   

48%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-22, 15:42   

Podniósł się wyprostowując plecy i przeciągając się. "Takie kucanie nie jest zbyt przyjemne, ale przynajmniej mogę wtedy szybciej się nauczyć tego tropienia" pomyślał biorąc do rąk zwój i zaglądając do tematu o rozróżnianiu rodzajów śladów. Czytał zwój ze spokojem starając się zapamiętać wygląd oraz cechy charakterystyczne dla każdego rodzaju śladów, jaki zostawiają różnorakie gatunki zwierząt oraz ludzie. Odłożył zwój i wrócił do części sali, gdzie trenuje. Kucnął i po przeszukaniu podłoża w celu ponownego odnalezienia śladów. Kiedy je już znalazł zbliżył twarz do nich i zaczął je badać wzrokiem oraz dotykiem koniuszków swoich palców. Stara się określić do jakiego rodzaju stworzenia należą, w którym kierunku się ono przemieszcza oraz mniej więcej jak dawno to stworzenie tu było. Zwraca uwagę na takie szczegóły jak wgnieciona ziemia, kierunki wygiętych źdźbeł trawy oraz wszelkie dodatkowe znaki takie jak przykładowo ślad po ciągniętym ogonie bądź ciele upolowanego zwierzęta przez drapieżnika.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-05-22, 15:44   

86%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-22, 16:06   

Wypuścił wolno powietrze z ust uśmiechając się. "Dobra, już prawie się tego nauczyłem. Jeszcze tylko muszę popracować nad ustalaniem konkretnego kierunku." pomyślał ocierając czoło i ponownie się nachylając. Obserwuje dokładnie źdźbła trawy, wgniecenia w ziemi i zwrot stóp, kopyt bądź łap w celu zorientowania się, w którym kierunku dane stworzenie się przemieszczało. Obserwuje dokładnie ślady szukając miejsca gdzie mogą być zaczepione pazury oznaczające przód łap i kierunek poruszającego się zwierzęcia. W przypadku ludzi byłaby to zaokrąglona przypominająca u przodu jajko podeszwa, najczęściej z różnymi wgłębieniami przeciw poślizgom.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-05-22, 16:08   

100%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-22, 16:16   

Wrócił pośpiesznie do opustoszałej sali uśmiechając się. "Tutaj się trenuje o wiele lepiej niż tam, wśród tych spoconych brudasów. Dobra.. Teraz biorę się za technikę Fukumi Hari. W zwoju przeczytałem że polega ona na wytworzeniu w ustach z chakry igieł, które można wypluć i zranić przeciwnika." powtórzył sobie definicję w myślach stając około dwudziestu metrów od manekina. Wykonał pieczęć Węża, aby pomóc sobie w koncentracji chakry. Następnie zaczął powoli kumulować ją w ustach, zupełnie jak podczas wykonywania techniki Suiton Mizuame Nabara lecz nie w takiej ilości, oraz nie nadając jej takiej gęstości. Spojrzał na manekin i wystrzelił z ust swoją chakrą w postaci cienkiej igły celując w drewnianą kukłę.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-22, 16:18   

40%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-22, 16:23   

//Mój prawie zaginiony mistrz! Kurde, stęskniłem się za tobą ;3//

"Cholera.. Igła przeleciała zaledwie połowę drogi, lecz wbiła się mocno w podłogę.. Widocznie miała za małą prędkość. Dobra, jeszcze raz." pomyślał i ponownie utworzywszy z dłoni pieczęć Węża zaczął kumulować chakrę w ustach, w takiej samej ilości jak poprzednio. Ponownie wystrzelił ją celując w drewnianego manekina lecz, gdy ta chakra wydobywała się w ustach użył jeszcze jej dodatkowej ilości, aby znacząco zmniejszyć jej prędkość i doleciała do celu.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |