• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toki'ego
Autor Wiadomość
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-11, 14:51   Trening Toki'ego

- Boże cały dzień zeszło mi tutaj dotrzeć - oznajmiłem patrząc na rozległy kanion. Nie tracąc czasu wybrałem jedną z gór na którą zacząłem się wspinać. Było o wiele trudniej niż myślałem, na sam szczyt wdrapałem się dopiero po 3 godzinach. Był on płaski o kształcie okręgu o rozmiarach 12 metrów na 13 metrów. - Jest idealnie - powiedziałem sobie pod nosem i nie czekając długo zacząłem trening. " No to na początek musimy nauczyć się Tej techniki a reszta pójdzie szybko" - pomyślałem i wyciągnąłem zwój z plecaka na którym widniał napis *Kage Bunshin No Jutsu*. Po dokładnym przestudiowaniu zwoju i zapamiętaniu wskazówek zabrałem się za realizację jutsu. Najpierw skumulowałem chakre w całym moim ciele a następnie powoli próbowałem ją przenieść obok mnie tak by zachować kontury ciała tak jak podczas robienia Bunshin'ów. Jednak tym razem było to zadanie o wiele trudniejsze bo nie miałem za zadanie wytworzyć iluzji lecz prawdziwe klony. Gdy tylko uznałem, że chakra jest idealnie skumulowana krzyknąłem Kage Bunshin No Jutsu. A odgłos poniósł się po całym kanionie.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-04-11, 15:56   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-11, 15:56   

26%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-11, 21:44   

" No to nie było cool " - pomyślałem z zażenowaniem patrząc na *Coś* ledwo przypominającego człowieka. Gdy tylko To znikło zabrałem się ponownie za trening. Powoli skumulowałem chakre i złożyłem pieczęci. Skupiłem się maksymalnie na tym by uformować z chakry idealnego klona. Skupiłem się na wszystkich atrybutach ciała, od stopy do głowy. Mając już obraz przebiegu techniki krzyknąłem Kage Bunshin No Jutsu. I w tym momencie wysłałem chakre obok siebie by stworzyć z niej dokładną kopie mnie. Próbuje tego sposobu i analizuje przebieg każdej próby. Potem wyczerpany padam na ziemię.
_________________


 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-12, 15:50   

40%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-12, 18:18   

" Hmmm a może spróbował bym od razu skupić się na paru klonach ? " - pomyślałem po czym nie zwlekając zabrałem się do roboty. Stanąłem w lekkim rozkroku i zacząłem kumulować chakre. Gdy tylko uznałem, że jest jej wystarczająco jak na ta technikę podzieliłem ją na cztery i wysłałem w różne miejsca obok mnie. Następnie skupiłem się na jej kształcie oraz wielkości tak by uformować jej klony. Następnie gdy sprawdziłem wszystkie 4 ośrodki chakry krzyknąłem - Kage Bunshin No Jutsu - będąc maksymalnie skupiony na strukturze chakry. Sposób ten powtarzam parę razy i wykluczam błędy jakich się do patrze.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 18:48   

60%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-12, 19:10   

" Uhhh w tym skwarze długo nie dam rady " - pomyślałem patrząc na słońce które grzało niemiłosiernie. Następnie wyjąłem w plecaka składany parasol plażowy i złożywszy go wbiłem w grunt. Następnie siadłem po turecku w cieniu parasola i zacząłem medytować. Trwało to niespełna 4 godziny. Skończyłem gdy już słońce zeszło trochę niżej i nie doskwierało już tak bardzo. Następnie wypoczęty i z pełnymi zapasami chakry wziąłem się do roboty. Od razu złożyłem pieczęci i zacząłem kumulować chakre. Chciałem jej włożyć tym razem cztery razy więcej !! By od razu spróbować stworzyć 4 klony. Tak też zrobiłem i po chwili miałem skumulowane ogromne porcje chakry. Rozdzieliwszy je na 4 próbowałem zamienić ją w klona i krzyknąłem - Kage Bunshin No Jutsu - Skupiłem się maksymalnie na kształcie i mieszaniu chakry tak by powstały idealne klony.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 19:36   

90%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-12, 20:19   

" Już prawie to miałem " - pomyślałem patrząc na znikające *prawie* klony. Następnie nie tracąc czasu znów zacząłem kumulować chakre. Następnie złożyłem pieczęci i skupiłem się na przepływie chakry. Chciałem ją jak najlepiej wyważyć i nadać jej odpowiedni kształt przed aktywowaniem techniki. Gdy tylko wyobraziłem sobie już przebieg całego jutsu zamknąłem oczy i z wolna powiedziałem - Kage Bunshin No Jutsu - cały czas miałem w myślach obraz mojego klona a gdy otworzyłem oczy ...
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 20:24   

100%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-12, 20:34   

Następnie po paru godzinnym odpoczynku i przestudiowaniu w spokoju paru zwojów zabrałem się za dalszy trening. Wyciągnąłem żyłkę z plecaka oraz demoniczny shuriken wiatru i jeden koniec żyłki przywiązałem do shurikena a drugi trzymałem w ręce. Następnie podszedłem na skraj urwiska i złapałem shurikena w dłoń po czym lekko przykucnąłem i zamknąłem oczy, starałem się skumulować chakre najpierw w ręce a następnie na całej długości żyłki oraz w shurikenie. Gdy byłem już pewny, że chakra jest dokładnie rozmieszczona otworzyłem oczy i cisnąłem shurikenem w niebo krzycząc - Soushuriken no jutsu - i próbowałem skręcać shurikenem dzięki żyłce oraz poprzez chakre.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 20:36   

25%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-12, 20:55   

" No będzie ciężko " pomyślałem po czym wciągnąłem shurikena po żyłce na szczyt góry. Następnie użyłem Kage Bunshin No Jutsu i stworzyłem klony by te pomagały mi utrzymać równowagę chakry w żyłce. Następnie gdy już oba klony trzymały za żyłkę i razem wypełniliśmy zarówno ją jak i shurikena chakrą jeden z moich klonów wyrzucił shurikena w niebo z krzykiem - Soushuriken no jutsu - a ja w raz z 2 klonem skupiliśmy się maksymalnie na stabilizacji chakry w żyłce oraz na tym by móc manipulować nią tak by shuriken zmienił trajektorię swojego lotu.
_________________


 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-12, 20:59   

40%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-12, 21:40   

" Jezu co tak cienko ? " - pomyślałem odwołując klony. Po czym przysiadłem na chwilę by przestudiować zwoje. - Gdzie on jest .... Jest !! - krzyknąłem wyciągając zwój z torby. Następnie przestudiowałem go po czym przystąpiłem do dalszego treningu. " Dobra zaczynamy " - pomyślałem i zacząłem kumulować chakre, najpierw w mojej dłoni później w żyłce a na koniec w demonicznym shurikenie wiatru. Gdy tylko moja chakra znajdowała się już w tych *przyborach* skupiłem się jeszcze przez chwilę i przypomniałem sobie wskazówki ze zwoju " ... by zmienić trajektorie lotu broni należy w odpowiednim momencie pociągnąć za żyłkę jak i również skurczyć chakre w żyłce by ta nie opadła..." - po czym otworzyłem oczy i z impetem cisnąłem shurikenem w niebo krzycząc - Soushuriken no jutsu - Po czym w czasie lotu shurikena zastosowałem się do wskazówek ze zwoju. Próbuje tego sposobu parę razy po czym padam na ziemie wyczerpany.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |