• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Jezioro Taihei
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-07, 20:58   Jezioro Taihei

Bardzo spokojne miejsce. Możemy tutaj spotkać wiele zwierząt i ludzi. Nazwa jeziora pochodzi od słowa Taihe, co oznacza spokój. Jest tutaj możliwość wypoczynku, albo przebywania z swoją drugą połówką. Możemy tutaj także trenować i zjednoczyć się z naturą. Samo jezioro jest sporych rozmiarów. Można w nim pływać i bawić się. Dookoła jeziora można spotkać bawiące się dzieci lub innych ludzi. Jest to miejsce spoczynku, dlatego nie toleruje się tutaj walk i awantur. Znajduje się tutaj także zakątek drzew, w nim pary mogą się spotykać i poznawać między sobą... Jest on usłany drzewami z różowymi kwiatami, które dzięki jakiemuś Jutsu nigdy nie zmieniają koloru.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Wysłany: 2010-04-08, 15:40   

 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-04-08, 15:40   

Nad jezioro wszedł młody chunnin, który wyglądał na śpiącego. Słyszał wiele hałasów przechodząc obok dyskoteki co go odstraszyło. Zawsze wolał spokojniejsze miejsca gdzie można pomyśleć. Usiadł pod drzewem i oglądał wielkie jezioro zamyślony.

----

-Nuda-stwierdził i poszedł przed siebie.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Anamuro Inuzuka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 16:24   

Weszłam na teren jeziora, usiadłam na trawie i czekałam na Imago. Zaczęłam skubać trawę, ale zaraz zdjęłam buty i bluzę i wskoczyłam do jeziora.
*Hm...Którą rybkę by zjeść?*
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 16:25   

Przychodzę nad jezioro z moją koleżanką, po czym podchodzę do wypożyczalni gdzie zamawiam 2 wędki. Gdy już je otrzymałem jedną zatrzymałem a drugą dałem Anamuro, po czym podszedłem do brzegu i zarzuciłem wędkę i czekałem aż coś się złapie, a sam rzekłem Miałaś racje, to był dobry pomysł żeby tu przyjść.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Anamuro Inuzuka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 17:47   

Wynurzyłam się z wody.
-Mówiłeś coś?! - krzyknęłam, po czym ruszyłam w stronę brzegu. Złapałam za wędkę i zarzuciłam ją.
-Zębami nic nie złapię.
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 17:54   

Zaśmiałem się ,po czym gwizdnąłem głośno ,a już po chwili przybiegł mój piesek(owczarek niemiecki) które dał nura do wody a już po chwili przyniósł wielkiego karpia. Łał , mam go kilka minut a już mnie zaskakuje. powiedziałem po czym wrzuciłem karpia do wiaderka a pies zaczął strząsać z siebie wodę pryskając nas, po czym chyba Kuroi mu się spodobał i zaczął go gonić po całej polanie.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Anamuro Inuzuka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 17:59   

-Masz psa? Czemu nie mówiłeś?
Gwizdnęłam na Kuro, żeby przestał i przyszedł.
-Całkiem duży. Ile dałeś za niego?
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 18:01   

heh mam go od dzisiaj, dałem 400 rou, ale jak dla mnie to i tak tanio. powiedziałem po czym znów powiedziałem To co jemy skoro rybę już mamy ? zapytałem i wyjąłem rybę z wiadra .
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Anamuro Inuzuka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 18:13   

-Ta. Czekaj, pójdę do drewno a ty rozpalisz ogień, OK?
Ruszyłam w stronę lasku. Znalazłam pierwsze lepsze małe drzewo i kopnęłam je, aby się złamało. Później chwyciłam Kunai, drewno rzuciłam go góry i zaczęłam je ciąć kunai'em.
A tak pociętym drzewem wróciłam do Imago i rzuciłam przed niego.
-Możesz rozpalać.
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 18:19   

Drewno było niepotrzebne ale możemy tez upie coś innego. powiedziałem i podpaliłem drewno Katon Hiykuu no jutsu ,a już po kilku minutach ryba była gotowa.
Odłamałem kawałem dla Anamuro, a drugi wziąłem dla siebie. Mailo wygodnie rozłożył się przy ognisko i zaczął obserwować palące i patyki.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 20:16   

Przychodzę. Patrzę, że jest tutaj dwoje - chłopak i dziewczyna jednym z nich był Imago, pomyślałem, że coś ich łączy. Ooo! Imago lovelasku! - powiedziałem po czym podałem rękę, a do koleżanki się uśmiechnąłem dyskretnie.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 20:19   

Trochę poczerniałem ale powiedziałem Simeon, cześć,to nie jest moja dziewczyna a mój pies wskoczył do wody i przyniósł buta którego zaczął gryźć, a ja usiadłem przy ogniu i zacząłem grzać ręce.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 20:23   

Hehe, sorry mistrzu - powiedziałem. Dobra, dobra i tak nie przeszkadzam, tylko się przyszedłem na chwilę zrelaksować... Zaraz zresztą i tak spadam.
- po tych słowach odszedłem kilkanaście metrów dalej i usiadłem w cieniu, ze słuchawkami w uszach.




//jak ty możesz poczernieć? xD //
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 20:29   

/ O matko zarumieniłem czy coś /

Zawołałem Mailo a ten wskoczył trochę znużony do wody i wyłowił jeszcze 2 ryby , które wziąłem od niego i usmażyłem. Po chwili gdy były gotowe odstawiłem je a jedna zaniosłem Simeon'owi mówiąc Masz nie głoduj. po czym razem z psem rozłożyłem się przy ognisku.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-17, 22:34   

Uśmiechnąłem się i zjadłem. Dzięki, nie trzeba było, ale dzięki - powiedziałem.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |