• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Jezioro Taihei
Autor Wiadomość
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-18, 12:51   

Przysunąłem się lekko do Anamuro i powiedziałem Jak ci idzie trening ? a mój piesek położył się blisko ognia po czym zmrużył oczy i chyba zasnął.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Wysłany: 2010-04-18, 20:40   

 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-18, 20:40   

Po około 30minutowej wędrówce spokojnym krokiem dotarłem nad jezioro o którym wspomniał mi Sensei Ire, a przynajmniej tak mi się wydawało, że - "To chyba to jezioro?". Rozglądając się zauważyłem troje osobników, nie była to para, więc - "Może im przeszkadzać jeśli zacznę trenować za blisko" - pomyślałem udając się wzdłuż jeziora w poszukiwaniu jakiejś polanki. Gdy już ją znalazłem wyciągnąłem książkę o tytule: 'Techniki Natury: Suiton' i otworzyłem przeglądając czego mógłbym się nauczyć. Znalazłem Kiri Gakure no Jutsu, której postanowiłem się nauczyć. "Będzie to moja pierwsza technika natury, może być ciężko" - pomyślałem przystępując do czytania. Jak już przeanalizowałem notatkę to rozluźniłem ręce i nogi, a następnie powoli rozpocząłem kumulowanie chakry, gdy uznałem, że powinno wystarczyć uwolniłem ja obserwując efekt...
 
 
     
Anamuro Inuzuka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-19, 17:37   

-Trening? Teraz Kai, a jak skończę to będę miała egzamin. Mam nadzieję, że nie będzie trudny...Jeszcze w sumie ani razu nie rzuciłam shurikenem!
Wyjęłam gwiazdkę z kabury i zamachnęłam się. Wycelowałam w pniak, który rósł obok miejsca, gdzie siedział Simeon.
-A masz! - krzyknęłam do pniaka.


// Sim, powiedz czy trafiłam w pień, czy w Ciebie.//
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-19, 18:34   

Hej, uważaj :) Spokojnie... Ała! Kurcze, skaleczyłaś mnie... - powiedziałem z uśmiechem na twarzy. Nie byłem zły, bo nie było to bolesne, a na dodatek tylko lekko mnie drasnęło. Tak zauważyłem, że coś chyba jeszcze niedoświadczona jesteś. No cóż, ja też jeszcze wiele nie potrafię, ale mogę ci powiedzieć, że musisz rzucać przede wszystkim pewnie, bo rzuciłaś tak jakbyś się bała. Musisz być pewna, że trafisz tam, gdzie tylko chcesz, wtedy może się udać. A co do egzaminu na genina. One zazwyczaj nie są trudne, przynajmniej tak mi się wydaje. Chociaż na pewno będzie kosztował cię sporo nerwów. Oj, trochę za bardzo się rozgadałem :)


//trafiłaś mi w nogę, ale nie był to mocny rzut//
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-19, 19:51   

Anamuro nieźle co idzie jak na 1 raz powiedziałem uśmiechając się.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-19, 20:30   

-Cześć-krzyczę biegnąc w waszą stronę.
-Ahoj!!!-powtarzam czekając na odpowiedź.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-19, 20:32   

Siemasz Deiki! Co tam u ciebie? - zapytałem z chłodnym, aczkolwiek szczerym uśmiechem na twarzy.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-19, 20:34   

Hej Deiki , kumplu i ziomalu. krzyknąłem w stronę kolegi po czym podałem mu rękę, a mój piesio zaczął na niego nerwowo szczekać.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-19, 20:34   

-A nic wszystko po staremu-powiedziałem drapiąc się za głową i uśmiechając się z zamkniętymi oczami.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-19, 20:37   

Heh, mam nadzieję, że nie wypadłeś z formy, bo niedługo ponoć jest egzamin na chuunina - powiedziałem śmiejąc się
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-19, 20:40   

-Nie mam nadzieję że nie wypadłem z formy-powiedziałem dalej się śmiejąc chciałem kopnąć psa ale postanowiłem że go oszczędzę i stworzyłem 5 pająków którym kazałem zająć psa. "Natrętniuch."-pomyślałem spoglądając na Simeona.
_________________
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-19, 20:45   

Radze nie tykać powiedziałem otrzepując psa z pająków po czym powiedziałem Deiki, co ty na mały sparing.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-19, 20:47   

-Jak chcesz ale ja mówię dzisiaj nie mam nastroju więc nie liczę na to abyś mnie błagał o przebaczenie- powiedziałem zawracając pająki
_________________
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-19, 20:50   

Kiwnąłem głowa ,a pies się schował że sam go nie widziałem, najwyraźniej nie chciał przeszkadzać. Włączyłem byakugan po czym przyjąłem postawę i czekałem na ruch przeciwnika Zaczynaj...
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-19, 20:53   

-Ajajaj...Znów robota-powiedziałem po czym znikłem ci w pola widzenia. (ponad 10 metrów) "Ciekawe..."-pomyślałem i stworzyłem dwa żuki które podkopały się pod ziemię i wyszedły pod tobą "Katsu"-pomyślałem i je wysadziłem tak aby tylko cię odepchnęły.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |