• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorące Źródła
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-07, 20:56   Gorące Źródła

Bardzo popularne pośród shinobi, jak i normalnych ludzi. Są one podzielone na trzy różne oddziały. Są źródła męskie, gdzie wstęp mają tylko mężczyźni, są źródła damskie, gdzie wstęp mają tylko kobiety, i są źródła wspólne, gdzie wstęp mają wszyscy. Doskonałe miejsce na odpoczynek i rozmowy między przyjaciółmi/przyjaciółkami. Można tutaj się odświeżyć i umyć. Jest to oaza spokoju, jednak można tu spotkać naiwnych podglądaczy.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-04-10, 19:22   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-10, 19:22   

Sjan rozebrał się i wszedł w swoich barwnych szortach do gorącej wody w wspólnym zbiorniku i oparł się o brzeg, zanurzając lekko w wodzie. Czuł się teraz odprężony i rozmyślał na paroma sprawami. Jednak teraz, jedna myśl zwyciężała nad wszystkimi, ale po prostu relaksował się z zamkniętymi oczyma.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 19:28   

Zdjęłam z siebie ubrania i zostałam w samym bikini. Otuliłam się ręcznikiem i poszłam w stronę zbiornika z wodą. Usiadłam na brzegu i zanurzyłam nogi. Lekko w wodzie nimi machałam.
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-10, 19:32   

Sjan lekko odwrócił głowę w bok zanurzony prawie cały w wodzie... Niedaleko siedziała jakaś ładna, samotna dziewczyna...
-Może zagadam... - powiedział do siebie głębokim szeptem i wykonał pod wodą jakieś gesty. Potrzebował dużo chakry, z powodu dużej temperatury wody... Nagle na tafli obok nóg dziewczyny pojawiła się piękna, lodowa róża.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 19:35   

Popatrzałam na różę. Nie wiedziałam czy to dla mnie. Rozejrzałam się wokoło, ale nikogo nie było po za chłopakiem skrytym w wodzie. Sięgnęłam po różę.
-Ale ona śliczna- powiedziałam do siebie
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-10, 19:43   

Sjan uśmiechnął się szeroko patrząc trochę w przód... [i]Cieszę się, że się podoba...[/b] Pomyślał przez chwilę spoglądając na chwilę w bok na dziewczynę, ale po chwili odwracając znowu wzrok i zanurkował trochę, płynąc niepostrzeżenie ciut bliżej do dziewczyny. Po chwili cicho wynurzył się i jak gdyby nigdy nic znowu spojrzał daleko na innych ludzi.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 20:06   

Zarumieniłam się widząc spojrzenie chłopaka. Nadal machałam nóżkami. Jednak gdy na mnie nie spoglądał zdjęłam ręcznik i zanurzyłam się w wodzie.
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-10, 20:09   

Sjan lekko się zarumienił... Co by tu teraz... Chłopak uśmiechnął się i niby patrząc w inną stronę zaczął bokiem iść w stronę dziewczyny, powoli zbliżając się w napięciu i oczekiwaniu.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 20:12   

Nie widziałam jak chłopak przybliża się do mnie. Zamknęłam na chwilę oczy, a następnie popatrzałam na niebo. Zaczęłam się zastanawiać jakby je opisać.
Jak w dzień i jak w noc jest niezwykłe- pomyślałam -Zawsze ma swój jakiś urok
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-10, 20:14   

Sjan postanowił przybliżyć się dalej i niby nieświadomie lekko wszedł w dziewczynę, ale by nic jej nie zrobić. Szybko złapał ją, aby nie wpadła całkowicie do wody:
-Ah, wybacz... Już stawiam Cię na nogi... - powiedział przyciągając ją do siebie i stawiając prosto i bezpiecznie w wodzie...
-Jestem Sjan... - rzekł cicho i spokojnie z lekkim, uprzejmym uśmiechem.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 20:21   

Cicho krzyknęła. Poczułam miły zapach perfumów chłopaka, gdy wpadałam w jego ramiona.
-Nic się nie stało.-Odpowiedziałam -Yumi.-dodałam po chwili
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-10, 20:24   

-Miło mi Cię poznać... - powiedział biorąc delikatnie jej dłoń i całując ją lekko, jak to na niego przystało... Szczególnie wobec tak ładnej dziewczyny.
-Cóż... Jak już tak na siebie wpadliśmy... Zapoznamy się bliżej? - zapytał zaciekawiony odpowiedzią dziewczyny.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 20:32   

Gdy czułam muśniecie w rękę zarumieniłam się lekko.
-Rzadko coś takiego spotykam- pomyślałam.
-Nie mam nic przeciwko- powiedziałam i troszkę się odsunęłam od Sjana, by nie czuć aż tak bardzo jego obecności.
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-10, 20:35   

-Opowiedz mi coś o sobie... - powiedział chłopak, stojąc w wodzie.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 20:36   

-Ale co ja mam opowiedzieć, może lepiej pytaj- powiedziałam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |