• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Fairy Tail
Autor Wiadomość
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-05, 21:49   Fairy Tail

Imię : Miraki
Nazwisko : Mokosentu
Wygląd : Niebieskie krótkie włosy,niebieskawe oczy, umięśniony (jak Natsu), szczupły, wysoki,czarne spodnie do kolan(podobne do takich jakie posiada Natsu),niebieska koszulka z krótkim rękawem ,kamizelka,
Wiek : 12
Cechy charakteru :miły, odważny, wierny, leniwy, hałaśliwy, pomocny, tworzy konflikt o byle łachą sprawę,
Profesja : Czarodziej
Rodzaj magii : Ognistego pogromcy smoka
Znane czary :
- Ryk ognistego smoka
- Smocze szpony
- Skrzydła ognistego smoka
- 2 ogniste pięści--wielka kula ognia
- Ognista furia

Gildia : Fairy Tail
Przydomek : Brak
Umiejscowienie znaku gildii : Brak

Atrybuty: (30 do rozdania)
Siła :6
Szybkość : 5
Panowanie nad magią :7
Inteligencja :5
Zręczność :5
Wytrzymałość : 6

Wykonane misje : 0
Zwierzątko : Brak
Klejnoty : 2000
Cel : Dostać się do gildii Fairy Tail i odnaleźć starego mistrza.
Historia :
Chłopiec został porzucony przez swoich rodziców zaraz po urodzeniu, po czym trafił do domu dziecka tam dorastał lecz pewnego dnia uciekł gdy tylko usłyszał o magii. Wieloma dniami szukał czarodzieja który mógłby go wziąć pod swoją opiekę . Po kilkunastu dniach poszukiwań był już wyczerpany i bez jedzenia i pieniędzy wiec nie miał gdzie spędzić nocy , wiec udał ie na pobliską łąkę i tam postanowił przenocować pośród wielu kwiatów , po czym po raz pierwszy od wielu dni na jego ustach pojawił się uśmiech po czym zasnął. Gdy się obudził był już w zupełnie innym miejscu okazało się że zaopiekował się num smok i poleciał z nim do swojej kryjówki. Tam go nakarmił i rozpoczął jego edukacje i uczył go przez wiele lat smoczej ognistej magii po kilku latach opuścił on chłopca po czym odleciał w poszukiwaniu nowego ucznia, aja ruszyłem w stronę miasta w poszukiwaniu gildii i przyjaciół.


Był to kolejny dzień poszukiwaniu gildii miałem na sobie torbę i spakowane rzeczy w owym mieście szukałem jakiegokolwiek członka gildii Fairy Tail a widziałem już wielu ludzi z innymi znakami przynależności do gildii.innych magów.
_________________


To taki jakby Ja
Ostatnio zmieniony przez Imago Hyuuga 2010-04-09, 14:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Wysłany: 2010-04-07, 23:19   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Mikuza Senju 2010-04-09, 14:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-07, 23:19   

Gdy tak szedłeś przez miasto słyszałeś jakieś odgłosy za rogiem,więc tam poszedłeś.Gdy wyjrzałeś zobaczyłeś jak jakaś dziewczyna i chłopak walczą z zamaskowanymi ludźmi.Podszedłeś bliżej i przypatrywałeś się walce i nagle zobaczyłeś że dziewczyna i chłopak mają tatuaże twojej wymarzonej Gildii Fairy Tail.Poczekałeś jak walka się skończy i podszedłeś do nich.

//Może moje odpowiedzi nie będą jakieś super bo nigdy czegoś takiego nie robiłem ale znam mangę i oglądam anime//
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-08, 10:54   

/ok ważne że możesz/
Gdy walka się kończył powiedziałem do nich Witajcie , więc to prawda że Fairy Tail jest silna gildią. po czym czekałem co powiedzą.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 14:03   

Chłopak patrzył na ciebie z góry a dziewczyna widocznie byłam tobą oczarowana.Po krótkiej chwili mężczyzna powiedział:
-Tak.A ja jestem w niej najsilniejszym-od razu po tych słowach dziewczyna uderzyła go w głowę i zaczęła mówić;
-Hej jestem Lucy a to jest Natsu nie słuchaj co on mówi bo lubi się przechwalać.Tak nasza gildia jest silna i przyjazna-po chwili dodała:
-A co chciałbyś dołączyć?
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-08, 14:34   

/Lol fajnie ze to Natsu i Lucy a czemu nie Erza i Gray :P /

No pewnie. powiedziałem pełen nadziei i uśmiechnąłem się.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 15:37   

I w tym momencie twarze im pobledły i spoglądali na ciebie z litości i Natsu powiedział:
-Będziesz musiał pokonać bestię z Minori oraz Najsilniejszego z Wyspy Strachu to jest warunek aby do nas dołączyć-ty pobladłeś lecz oni za czeli się śmiać i Lusy powiedziała:
-To taki mały żarcik.Pójdziesz z nami do mistrza Makarova i on zadecyduje czy dołączysz czy nie-po tych słowach spakowali się i razem wyruszyliście do gildii.
Po wejściu do gildii zobaczyłeś Makarova siedzącego przy barze oraz Mirajane stojącą za barem.Natsu cię popchnął w stronę mistrza.
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-08, 15:43   

Jejciu mógł by być milszy... pomyślałem i podszedłem do mistrza Makarov'a i powiedziałem mu Witam mistrzu Makarov chciałbym dołączyć do gildii.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 15:48   

Spojrzał na ciebie z uśmiechem na twarzy i powiedział;
-Czy wiesz na pewno co chcesz zrobić jakie konsekwencje za tym idą i jakie będziesz miał obowiązki-na chwilę się zatrzymał i dodał:
-Ale najważniejsze jest to czy umiesz się dobrze bawić-czekając na twoją odpowiedź zaczął się śmiać.
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-08, 15:53   

Co to tego ostatniego to się zgodzę ale obowiązki to dla mnie pikuś. powiedziałem i ucichnąłem się.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 16:48   

Makarov ustał na ladzie i wrzasnął:
-Ludzie mamy nowego członka więc pijmy i bawmy się!!!-po czym odbyła się wielka fiesta.

Następnego dnia znałeś już wszystkich w gildii.Wasza Sielanka nie trwała długo gdyż Makarov chciał cię sprawdzić i przydzielił ci misję.Miałeś być w grupie z Natsu i Lucy oczywiście Happy też z wami szedł.Gdy byliście gotowi wyruszyliście w nie zapomnianą przygodę.Lucy miała ci wszystko wyjaśnić po drodze.Gdy tak szliście już dłuższy czas ustaliście na odpoczynek na leśnej polanie.W tedy Natsu poprosił cię o pokazanie twoich możliwości.
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-08, 17:26   

Dobra może zaczną od tego co lubię najbardziej powiedziałem i złożyłem pięści tak jak Natsu przy wykonywaniu technik po czym zaciągnąłem powietrza i strzeliłem w drzewo ogniem krzycząc Ryk ognistego Smoka !
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 17:39   

+1 do magi

Dobrze ale mógłbyś się postarać mogę ci powiedzieć tylko tyle że mógłbyś łączyć ciosy fizyczne z magią wtedy stałbyś się silniejszym magiem.Potrenuj trochę a później czeka nas sparing.
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-08, 17:45   

/ a gdzie mam znak gildii /
chyba żartujesz przecież ja ciebie nigdy nie pokonam... powiedziałem po czym czekałem co odpowie.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-08, 17:49   

/Tak gdzie chcesz to twój wybór/

-Przecież sparing jest po to aby ciebie czegoś nauczyć a nie by cię pokonać.-po czym chciał abyś pokazał jeszcze na co cię stać aby mógł ci coś podpowiedzieć.
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-08, 18:01   

Ehh no dobra... powiedziałem i wykonywałem każdą mi znaną technikę oprócz Ognistej furii.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |