• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr. 19
Autor Wiadomość
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-06, 16:43   

100% On ci uwierzył ale przy bramie go zatrzymali
-Brawo-pochwaliłem cię.
-Ucz się czego chcesz-powiedziałem i stworzyłem sowę z gliny na której położyłem się.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Wysłany: 2010-04-06, 20:02   

 
 
     
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 20:02   

-Może teraz tradycyjnie?- zapytał się Seneri.
-Co powiesz na Kai?- pytając się Seneri o mało co nie zepchnął Cię z sowy :P .
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-07, 17:49   

-Kaj chcesz-powiedziałem po czym znalazłeś się na środku pustyni.
_________________
 
 
     
Kaoru Senjuu 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 50
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-04-07, 18:12   

Podszedłem do drzwi klasy. Było wyraźnie napisane dużymi literami Klasa nr.19Zawachałem się czy wejść, ale wkrótce zapukałem i wszedłem.. *Musze zrobić dobre pierwsze wrażenie...* - pomyślałem.. Stanąłem przed senseiem, po czym powiedziałem Witam, sensei - nazywam się Kaoru... Chciałbym się nauczyć pare technik, które mnie wzmocnią..., po czym ciągle patrzyłem się w jego oczy...
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-07, 18:21   

-To dobrze trafiłeś, bo my tutaj charujemy a się nie obijamy jak inni. To do roboty wiesz co to jest technika sjunsin no jutsu?-zapytałem nowego ucznia.
-Jeżęli wiesz to do roboty.
_________________
 
 
     
Kaoru Senjuu 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 50
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-04-07, 18:30   

-I o to chodzi.. Nie warto marnować czasu... - odpowiedzial głośno...
-Sensei, chyba chodziło Ci o Shunshin no Jutsu... Oczywiście że wiem na czym to polega... Odsunąłem się na 10m złożyłem ręce razem. Uspokoiłem się, ponieważ byłem troche zdenerwowany pierwszym razem w akademii... Popatrzyłem się w miejsce, w które chciałbym się teleportować..Zamknąłem oczy. Czułem jak w moim ciele rozchodzi się chakra... Skumulowałem ją w nogach. Długo zajęło mi to, ponieważ to nowe jutsu.. Gdy poczułem, że już czas i chakra w nogach jest wystarczająca, zrobiłem znak, uwolniłem chakre w nogach, która mi buzowała i krzyknąłem
-Shunshin no Jutsu!...
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-07, 18:33   

30% Piszesz ładne posty np. ciekawie się je czyta.
Lecz przeniosłeś się tylko o 2 mm.
-------------------------------------------------------------------------------
Nie wiem czy wiesz ale to u mnie działa na takiej zasadzie że im ładniejszego i dłuższego posta napiszesz to będziesz miał więcej %.
_________________
 
 
     
Kaoru Senjuu 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 50
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-04-07, 18:39   

*-Coś poszło nie tak... Trzeba próbować do upadłego....* -Pomyślał cicho...
Stanąłem w rozkroku, dokładnie przyjrzałem się miejscu, w które chciałbym się teleportować. Byłem spokojny, czułem tylko swój własny oddech, i chakre buzującą w moim ciele. Dokładnie przyjrzałem się miejscu, złożyłem ręce do siebie tak mocno, że aż chakra drząca w moim ciele, rozburzyła moje długie włosy, które opadły mi na czoło. Nie przejmowałem się tym. Będąc w takim stanie, zamknąłem oczy, spróbowałem sprawić, żeby moja cała siła, i chakra spoczywała w nogach. Złożyłem znak, otworzyłem oczy, ruszyłem i....
-Shunshin no jutsu!! - krzyknąłem o wiele głośniej niż przedtem...
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-07, 18:42   

-Nie krzycz tak!!!-powiedziałem po czym pojawiłem się przed tobą i złapałem cię tak że nie mogłeś się ruszać.
-Te krzyki zostaw na przeciwnika-dodałem z uśmiechem.
--------------------------------------------------------------------------------------
70%Przeniosłeś się 1 metr a twoim zadaniem jest przenieść się 3m
_________________
 
 
     
Kaoru Senjuu 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 50
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-04-07, 18:50   

Nie popatrzyłem się na senseia, tylko zdjąłem jego ręce z moich barków... Odwrociłem się
-Już nie będe, sensei Deiki... Teraz napewno mi się uda!.
Po czym pobiegłem na 3 m, odwróciłem się w strone senseia. Rozluźniłem wszystkie mięśnie, potrząsając nogami i rękami. Poprawiłem włosy, które opadały mi na czoło.. Popatrzyłem się w to miejsce gdzie byłem... Zaraz przed mistrzem. Zobaczyłem na podłodze ślad moich butów, co pomogło mi zapamiętać miejsce, w które chciałem się przemieścić. Stanąłem w malutkim rozkroku, ręce złożyłem wzdłuż ciała, a następnie blisko twarzy. Zamknąłem oczy. Skupiałem się. Nic do okoła nie słyszałem, tylko bicie swojego serca.. *Tym razem mi się uda...* - pomyślałem.. Udało mi się skumulować chakre w stopach, chwile odczekałem po czym otworzyłem oczy i z wielkim spokojem krzyknąłem
-Shunshin no jutsu!
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-07, 18:54   

100% Przeniosłeś się dokładnie tam gdzie chciałeś.
-Dobrze...To co teraz?-powiedziałem
-Może Hange No Justu-powiedziałem po czym przemieniłem cię w ciebie.
-Zrób to samo
_________________
 
 
     
Kaoru Senjuu 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 50
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-04-07, 19:00   

-Henge no Jutsu... Postaram się
Stanąłem w rozkroku, popatrzyłem sie na Ciebie, aż tak się do tego przyłożyłem, że aż mnie zaczęły boleć oczy. Roztarłem je szybko, po czym dokładnie się na Ciebie spojrzałem. Oczami przenosiłem swój wzrok od dołu do góry, bacznie Cie obserwując. Ciągle się na Ciebie patrząc, złożyłem ręce. Chakra wręcz wybuchała w moim ciele, ale zdołałem ją umiejscowić w jednym miejscu, a mianowicie w klatce piersiowej. Wiedząc, że chakra jest już gotowa, i wiedząc że moge wykonać technike, zatrzymałem wzrok, i przed oczami miałem tylko Ciebie. Patrząc się na Ciebie, szybko wykonałem znak i powiedziałem w miarę głośnym,ale spokojnym głosem
-Henge no Jutsu!
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-07, 19:03   

40% Przemieniłeś się w jakiegoś mężczyznę ale nie był on podobny do mnie.
-Próbuj dalej-powiedziałem po czym stworzyłem sowę z gliny na którą wskoczyłem i położyłem się przyglądając się ci.
_________________
 
 
     
Kaoru Senjuu 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 50
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-04-07, 19:12   

*Coraz ciężej... teraz muszę się zmienić w leżącego gościa, z jego ptakiem (xDDD)* Stanąłem w rozkroku popatrzyłem się na niego...
-Za dużo elementów, nie mogę się skupić... - pomyślałem, ale przygryzłem sobie wargi i spróbowałem swoich sił.
Mocno stanąłem na ziemi, szeroko otworzyłem oczy, rozszerzyły mi się źrenice, a w swoich oczach miałem tylko Ciebie, leżącego na sowie z gliny. Przywarłem do siebie mocno swoje dłonie, aż tak że klasnąłem. Źrenice coraz bardziej mi się rozszerzały, a chakra zbliżała się do kluczowego momentu. Wiedziałem że już czas, wykonałem znak i głośniej powiedziałem
Henge no Jutsu!
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-07, 19:28   

80% Jeszcze tylko brakowało jednej rzeczy.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |